CHP Balıkesir Milletvekili Adayları Bandırma'da

CHP Balıkesir Milletvekili Adayları Bandırma'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Adayları, Bandırma'da Tanıtım Toplantısına Katılarak Seçim Çalışmalarına Başladılar.

CHP Balıkesir Milletvekili Adayları Bandırma'da

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir milletvekili adayları, Bandırma'da tanıtım toplantısına katılarak seçim çalışmalarına başladılar.

Bandırma Ticaret Odası'nda düzenlenen toplantıya Balıkesir Milletvekili Sedat Pekel, Balıkesir Milletvekili ve milletvekili adayı Ali Kemal Deveciler, Ergün Aydoğan, Latif Coşkun, Gökay Bacan, Orhan Özden, Haluk Ahmet Gümüş ve Hüseyin Akyüz, CHP İl Başkanı Münir Balkanlı, Bandırma İlçe Başkanı Ömer Lütfi Kayalar, il ve ilçe teşkilat yöneticileri ile partililer katıldı. Toplantıda adaylar sırasıyla kendilerini partililere tanıttılar. Toplantıda konuşan Sedat Pekel, bu seçimlerde aday olmadığını ifade ederek, millletvekilliğinin bir bayrak yarışı olduğunu söyledi. Toplantının ardından milletvekili adayları ve partililer Bandırma'da esnaf ziyaretleri yaptılar. Partililer Bandırma'nın ardından Erdek, Gönen ve Manyas'a da geçerek çeşitli ziyaretlerde bulundu.

(MEY)

22.06.2007 14:46 TSİ