Kayserispor Yeni Sezonun İlk Maçına Hazırlanıyor
Haberler » Güncel » Kayserispor Yeni Sezonun İlk Maçına Hazırlanıyor - Haber

Kayserispor Yeni Sezonun İlk Maçına Hazırlanıyor

PTT 1'inci Ligi takımı Kayserispor'un son antrenmanında adalesinde çekme olan kaleci Hakan Arıkan düz koşu yaparken, Babacar ise sakatlığı nedeniyle çalışmaya katılmadı.

Kayserispor Yeni Sezonun İlk Maçına Hazırlanıyor

Chp Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, ''ın talimatıyla Gümüşdere ve Kısırkaya bölgesinin imara açıldığı' iddialarını Meclis'e taşıdı.

Tanrıkulu, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin yanıtlaması istemiyle TBMM Başkanlığına verdiği soru önergesinde şu soruları sordu:

"Sarıyer'deki Kuzey Ormanları'nı barındıran Gümüşdere ve Kısırkaya bölgesinin, Emine Erdoğan'ın talimatıyla, bir yakınının iflas etmemesi için imara açıldığı iddiası doğru mudur? İddia doğruysa, Sarıyer'deki Kuzey Ormanları'nı barındıran Gümüşdere ve Kısırkaya bölgesinin metrekare bazında ne kadarlık kısmı imara açılmıştır? İmara açılan bu arazi ne kadarlık bedelle özelleştirilmiştir? Özelleştirilen bu arazi hangi usulle satışa çıkarılmıştır? Verilen en yüksek ve en düşük teklif nedir? İhaleyi alan şirketin yönetim kurulu 25 Ağustos 2014 tarihi itibariyle kimlerden oluşmaktadır?" - Ankara

Kaynak: DHA