Chp, Karagücü Ampüte Futbol Takımı ile Maç Yaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Chp, Karagücü Ampüte Futbol Takımı ile Maç Yaptı

ANKA - Haberler | Güncel
Chp, Karagücü Ampüte Futbol Takımı ile Maç Yaptı

CHP milletvekilleri, yöneticileri, Karagücü Ampute Futbol Takımı ile bir maç yaptı CHP milletvekilleri, yöneticileri, Karagücü Ampute Futbol Takımı ile bir maç yaptı.

CHP milletvekilleri, yöneticileri, Karagücü Ampute Futbol Takımı ile bir maç yaptı CHP milletvekilleri, yöneticileri, Karagücü Ampute Futbol Takımı ile bir maç yaptı. Başlama vuruşunu yapan Kemal Kılıçdaroğlu üzerindeki CHP forması ile maçta 10 dakika oynadı.

Ramazan ayında gaziler ile iftarda buluşan Kılıçdaroğlu ve CHP yöneticileri Karagücü Ampute Futbol Takımı'nda yer alan gazilere bir futbol maçı yapma sözü vermişti. Maç bugün Yenimahalle Hasan Doğan Stadı'nda yapıldı. Maçın başlama vuruşunu yapan Kılıçdaroğlu, 9 numaralı CHP formasını giydi ancak Karagücü takımında yer aldı. Kılıçdaroğlu maçın 10. dakikasında oyundan çıkmasının ardından "Burada mı gol atmak zor yoksa siyasette mi?" soruna "Burada daha zor" yanıtını verdi.

Maçta CHP takımında Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin, Gökhan Günaydın, Mehmet Zeki Gündüz, milletvekilleri Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Rıza Yalçınkaya, Gençlik Kolları Başkanı İrfan İnanç Yıldız ve Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık yer aldı. Maçı son seçimlerde CHP'den aday olan, eski FİFA kokartlı hakemlerden Selçuk Dereli yönetti. Renkli görüntülere sahne olan maçı Karagücü Ampute Futbol Takımı 5-2 kazandı. Bu arada CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin, maçta dizinden hafif bir sakatlık geçirdi. Tekin'in tedavisi saha kenarında bulunan ambulansta yapıldı. Kılıçdaroğlu, maçın ardından gazetecilerin soruları üzerine Karagücü takımının galibiyetinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti. - Ankara

ANKA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım