Chp, Araban'da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

Chp, Araban'da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

Chp, Araban'da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Gaziantep'in Araban ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açtı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Gaziantep'in Araban ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açtı.

İl, ilçe yöneticileri, milletvekili adayları ve çok sayıda partilinin katıldığı açılış törenine vatandaşlar da ilgi gösterdi. Burada konuşan CHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Sait Köse, AK Parti iktidarının millete ve dünyaya ağır gelmeye başladığını söyledi. Köse, "Yaşanacak bir Türkiye için buradayız. Yaşanacak bir Türkiye için Türkiye'nin her yerindeyiz." dedi. Köse, coşkunun 8 Haziran günü CHP iktidarı ile birlikte bayrama dönüşeceğine inandığını belirtti.

Gaziantep milletvekili adayı Ali Peri de doğduğu ve büyüdüğü şehre hizmet için yola çıktığını dile getirdi. Peri, "Başka bölgelerden gelip Araban'da siyaset yaptılar. 1957 yılında ilçe olan Araban ve Yavuzeli'nin arka bahçe olarak görülmesine daha fazla gönlümüz el vermedi. Birileri geldi değişik bölgelerde Araban'ın oyunu aldı." şeklinde konuştu. Peri, milletvekili seçilmesi durumunda Meclis çalışmaları dışında sürekli Araban'da olacağını ve Ankara'ya taşınmayacağını açıkladı.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları (2)
ARABAN: chp yapar yapacak ali peri memleket evladi once bunu bileceksin parti falam dusunmeden buba bakacaksin arabanliysan
ARABANLI: ISTERSENIZ BULGARISTANDA KALIN , ÖNEMLI OLAN ARABANA HIZMET GETIRIN. BENIM OYUMU ALABILMENIZ ICIN , PROGRAMINIZ NE OLDUGUNU HELE ANLATIN . CAT BOGAZINI GETIRECEKMISINIZ ? INSANLARI COCUKLARI PIRKETHANELERIN GÜRÜLTÜ PISLIK KINDEN KURTARMAK ICIN PIRKETHANELERI SEHIR DISINA GÖNDERECEKMISINIZ ?ARABAN HALKINA SIFIR HIZMET DÜSÜNCESIYLE SEHRIN DISINA YAPTIRDIGI ACIL HASTANEYI - ANA YOLA INSANLARA YAKIN OLAN YERE GERI GETIRECEKMISINIZ ?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title