CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı."Komşularımızla Sıfır Sorun Dedik Ama O Kadar Çok Sorunu Çoğalttık... - Haberler
Haberi Paylaş

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı."Komşularımızla Sıfır Sorun Dedik Ama O Kadar Çok Sorunu Çoğalttık...

AA - Haberler | Yerel
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sarı.

"Komşularımızla sıfır sorun dedik ama o kadar çok sorunu çoğalttık ki şimdi her biriyle nasıl baş edeceğiz konusu gündemimizde" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı,

"Komşularımızla sıfır sorun dedik ama o kadar çok sorunu çoğalttık ki şimdi her biriyle nasıl baş edeceğiz konusu gündemimizde" dedi.

Sarı, partisinin il binasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Sarıkamış ilçesinde düzenleyecekleri eğitim çalışmasına katılmak üzere Kars'a geldiğini belirtti. Parti olarak vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayan, ihtiyaçlarına cevap verecek bir parti olduklarını anlatan Sarı, şunları kaydetti:

"Komşularımızla olan konular, komşularımızla yaşadığımız sorunlar geldiğimiz noktada AKP'nin politikalarını en iyi tanımlayanlardan biri. Sıfır sorun diye yola çıktık. Ama şimdi sıfır komşu noktasındayız. Komşularımızla sıfır sorun dedik ama o kadar çok sorunu çoğalttık ki şimdi her biriyle nasıl baş edeceğiz konusu gündemimizde. AKP'nin bu hayalci ve maceracı politikasının, dış politika alanında sürdürdüğü bu politikanın bizi taşıdığı nokta Orta Doğu'daki cehenneme, Orta Doğu'daki ateş çemberinin içine Türkiye'yi atmak olacak. Ama CHP'nin varlığı buna engel olacak. CHP olarak biz AKP'nin bu maceracı tutumuna izin vermeyeceğiz."

Sarı daha sonra partililerle Sarıkamış ilçesine hareket etti.

Muhabir: Ercüment Daşdelen

Yayıncı: Emine Konuk - KARS

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title