CHP'den Barış, Kardeşlik ve Dayanışma Yemeği

CHP'den Barış, Kardeşlik ve Dayanışma Yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erdek İlçe Teşkilatı Tarafından Milletvekilleri ve Çok Sayıda Partilinin Katıldığı 'Barış, Kardeşlik ve Dayanışma Yemeği' Düzenlendi.

CHP'den Barış, Kardeşlik ve Dayanışma Yemeği

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erdek İlçe Teşkilatı tarafından milletvekilleri ve çok sayıda partilinin katıldığı 'Barış, kardeşlik ve dayanışma yemeği' düzenlendi.

Erdek Agrigento Otel'de düzenlenen yemeğe CHP Balıkesir Milletvekilleri Sedat Pekel, Orhan Sür ve Ali Kemal Deveciler, AK Parti'li Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi Ergün Aydoğan, Balıkesir İl Başkanı Münir Balkanlı ile çevre il ve ilçelerden 800'e yakın partili katıldı.

Erdek İlçe Başkanı Ramazan Ezici, geceye katılan partililere tek tek kırmızı karanfil dağıttı. Gecede İl Başkanı Balkanlı'nın konuşmasından sonra Balıkesir Milletvekili Sedat Pekel de kısa bir konuşma yaptı. Milletvekili Pekel, "Bu ülkede barış, kardeşlik ve dayanışma içinde yaşayalım. 9 ay sonra seçimler var. Seçimlere iyi hazırlanalım ve herkes sandık başına gidip oyunu kullansın" dedi.

Çeşitli sanatçıların sahne aldığı gecede açık arttırmaya çıkarılan halı üzerine işlemeli Atatürk portresini, Belediye Başkanı Hüseyin Sarı 2 bin YTL ücret ödeyerek satın aldı. Yapılan açık arttırmada Atatürk portresini satın alan AK Parti'li Belediye Başkanı Sarı'yı, geceye katılan CHP'liler uzun süre alkışladı.

(MY-MEY-SN-SN-Y)

Kaynak: İHA