CHP'li Kurt'tan 'Yerel Yönetimler ve Sosyal Demokrasi' Dersi - Haberler
Haberi Paylaş

CHP'li Kurt'tan 'Yerel Yönetimler ve Sosyal Demokrasi' Dersi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Politika
CHP'li Kurt'tan 'Yerel Yönetimler ve Sosyal Demokrasi' Dersi

CHP Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt, CHP Parti Okulu'nun Aydın'da düzenlediği programda, 'Yerel yönetimler ve sosyal demokrasi' eğitimi verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt, CHP Parti Okulu'nun Aydın'da düzenlediği programda, 'Yerel yönetimler ve sosyal demokrasi' eğitimi verdi.

Genel Başkan Yardımcısı Sayın Perihan Sarı'nın organize ettiği 'Yerel Yönetimler Seçimi Aday Adayları Eğitimi' programında, partinin yerel yönetim modeli, kentsel dönüşüm, Büyükşehir Yasası ve yerel yönetimler ve sosyal demokrasi ve gibi birçok konu tartışıldı.

'Yerel yönetimler ve sosyal demokrasi' konusunda konuşma yapan CHP Eskişehir Milletvekili Kurt, partinin son dönemde yaptığı en önemli işlerden birisinin parti okulu olduğunu söyledi.

Sosyal demokrat partilerde, üyeler, parti organlarına seçilen yöneticilerin mutlaka teorik ve pratik bir eğitimden geçmesi gerektiğini anlatan Kurt, "Bugün Aydın, Muğla ve Denizli illerinde, partimizin belediye başkan aday adayları, belediye meclis üyesi aday adayları da bu eğitimi almaktadır. Hem tanışma kaynaşma açısından hem de seçim döneminde ve seçimden sonra yapılacak çalışmalarda ortak dil oluşturmak açısından bu eğitim çalışması önemlidir. Seçimden sonrada seçilmiş olan belediye meclis üyeleri ve başkanlarıyla yeni konumlarına uygun eğitim çalışmaları yapılacaktır" dedi. - ESKİŞEHİR

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
title