CHP Ankara Adayları İlçeleri Dolaşıyor

CHP Ankara Adayları İlçeleri Dolaşıyor

CHP Ankara Milletvekili Adayları, Seçim Bölgelerinde İlçe Ziyaretlerine Başladı. Yarın Kamuoyuna Tanıtılacak Adaylar, Her Gün Bir İlçeye Giderek Seçmenlerin Oyunu İsteyecek.

CHP Ankara Adayları İlçeleri Dolaşıyor

CHP Ankara adayları ilçe ziyaretlerine başladı.

22 Temmuz seçimlerinde CHP Ankara 1. ve 2. bölge milletvekili adayları, seçim bölgelerine ziyaretler düzenleyerek seçmenlerle buluşuyor.

Ankara 1. Bölge adayları, dün Evren ve Şereflikoçhisar ilçelerinde başladıkları seçim gezilerine bugün Bala, Gölbaşı ve Elmadağ ile devam ettiler.

1. Bölge adayları yarın CHP Genel Merkezi'nde CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın adayları tanıtacağı toplantıya katılacak.

Pazar günü Sincan ve Etimesgut ziyaretlerine devam edecek olan adaylar, pazartesi Çankaya, salı Mamak ve çarşamba günü de Haymana ve Polatlı ilçelerine gidecek.

Ankara 2. Bölge adayları da kendi seçim çevrelerinde halkla bir araya gelecek.

Dün Yenimahalle, bugün Keçiören ziyaretlerinde bulunan 2. Bölge adayları, yarın Altındağ, Pazartesi günü Nallıhan ve Beypazarı, Salı günü Kazan, Kızılcahamam ve Çamlıdere'nin ardından Çarşamba günü de Kalecik, Akyurt ve Çubuk ilçelerinde seçmenleriyle buluşacak. (ANKA)