CHP'de 3 Kişi Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı

CHP'de 3 Kişi Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı

10.01.2011 16:47 | Son Güncelleme: 10.01.2011 16:47
CHP'de 3 Kişi Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı

Yozgat'ta CHP'den Milletvekilliği İçi 3 Kişi Aday Adaylığını Açıkladı

Yozgat'ta CHP'den milletvekilliği içi 3 kişi aday adaylığını açıkladı.

CHP İl Binasın'da CHP İl Başkanı Ali Keven, İl Sekreteri Turan Ata, Yönetim Kurulu Üyesi Yener Kurt birlikte basın toplantısı düzenlediler.

İl Başkanı Keven görevinden istifa ederek genel seçimlerde milletvekilli aday adayı olduğunu açıkladı. Keven, yıllardır Yozgat'ta CHP İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirterek, 'Ben İl başkanlığı görevinde bulunduğum dönemler içerisinde her zaman partimizi üst seviyelere taşımak için yol arkadaşlarımla birlikte var gücümle çalıştım. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim' dedi.

Keven, şöyle konuştu:

'Bugün milletvekili aday adayı olduğumu açıklıyorum eğer kısmet olur aday gösterilir ve seçilirsem partime ve milletimize milletvekili olarak parlamentoda daha büyük hizmet vereceğime inanıyorum. Diğer aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum.'

Keven'in konuşmasının ardından İl Sekreteri Turan Ata ve Yönetim Kurulu Üyesi Yener Kurt da görevlerinden istifa ederek milletvekili aday adayı olduklarını açıkladılar.

İl Başkanı Ali Keven'in görevinden istifasının ardından yerine Onur Kaytan'ın getirildiği bildirildi.

(İÇ-ARF) - YOZGAT

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title