CHP Lideri Baykal'dan Başkan Batur'a 'Geçmiş Olsun' Ziyareti

CHP Lideri Baykal'dan Başkan Batur'a 'Geçmiş Olsun' Ziyareti

Bir Dizi Açılışlara Katılmak Üzere İzmir'de Bulunan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Oynadığı Halı Saha Maçında Ayak Bileği Kırılan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'a Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu.

CHP Lideri Baykal'dan Başkan Batur'a 'Geçmiş Olsun' Ziyareti

Bir dizi açılışlara katılmak üzere İzmir'de bulunan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, oynadığı halı saha maçında ayak bileği kırılan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Oynadığı futbol maçında ayak bileği kırılan ve evinde istirahat eden Narlıdere Belediye Başkanı Batur'u evinde ziyaret eden CHP Genel Başkanı Baykal, Başkan Batur'dan olayın nasıl meydana geldiğine yönelik bilgi aldı. Bileğinin nasıl kırıldığını anlatan Batur ise, "Topu vurunca çak diye bir ses geldi. Bileğimde bir şeyin koptuğunu hissettim. Çok büyük bir acıydı. Ayak bileğim 2 ay alçıda kalacak" dedi. Başkan Batur'a acil şifalar dileyen Baykal'a, Başkanın eşi Ferah Batur tarhana çorbası, keşkek ve Narlıdere böreği ikram etti. İkramların ardından Baykal'ın yanına gelen Başkan Batur'un oğulları Ufuk ve Uras Batur ile Uras'ın nişanlısı hep birlikte basın mensuplarına poz verdi.

(EY-YK-NÇ-Y)

Kaynak: İHA