CHP Aday Listesini Ysk'ya Teslim Etti

CHP Aday Listesini Ysk'ya Teslim Etti

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP), 24 Haziran'da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.

CHP Aday Listesini Ysk'ya Teslim Etti

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP), 24 Haziran'da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili milletvekili aday listesini 'na (YSK) sundu. CHP'nin 600 kişilik milletvekili aday listesi CHP Sözcüsü ve beraberindeki heyet tarafından YSK'ya teslim edildi.


CHP Lideri İzmir 2'nci Bölge 1'nci sıradan aday olurken 18 MYK üyesinin tamamı ile Deniz Baykal'ın da aday listesinde yer aldığı görüldü. Eski Genel Başkan Deniz Baykal Antalya'dan milletvekili adayı gösterilirken, CHP'nin tutuklu milletvekili Enis Berberoğlu ise İstanbul 2. bölge ilk sırada yer aldı. Eski bakan Abdullatif Şener, Konya birinci sıradan aday gösterildi. Eren Erdem ise listede yer almadı. Eski DİSK Genel Başkanı Kani Beko İzmir 1. bölge 4. sıradan aday oldu. 26. dönemde İzmir Milletvekili olarak parlamentoda yer alan Tuncay Özkan, yine İzmir'den aday gösterildi.


CHP'nin 24 Haziran'da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel  Seçimi milletvekili aday listesi şöyle:


ADANA 01           AYHAN BARUT


ADANA 02           ORHAN SÜMER


ADANA 03           MÜZEYYEN ŞEVKİN


ADANA 04           BURHANETTİN BULUT


ADANA 05           RIZA METE


ADANA 06           OYA TEKİN


ADANA 07           OSMAN BERKE DUVAN


ADANA 08           ERTAN  KARAOĞLU


ADANA 09           MUSTAFA KEMAL ÖZKAN


ADANA 10           BÜLENT ÖĞRÜ


ADANA 11           BÜLENT MARAKLI


ADANA 12           BERFU SALICI    YAKIT


ADANA 13           SIDIKA  HALICIOĞLU


ADANA 14           ONUR   AKPINAR


ADANA 15           ÖZGÜR ULAŞ     ILGIN


ADIYAMAN        01           ABDURRAHMAN TUTDERE


ADIYAMAN        02           MUSTAFA HAKKAN KILINÇ


ADIYAMAN        03           MAHMUT NEDİM  EVLİ


ADIYAMAN        04           SONGÜL VARKİ                YILDIRIM


ADIYAMAN        05           MÜSLÜM ASLANOĞLU


AFYONKARAHİSAR         1 BURCU KÖKSAL


AFYONKARAHİSAR         2  AHMET HAKAN UYAN


AFYONKARAHİSAR         3             İSMAHAN           NERGİZ


AFYONKARAHİSAR         4             RAMAZAN          AKGÖZ


AFYONKARAHİSAR         5             ERTUĞRUL         YILMAZ


AFYONKARAHİSAR         6             HATİCE GÖKOĞLU


AĞRI     1             KEMALETTİN     KOÇAK


AĞRI     2             MUHAMMED    ASLAN


AĞRI     3             MEHMET SIDDIK              YEL


AĞRI     4             MURAT                YILDIRIM


AKSARAY            1             ALİ ABBAS          ERTÜRK


AKSARAY            2             RAMAZAN          FİDAN


AKSARAY            3             PELİNSU              YILDIRIM


AKSARAY            4             ALİ         EŞMEKAYA


AMASYA             1             MUSTAFA           TUNCER


AMASYA             2             MEHMET             GÖL


AMASYA             3             HÜSEYİN             ACAR


ANKARA 1          1             TEKİN    BİNGÖL


ANKARA 1          2             LEVENT GÖK


ANKARA 1          3             ALİ HAYDAR       HAKVERDİ


ANKARA 1          4             BÜLENT               KUŞOĞLU


ANKARA 1          5             GAMZE TAŞCIER


ANKARA 1          6             EKREM KEREM  OKTAY


ANKARA 1          7             MEHMET HADİMİ           YAKUPOĞLU


ANKARA 1          8             HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL


ANKARA 1          9             ALİ HİKMET        AKILLI


ANKARA 1          10           AYLİN    YAMAN


ANKARA 1          11           UMUT  ERARSLAN


ANKARA 1          12           KAMER GÖZAÇIK            ŞEN


ANKARA 1          13           CANSEL                GÜVEN


ANKARA 2          1             MURAT                EMİR


ANKARA 2          2             YILDIRIM             KAYA


ANKARA 2          3             SEMRA DİNÇER


ANKARA 2          4             KENAN NUHUT


ANKARA 2          5             MURAT                KAVUNCU


ANKARA 2          6             BEKİR SAMİ        DOĞAN


ANKARA 2          7             ALİBEY  YÜKSEL


ANKARA 2          8             DENİZ   ÇAKIR


ANKARA 2          9             MUSTAFA NADİR            ER


ANKARA 2          10           SUNA    KERİMOĞLU


ANKARA 2          11           BARIŞ CAN         SARAÇOĞLU


ANKARA 3          1             AHMET HALUK KOÇ


ANKARA 3          2             NİHAT   YEŞİL


ANKARA 3          3             SERVET ÜNSAL


ANKARA 3          4             ALİ         BAŞKARAAĞAÇ


ANKARA 3          5             AHMET ERSEN  ÖZSOY


ANKARA 3          6             AHMET MEŞE


ANKARA 3          7             UMUT  AKDOĞAN


ANKARA 3          8             BATTAL YILDIZ


ANKARA 3          9             GÜLŞAH DENİZ ATALAR


ANKARA 3          10           TEMEL BORGA  BUDAK


ANKARA 3          11           İLKE       ÇAKAR


ANKARA 3          12           BİLAL     YILMAZ


ANTALYA            1             DENİZ   BAYKAL


ANTALYA            2             ÇETİN OSMAN  BUDAK


ANTALYA            3             RAFET   ZEYBEK


ANTALYA            4             AYDIN   ÖZER


ANTALYA            5             CAVİT   ARI


ANTALYA            6             FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU


ANTALYA            7             SEVGİ   DOĞAN


ANTALYA            8             NUSRET               BAYAR


ANTALYA            9             ŞENGÜL               YEŞİLDAL


ANTALYA            10           VAHAP TUNCER


ANTALYA            11           KEMAL BİLAL     ÖNER


ANTALYA            12           ALİ         TAKAVUT


ANTALYA            13           SİBEL     GEZEN


ANTALYA            14           NAZMİ GÜNDÜZ


ANTALYA            15           ÖZLEM ŞAHİN


ANTALYA            16           İSMAİL HAKKI   GÜL


ARDAHAN          1             ÖZTÜRK               YILMAZ


ARDAHAN          2             YUNUS DÜNDAR


ARTVİN                1             UĞUR   BAYRAKTUTAN


ARTVİN                2             YALÇIN EMİRALİOĞLU


AYDIN   1             BÜLENT               TEZCAN


AYDIN   2             HÜSEYİN             YILDIZ


AYDIN   3             SÜLEYMAN        BÜLBÜL


AYDIN   4             MUSTAFA İBERYA           ARIKAN


AYDIN   5             ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM


AYDIN   6             KAAN    ERÇETİN


AYDIN   7             KEMAL GÜNERİ


AYDIN   8             FULYA   ÜSTÜNDAĞ


BALIKESİR           1             AHMET AKIN


BALIKESİR           2             FİKRET  ŞAHİN


BALIKESİR           3             ENSAR  AYTEKİN


BALIKESİR           4             İRFAN   BARIŞ


BALIKESİR           5             SEVAL   BOZKURT


BALIKESİR           6             ENDER  BİÇKİ


BALIKESİR           7             NEŞE     ZENGİN


BALIKESİR           8             BERRİN GENÇOĞLU


BALIKESİR           9             OĞULCAN          KOÇAK


BARTIN 1             AYSU     BANKOĞLU


BARTIN 2             FAHRİ   ÖZSOY


BATMAN             1             AYHAN IŞIK


BATMAN             2             KAYAHAN           KIRMIZITAŞ


BATMAN             3             NİHAT   DEMİR


BATMAN             4             BÜNYAMİN        NAYMAN


BATMAN             5             HAMİT  KESKİN


BAYBURT            1             İKBAL    OKUR


BİLECİK 1             YAŞAR  TÜZÜN


BİLECİK 2             FAİK      AKARKARASU


BİNGÖL               1             VAHDETTİN        UZUNYAYLA


BİNGÖL               2             MEHMET             EVRAN


BİNGÖL               3             ÇETİN    SAĞSÖZ


BİTLİS    1             SIDDIK  GÖZEGER


BİTLİS    2             SÜLEYMAN        BAŞTÜRK


BİTLİS    3             TUFAN SUBAŞI


BOLU    1             TANJU  ÖZCAN


BOLU    2             ÖZER     ÖZCAN


BOLU    3             HÜSEYİN CAHİT                ÇINGI


BURDUR              1             MEHMET             GÖKER


BURDUR              2             RECEP   MUTLUCAN


BURDUR              3             OSMAN               GÖK


BURSA 1              1             LALE      KARABIYIK


BURSA 1              2             ERKAN  AYDIN


BURSA 1              3             NURHAYAT        ATLACA KAYIŞOĞLU


BURSA 1              4             KAYIHAN             PALA


BURSA 1              5             ÖZGÜR ERDURSUN


BURSA 1              6             GÜRKAN             ESEN


BURSA 1              7             DENİZ   BAYKAL


BURSA 1              8             SERKAN               ÖZTÜRK


BURSA 1              9             İBRAHİM             MART


BURSA 1              10           AYTAÇ  ŞAHİN


BURSA 2              1             ORHAN SARIBAL


BURSA 2              2             YÜKSEL ÖZKAN


BURSA 2              3             MUSTAFA           ŞENYURT


BURSA 2              4             ERKAN  DÖNMEZ


BURSA 2              5             SÜLEYMAN        AYYILMAZ


BURSA 2              6             ŞAHİN   SEVİNÇ


BURSA 2              7             MERAL ALTUNTAŞ


BURSA 2              8             KEMAL ATAN


BURSA 2              9             BARAN GÜNEŞ


BURSA 2              10           HÜLYA  DİNK


ÇANAKKALE       1             MUHARREM      ERKEK


ÇANAKKALE       2             ÖZGÜR CEYLAN


ÇANAKKALE       3             METİN ÜMİT     URAL


ÇANAKKALE       4             SONGÜL              ŞENTÜRKLÜ


ÇANKIRI              1             MURAT BERAT  ATALAY


ÇANKIRI              2             İBRAHİM             GÖNÜLTAŞ


ÇORUM               1             TUFAN KÖSE


ÇORUM               2             BURÇİN SOLMAZ             POLAT


ÇORUM               3             GÜRSEL               YILDIRIM


ÇORUM               4             MEHMET             TAHTASIZ


DENİZLİ                1             GÜLİZAR BİÇER KARACA


DENİZLİ                2             KAZIM  ARSLAN


DENİZLİ                3             HAŞİM TEOMAN             SANCAR


DENİZLİ                4             ÜNAL    KARAOSMANOĞLU


DENİZLİ                5             ÖZGÜR SAVAŞ  BAYAR


DENİZLİ                6             İLHAN   ÖZCAN


DENİZLİ                7             ŞENİZ    DOĞAN


DENİZLİ                8             BİLGEHAN          BURGUL


DİYARBAKIR       1             MAHMUT AZİZ USAL


DİYARBAKIR       2             TURGUT              KILIÇ


DİYARBAKIR       3             MEHMET ŞERİF DOĞRU


DİYARBAKIR       4             AHMET ÖZGÜVERCİN


DİYARBAKIR       5             BERİVAN             ALABALIK


DİYARBAKIR       6             HEBUN KAPLAN


DİYARBAKIR       7             DENİZCAN          EŞİYOK


DİYARBAKIR       8             EMRAH ANLI


DİYARBAKIR       9             GÜLAY  EMRE


DİYARBAKIR       10           UMUT  YETİŞSİN


DİYARBAKIR       11           ABDURRAHMAN BERAT               AKTAŞ


DİYARBAKIR       12           BEHİYE  KÜDEN


DÜZCE  1             ZAFER   TEBER


DÜZCE  2             İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ


DÜZCE  3             HASAN SERVET ÖKTEM


EDİRNE 1             OKAN   GAYTANCIOĞLU


EDİRNE 2             EDİZ       ÜN


EDİRNE 3             YAKUP  ATALAY


EDİRNE 4             ERDOĞAN          GÜMÜLCİNELİ


ELAZIĞ 1             GÜRSEL               EROL


ELAZIĞ 2             EMRAH ÖZDEN


ELAZIĞ 3             AYTEN  ÇEKİL


ELAZIĞ 4             NAZMİ GÜRBÜZ


ELAZIĞ 5             MESUT BASKAN


ERZİNCAN          1             AYHAN DOĞAN


ERZİNCAN          2             TUĞRUL              YILDIRIM


ERZURUM          1             NACİ     TURAN


ERZURUM          2             NAMİYE               SINIRKAYA


ERZURUM          3             GENÇAY              UĞRAŞ


ERZURUM          4             SERHAT CAN      EŞ


ERZURUM          5             TACETTİN            KIZILOĞLU


ERZURUM          6             YUNUS POLAT


ESKİŞEHİR           1             UTKU    ÇAKIRÖZER


ESKİŞEHİR           2             JALE NUR            SÜLLÜ


ESKİŞEHİR           3             NURAY AKÇASOY


ESKİŞEHİR           4             MEHMET ENGİN              ÇAKMAK


ESKİŞEHİR           5             SİNAN  ÖZKAR


ESKİŞEHİR           6             SİBEL     YEŞİLDAL


ESKİŞEHİR           7             METİN  TOMSUK


GAZİANTEP        1             BAYRAM             YILMAZKAYA


GAZİANTEP        2             İRFAN   KAPLAN


GAZİANTEP        3             HÜSEYİN             YALÇIN


GAZİANTEP        4             ÖZGÜR YILMAZ


GAZİANTEP        5             HASAN ÖZTÜRKMEN


GAZİANTEP        6             HÜSEYİN CAHİT                KARGINER


GAZİANTEP        7             NACİ     KILIÇ


GAZİANTEP        8             ADİLE MERVE    ALTINBAŞ YILMAZ


GAZİANTEP        9             NESRİN TUNCEL


GAZİANTEP        10           SELİM   KARAHAN


GAZİANTEP        11           ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER


GAZİANTEP        12           NERİN   TÜRKMEN


GAZİANTEP        13           YILMAZ DEMİRDELEN


GAZİANTEP        14           MEHMET TURAN             GÜNDOĞDU


GİRESUN             1             NECATİ TIĞLI


GİRESUN             2             REŞAT NURİ       ÖZDEMİR


GİRESUN             3             İBRAHİM             AKGÜN


GİRESUN             4             SUAT     ÖNDAŞ


GÜMÜŞHANE   1             MAHİR CAN


GÜMÜŞHANE   2             RAMAZAN          AYAS


HAKKARİ             1             NAZIM DEMİR


HAKKARİ             2             ERŞAT   İNAN


HAKKARİ             3             NAZMİ KIZILBAN


HATAY  1             MEHMET             GÜZELMANSUR


HATAY  2             SUZAN ŞAHİN


HATAY  3             SERKAN               TOPAL


HATAY  4             İSMET   TOKDEMİR


HATAY  5             MEHMET RİYAT                KIRMIZIOĞLU


HATAY  6             HASAN RAMİZ  PARLAR


HATAY  7             NERMİN              YILDIRIM KARA


HATAY  8             GÖKHAN             ÖZER


HATAY  9             BİLGEN DUMAN


HATAY  10           HAMİDE              VURAL


HATAY  11           DÖNDÜ DİLAN  KARTAL


IĞDIR    1             METİN  OVA


IĞDIR    2             İDRİS     AKTAŞ


ISPARTA              1             MUSTAFA           CEYHAN


ISPARTA              2             İSA ÖNDER         DİNÇTÜRK


ISPARTA              3             ZAFER   SAĞLAM


ISPARTA              4             EYUP     ERSOY


İSTANBUL-1       1             İBRAHİM ÖZDEN             KABOĞLU


İSTANBUL-1       2             MEHMET AKİF  HAMZAÇEBİ


İSTANBUL-1       3             GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ


İSTANBUL-1       4             ONURSAL           ADIGÜZEL


İSTANBUL-1       5             FETHİ    AÇIKEL


İSTANBUL-1       6             GÜRSEL               TEKİN


İSTANBUL-1       7             İLHAN   KESİCİ


İSTANBUL-1       8             OĞUZ KAAN      SALICI


İSTANBUL-1       9             MAHMUT           TANAL


İSTANBUL-1       10           SALİHA SERA     KADIGİL SÜTLÜ


İSTANBUL-1       11           HÜSEYİN EMRE BAĞCE


İSTANBUL-1       12           MUSTAFA OKTAY            AKSU


İSTANBUL-1       13           HASAN UZUNYAYLA


İSTANBUL-1       14           MUSTAFA           ÖZTAŞKIN


İSTANBUL-1       15           TAHSİN USTA


İSTANBUL-1       16           HÜSEYİN             SAĞ


İSTANBUL-1       17           BERİL     ÖNER


İSTANBUL-1       18           YÜKSEL TAŞKIN


İSTANBUL-1       19           HASAN BASRİ    ÖZBEK


İSTANBUL-1       20           DENİZ DOĞAN  GÜNAY


İSTANBUL-1       21           ERTAN  AKSOY


İSTANBUL-1       22           NURAY ÇEPNİ


İSTANBUL-1       23           DUYGU ÇELİK


İSTANBUL-1       24           ARZU    ÖZALP


İSTANBUL-1       25           PINAR   UZUN


İSTANBUL-1       26           TUBA    TORUN


İSTANBUL-1       27           ALİ RIZA               YILDIRIM


İSTANBUL-1       28           YÜCEL   OTO


İSTANBUL-1       29           MURAT                CİRAV


İSTANBUL-1       30           MELİS   TİMUR


İSTANBUL-1       31           EMRE    AKKUŞ


İSTANBUL-1       32           ÇETİN    DÜZCE


İSTANBUL-1       33           AYLİN    SARITAŞ


İSTANBUL-1       34           GAZİ      KARAKURT


İSTANBUL-1       35           TİMUÇİN             GÜLTEKİN


İSTANBUL-2       1             KADRİ ENİS        BERBEROĞLU


İSTANBUL-2       2             AYKUT  ERDOĞDU


İSTANBUL-2       3             AHMET ÜNAL    ÇEVİKÖZ


İSTANBUL-2       4             MUSTAFA SEZGİN          TANRIKULU


İSTANBUL-2       5             YÜKSEL MANSUR            KILINÇ


İSTANBUL-2       6             YUNUS EMRE


İSTANBUL-2       7             GÖKAN                ZEYBEK


İSTANBUL-2       8             ALİ         ŞEKER


İSTANBUL-2       9             DERYA  ŞENTÜRK


İSTANBUL-2       10           MEHMET             DİRİBAŞ


İSTANBUL-2       11           MERSİN               BALKAN


İSTANBUL-2       12           BAHATTİN          TURNALI


İSTANBUL-2       13           FERHAT                EPÖZDEMİR


İSTANBUL-2       14           İSMAİL YÜKSEL


İSTANBUL-2       15           ADNAN                AYBER


İSTANBUL-2       16           BURAK KAAN    YILMAZSOY


İSTANBUL-2       17           CANAN SEZENLER


İSTANBUL-2       18           HACER  FOGGO


İSTANBUL-2       19           GÜVEN KARATAŞ


İSTANBUL-2       20           YUSUF KENAN  KOLAT


İSTANBUL-2       21           VEYSİ SİNAN      BOZDEMİR


İSTANBUL-2       22           CEM CENGİZ      YILMAZ


İSTANBUL-2       23           ECE        BATUMLU TALAS


İSTANBUL-2       24           PELİN    YURDAKUL


İSTANBUL-2       25           ŞEYMA DUMRUL


İSTANBUL-2       26           YUSUF  ERGÜVEN


İSTANBUL-2       27           ÖZGÜR DÜZGÜN


İSTANBUL-2       28           DENİZ   KAYA


İSTANBUL-3       1             ENGİN  ALTAY


İSTANBUL-3       2             ERDOĞAN          TOPRAK


İSTANBUL-3       3             MEHMET             BEKAROĞLU


İSTANBUL-3       4             ZEYNEL EMRE


İSTANBUL-3       5             SİBEL     ÖZDEMİR


İSTANBUL-3       6             ÖZGÜR KARABAT


İSTANBUL-3       7             TURAN AYDOĞAN


İSTANBUL-3       8             EMİNE GÜLİZAR              EMECAN


İSTANBUL-3       9             NAZIR CİHANGİ               İSLAM


İSTANBUL-3       10           TURAN HANÇERLİ


İSTANBUL-3       11           BAYRAMALİ       ÇEŞMECİ


İSTANBUL-3       12           ALİ ULVİ              GÖKBULAK


İSTANBUL-3       13           MEHMET SAİT   YÜCEL


İSTANBUL-3       14           ALİ MUHİTTİN   TIĞLI


İSTANBUL-3       15           SİNAN  KARAHAN


İSTANBUL-3       16           SİNAN KARACA                ÖZTÜRK


İSTANBUL-3       17           MAHFUZ             YETÜT


İSTANBUL-3       18           ŞAHANIM           METER


İSTANBUL-3       19           IRMAK NERİMAN            NEBİOĞLU


İSTANBUL-3       20           YAĞMUR            GEYGEL


İSTANBUL-3       21           ENGİN  ERTAÇ


İSTANBUL-3       22           CEMİL CAN         DİNÇ


İSTANBUL-3       23           AYCAN ERİNSEL               ÖZİSTEK


İSTANBUL-3       24           HÜSEYİN             ÖZKAHRAMAN


İSTANBUL-3       25           SEDA     ÖNDER


İSTANBUL-3       26           BEKTAŞ DAVUTOĞLU


İSTANBUL-3       27           ARZU    ATTEPE


İSTANBUL-3       28           HÜSEYİN             DURAN


İSTANBUL-3       29           ERDAL   SARIKAYA


İSTANBUL-3       30           ELİF        KESKİNEL ÜLKER


İSTANBUL-3       31           ALİ OSMAN        ÖZDİLEK


İSTANBUL-3       32           KEMAL ÖZKİRAZ


İSTANBUL-3       33           İLYAS     DUMAN


İSTANBUL-3       34           OSMAN               TELLİOĞLU


İSTANBUL-3       35           ŞEBNEM NUR    ÇALIŞKAN


İZMİR-1               1             AHMET TUNCAY              ÖZKAN


İZMİR-1               2             MURAT                BAKAN


İZMİR-1               3             ÖZCAN PURÇU


İZMİR-1               4             KANİ     BEKO


İZMİR-1               5             MEHMET ALİ     ÇELEBİ


İZMİR-1               6             TACETTİN            BAYIR


İZMİR-1               7             EDNAN ARSLAN


İZMİR-1               8             SEFER    İPEKLİ


İZMİR-1               9             KAZIM  UMDULAR


İZMİR-1               10           NİLAY    KÖKKILINÇ


İZMİR-1               11           EZGİ DENİZ DENİZ           URUNGA


İZMİR-1               12           DEVRİM BARIŞ  ÇELİK


İZMİR-1               13           ZEKİYE SEDA      SÖNMEZ


İZMİR-1               14           ŞENER   AKDEMİR


İZMİR-2               1             KEMAL KILIÇDAROĞLU


İZMİR-2               2             SELİN SAYEK      BÖKE


İZMİR-2               3             KAMİL OKYAY   SINDIR


İZMİR-2               4             ATİLA    SERTEL


İZMİR-2               5             SEVDA ERDAN  KILIÇ


İZMİR-2               6             MAHİR POLAT


İZMİR-2               7             BEDRİ    SERTER


İZMİR-2               8             İDRİS     YAVUZYILMAZ


İZMİR-2               9             ALİ         ENGİN


İZMİR-2               10           SALİH    ÖZÇİFÇİ


İZMİR-2               11           MEHMET             BİRLİK


İZMİR-2               12           ONUR KADİR     ERYÜCE


İZMİR-2               13           HATİCE ZEYBEK


İZMİR-2               14           EBRU     OKAY


KAHRAMANMARAŞ       1             ALİ         ÖZTUNÇ


KAHRAMANMARAŞ       2             SELİM   SÜMEN


KAHRAMANMARAŞ       3             MEHMET             ÇARMAN


KAHRAMANMARAŞ       4             FAİK      KILINÇ


KAHRAMANMARAŞ       5             ONUR   GÜRBÜZ


KAHRAMANMARAŞ       6             AYŞEGÜL             YAYCIOĞLU


KAHRAMANMARAŞ       7             UĞUR   ŞEVRAN


KAHRAMANMARAŞ       8             AZİZE    ÇUHADAR


KARABÜK           1             HÜSEYİN AVNİ  AKSOY


KARABÜK           2             SEDAT   KARAOĞLU


KARABÜK           3             GÜLSÜN              BENİÇ


KARAMAN         1             İSMAİL ATAKAN              ÜNVER


KARAMAN         2             HAKAN GÜRSEL               AKBULUT


KARAMAN         3             YUSUF  BAŞTUĞ


KARS     1             FATİH KAMİL     ERKOÇ


KARS     2             HATİCE GÜVENSOY


KARS     3             AYSEL    SADAK İLTAŞ


KASTAMONU    1             HASAN BALTACI


KASTAMONU    2             AYŞEGÜL             SOYLU MUSLU


KASTAMONU    3             DEVRİM               EZGİ ÖZALP


KAYSERİ               1             ÇETİN    ARIK


KAYSERİ               2             AHMET YILDIZ


KAYSERİ               3             AŞKIN   GENÇ


KAYSERİ               4             İBRAHİM             KAAN


KAYSERİ               5             MAZHAR OĞUZ               ÖZSOY


KAYSERİ               6             GONCA YELDA  ORHAN


KAYSERİ               7             RECEP   BULUT


KAYSERİ               8             METİN  KANTARCI


KAYSERİ               9             KADİM ŞAHİN


KAYSERİ               10           NİZAMETTİN     TEMEL


KIRIKKALE           1             AHMET ÖNAL


KIRIKKALE           2             GÜLLÜ  AYKUT


KIRIKKALE           3             ÜMİT    COŞGUN


KIRKLARELİ         1             TÜRABİ KAYAN


KIRKLARELİ         2             VECDİ   GÜNDOĞDU


KIRKLARELİ         3             İNCİ       TUNÇ


KIRŞEHİR             1             METİN  İLHAN


KIRŞEHİR             2             ÇAĞDAŞ              GÖKALP


KİLİS      1             ALİ         TUNA


KİLİS      2             MEHMET ALİ     AĞCABAY


KOCAELİ              1             FATMA KAPLAN HÜRRİYET


KOCAELİ              2             HAYDAR              AKAR


KOCAELİ              3             TAHSİN TARHAN


KOCAELİ              4             MÜHİP KANKO


KOCAELİ              5             OSMAN ANIL    ACURMAN


KOCAELİ              6             EBRU     KÜÇÜKAYDIN


KOCAELİ              7             YEŞİM   AKPINAR


KOCAELİ              8             ORKUN UTKUBAŞ


KOCAELİ              9             İSMAİL DEMİR


KOCAELİ              10           MEHMET TAMER             SOLAKOĞLU


KOCAELİ              11           SEZER NİLGÜN  AYDIN


KOCAELİ              12           TUĞMAN            KAYALI


KOCAELİ              13           ZEYNEP ÇİĞDEM              CANBAZ


KONYA 1             ABDULLATİF      ŞENER


KONYA 2             ABDÜLKADİR     KARADUMAN


KONYA 3             HASAN SARIMEHMETOĞLU


KONYA 4             SAİM     SEZEN


KONYA 5             NİHAL   EKEN


KONYA 6             ALİ         SAYAR


KONYA 7             İSMAİL ÜNSAL


KONYA 8             ORHAN KAYA


KONYA 9             NAZİFE DEMİRHAN


KONYA 10           MEMDUH ERDEN            KÖKBUDAK


KONYA 11           SEFER    İPEK


KONYA 12           HİKMET               BALCI


KONYA 13           ŞENİZ    KURTULUŞ


KONYA 14           MEHMET             YURTSEVEN


KONYA 15           HASAN PEKTEKİN


KÜTAHYA            1             ALİ FAZIL             KASAP


KÜTAHYA            2             ŞEREF    HAN


KÜTAHYA            3             ZELİHA  AKSAZ ŞAHBAZ


KÜTAHYA            4             MEHMET AYDIN              UZUN


KÜTAHYA            5             RIDVAN               ÇAKIR


MALATYA           1             VELİ       AĞBABA


MALATYA           2             HULİSİ  PORGALI


MALATYA           3             SONER  GÖKÇE


MALATYA           4             BERNA  KARADAŞ


MALATYA           5             EMİN    DÖNMEZ


MALATYA           6             MAHMUT           AKBIYIK


MANİSA              1             ÖZGÜR ÖZEL


MANİSA              2             AHMET VEHBİ   BAKIRLIOĞLU


MANİSA              3             BEKİR    BAŞEVİRGEN


MANİSA              4             SABRİ    TEMEL


MANİSA              5             ABDULLAH         SAKA


MANİSA              6             HAYRİYE              HACET


MANİSA              7             SANİYE AĞGÜL


MANİSA              8             ÇETİN    KURTULUŞ


MANİSA              9             NURİTTİN           DİNGAZ


MANİSA              10           LALE      ERDOĞAN TUNÇER


MARDİN              1             MAHMUT           DUYAN


MARDİN              2             ERKAN  MEHMETOĞLU


MARDİN              3             ABDULVAHAP   AY


MARDİN              4             ABDULKADİR     TURAN


MARDİN              5             AYGÜL  KILIÇ BAŞBOĞA


MARDİN              6             ENGİN  ORAL


MERSİN               1             CENGİZ GÖKÇEL


MERSİN               2             ALPAY   ANTMEN


MERSİN               3             ALİ MAHİR          BAŞARIR


MERSİN               4             NEVİN  ZAİMOĞLU


MERSİN               5             MEHMET             SAYDAM


MERSİN               6             CAVİDAN            DEMİRAĞ


MERSİN               7             SEYİT     ÖZANANAR


MERSİN               8             ALPER   TURNA


MERSİN               9             ALPTEKİN            ESER


MERSİN               10           DİLARA ÖZKINA


MERSİN               11           KENAN HAZAR


MERSİN               12           HİDAYET              OĞUZ


MERSİN               13           SİBEL GAZİ          TABEL


MUĞLA               1             MÜRSEL              ALBAN


MUĞLA               2             SUAT     ÖZCAN


MUĞLA               3             BURAK ERBAY


MUĞLA               4             SÜLEYMAN        GİRGİN


MUĞLA               5             İBRAHİM             ERTÜRK


MUĞLA               6             EMİNE  YENİLMEZ AYDEMİR


MUĞLA               7             YAMAÇ KAYA


MUŞ      1             YILMAZ ÇETİNKAYA


MUŞ      2             YILDIRIM             PAÇAL


MUŞ      3             CEMAL KOÇHAN


MUŞ      4             NUR MUHAMMED         KARAHAN


NEVŞEHİR           1             FARUK  SARIASLAN


NEVŞEHİR           2             FULYA GÜLŞEN ALTINSOY


NEVŞEHİR           3             MEHMET             BİLGİN


NİĞDE  1             ÖMER FETHİ      GÜRER


NİĞDE  2             AHMET OĞUZ   ÖZMEN


NİĞDE  3             NAGİHAN           ESKİOĞLU


ORDU   1             SEYİT     TORUN


ORDU   2             MUSTAFA           ADIGÜZEL


ORDU   3             ONUR   ÇAM


ORDU   4             SEBANUR            ÖZDEMİR


ORDU   5             SAİT       KAPICIOĞLU


ORDU   6             NAZIM YİĞİT     GÜNAY


OSMANİYE         1             BAHA    ÜNLÜ


OSMANİYE         2             MEHMET ORHUN            DÖĞÜŞCÜ


OSMANİYE         3             İRFAN   ERDEM


OSMANİYE         4             HAKKI SAYMAN               SAYGILI


RİZE       1             REMZİ   KAZMAZ


RİZE       2             AYSEL    TAŞKIN


RİZE       3             KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN


SAKARYA            1             ENGİN  ÖZKOÇ


SAKARYA            2             MEHMET             SELÇUK


SAKARYA            3             ELİF        YAR


SAKARYA            4             REFİK    KARAKAŞ


SAKARYA            5             MEHMET DERYA              BAĞDAT


SAKARYA            6             AYTÜL   UŞAKLIGİL


SAKARYA            7             GÖZDE NUR       YILDIZ


SAMSUN             1             KEMAL ZEYBEK


SAMSUN             2             NESLİHAN           HANCIOĞLU


SAMSUN             3             HÜSEYİN             ŞAHİN


SAMSUN             4             MÜŞFİK VEYSEL               ERDOĞAN


SAMSUN             5             MEHMET             ÖZDAĞ


SAMSUN             6             ARZU    SABUNCU


SAMSUN             7             MURAT                ÇAN


SAMSUN             8             YILMAZ KARAGÖZ


SAMSUN             9             IŞIK        ÖZKEFELİ


SİİRT      1             CAHFER               SAKLAN


SİİRT      2             HİKMET               AKAR


SİİRT      3             HASAN ALP


SİNOP   1             BARIŞ    KARADENİZ


SİNOP   2             ERDİNÇ ŞİMŞEK


SİVAS    1             ULAŞ     KARASU


SİVAS    2             SİNAN  ÖZTÜRK


SİVAS    3             MALİKE EJDER   YOLVEREN


SİVAS    4             ALİ         BALTA


SİVAS    5             HASAN KILIÇ


ŞANLIURFA        1             AZİZ       AYDINLIK


ŞANLIURFA        2             FETHİ    YAMAÇ


ŞANLIURFA        3             CEM      KARAKEÇİLİ


ŞANLIURFA        4             UĞUR   MİZAN


ŞANLIURFA        5             BAKIR   AYDOĞDU


ŞANLIURFA        6             HALAF  AYYILDIZ


ŞANLIURFA        7             MAHMUT           YAZAR


ŞANLIURFA        8             AHMET MÜSRİ


ŞANLIURFA        9             FARUK  AKAN


ŞANLIURFA        10           SONGÜL              ARSLAN


ŞANLIURFA        11           MUSTAFA           EREN


ŞANLIURFA        12           AKİLE    YEKTAŞ


ŞANLIURFA        13           İBRAHİM HALİL YARIŞ


ŞANLIURFA        14           KEMAL EŞSİZ


ŞIRNAK 1             SABRİ    KUYTAN


ŞIRNAK 2             ABDULKERİM    VARLI


ŞIRNAK 3             GÜNDÜZ             ÖKTEN


ŞIRNAK 4             OSMAN               YEREN


TEKİRDAĞ           1             FAİK      ÖZTRAK


TEKİRDAĞ           2             İLHAMİ ÖZCAN AYGUN


TEKİRDAĞ           3             CANDAN             YÜCEER


TEKİRDAĞ           4             EMRE    KÖPRÜLÜ


TEKİRDAĞ           5             ADEM   DALGIÇ


TEKİRDAĞ           6             İSMAİL DOĞAROĞLU


TEKİRDAĞ           7             GÜLFER               ÜMİT


TOKAT  1             KADİM DURMAZ


TOKAT  2             HASAN EFE         UYAR


TOKAT  3             ÇAĞDAŞ              KURTGÖZ


TOKAT  4             DURAN BELENE


TOKAT  5             GÜLPERİ              COŞAR


TRABZON            1             AHMET KAYA


TRABZON            2             ABDÜL KADİR    ÇELEBİ


TRABZON            3             HİKMET NURİ    AYDIN


TRABZON            4             FERDA  KUDUNOĞLU


TRABZON            5             İSMAİL KAYNAR


TRABZON            6             MERTCAN           FERO


TUNCELİ              1             POLAT  ŞAROĞLU


TUNCELİ              2             MESUT COŞKUN


UŞAK    1             ÖZKAN YALIM


UŞAK    2             İSMET   AKIN


UŞAK    3             ALİ         KARAOBA


VAN      1             MEHMET             KURUKCU


VAN      2             FAHREDDİN       ÇUYRAK


VAN      3             HALUK  TERZİOĞLU


VAN      4             ŞANEL   GÜLOĞLU


VAN      5             ERKAN  KAÇMAZ


VAN      6             NEVZAT               KOÇ


VAN      7             NERİMAN           KARTAL


VAN      8             ŞAHİN   ÖZTEKİN


YALOVA               1             ÖZCAN ÖZEL


YALOVA               2             ERTAN  ŞENER


YALOVA               3             MEHMET             GÜREL


YOZGAT               1             ALİ         KEVEN


YOZGAT               2             NADİR  ÜNAL


YOZGAT               3             RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU


YOZGAT               4             ŞAHİN   BOZDEMİR


ZONGULDAK     1             ÜNAL    DEMİRTAŞ


ZONGULDAK     2             DENİZ   YAVUZYILMAZ


ZONGULDAK     3             UMUT  BAŞOĞLU


ZONGULDAK     4             MERVE KIR


ZONGULDAK     5             ÇİĞDEM              ŞEKERCİ - Ankara

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler