CHP Lideri Baykal Nikah Şahidi Oldu

CHP Lideri Baykal Nikah Şahidi Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Ümraniye İlçe Başkanı Adil Aktan'ın Kızının Düğününde Nikah Şahitliği Yaptı.

CHP Lideri Baykal Nikah Şahidi Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Ümraniye İlçe Başkanı Adil Aktan'ın kızının düğününde nikah şahitliği yaptı.

Hafta sonu tatilini İstanbul'da geçiren CHP lideri Baykal, Tuzla'da seçim bürosunun açılışını yaptı. Daha sonra Beşiktaş'a geçen Baykal, gazeteci-yazar İlhan Selçuk'u evinde ziyaret ettikten sonra Kadıköy'e geçerek nikah şahitliği yaptı. Baykal, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde gerçekleşen düğünde CHP Ümraniye İlçe Başkanı Adil Aktan'ın kızı Nesrin ve damat Emin Gençoğlu çiftinin nikah şahidi oldu. Düğün töreni boyunca mutlu olduğu gözlenen Baykal, çıkışta geline bir altın bilezik taktı. Çiftin aile cüzdanını da geline teslim eden Baykal, "Nikah törenine aile birliği kuruş törenini birlikte izleyip, tanık olduk. Ben bu genç kardeşlerimizi yürekten kutluyorum. Kendilerine mutluklar diliyorum. Yeni bir yolculuğa çıkıyorlar. Bu yolculukta kader arkadaşlığı, hayatın olumlu olumsuz şeylerini birlikte ele ele yaşacaklar. Gelecek onlar için umutlar vadediyor. İnşallah güzel çocuklar yetiştirecekler" diye konuştu.

CHP Genel Sekreter Yardımcısı İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen'in de katıldığı törende yaklaşık 45 dakika düğünde kalan Baykal, daha sonra düğün salonundan ayrıldı.

(MB-FA-CC-Y)

Kaynak: İHA