CHP'li Başkandan Cami ve Kur'an Kursuna Destek

CHP'li Başkandan Cami ve Kur'an Kursuna Destek

CHA - Haberler | Güncel
CHP'li Başkandan Cami ve Kur'an Kursuna Destek

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz beldesinin Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, camilerin bakım ve onarım işlemlerini yaptırıyor.

Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz beldesinin CHP'li belediye başkanı Keramettin Yılmaz, beldedeki camilerin bakım ve onarım işlemlerini yaptırıyor. Başkan Kur'an Kursu'nu da ziyaret etti.

Ölüdeniz Belediyesi'nin 2 dönemdir başkanlığını yapan CHP'li Keramettin Yılmaz, Ovacık Mahallesi'nde bulunan Hastalı Camii ve lojmanına boya ve badana yaptırıyor. Cami cemaati, müftülük ve mahalle sakinlerinin de destek verdiği işlemler sonucu ibadet yerleri daha bir güzel görünüme kavuşacak. Camii badanasıyla da yetinmeyen Keramettin Yılmaz, beldede hizmet veren Kur'an kursunu ziyaret ederek kursiyerlere moral verdi. Yılmaz, öğretici Nesrin Türkmen'den kurslarla ilgili bilgi aldı. Nesrin Türkmen, belde sakinlerinin Kur'an öğrenmek için çok istekli olduklarını belirtti, bu güzel binada hizmet vermekten çok mutlu olduklarını söyledi, gösterdiği ilgiden dolayı Keramettin Yılmaz'a teşekkür etti.

Başkan Keramettin Yılmaz da Ölüdeniz'de değişik mahallerde 4 adet cami bulunduğunu hatırlattı. Yılmaz, "Camilerimizin ve lojmanların tamir, bakım, boyama gibi her türlü ihtiyacı için destek vermekteyiz. Şu anda da Ovacık Camii'nin ve lojmanının boya badana işlerinin yapımı için destek veriyoruz. İbadet yerlerimizin temiz ve bakımlı olması için camii imamlarımızın isteklerini her zaman anında yerine getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca Kur'an kursuna gelen ve burada Kur'an öğrenen çocuklarımız, gençlerimiz ve ailelerimizi de ziyaret ettik. Onlar da rahatça bu eğitimlerini sürdürüyorlar. Hepsine başarılar diliyorum." dedi.

CHP'li Başkandan Cami ve Kur'an Kursuna Destek
CHP'li Başkandan Cami ve Kur'an Kursuna Destek

Kaynak: CHA

Manşet Haberler

title