Chelsea Kulübü Başkanı Abramoviç Bodrumlu Olacak - Haberler
Haberi Paylaş

Chelsea Kulübü Başkanı Abramoviç Bodrumlu Olacak

Chelsea Kulübü Başkanı Abramoviç Bodrumlu Olacak
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Dünyaca ünlü İngiliz futbol takımı Chelsea'in de patronu olan Abramoviç, 163 metre uzunluğunda ve 1.2 milyar dolar değerindeki Eclipse' isimli ultra lüks yatıyla dün akşam saatlerinde Göltürkbükü Koyu'na geldi.

Dünyaca ünlü İngiliz futbol takımı Chelsea'in de patronu olan Abramoviç, 163 metre uzunluğunda ve 1.2 milyar dolar değerindeki Eclipse' isimli ultra lüks yatıyla dün akşam saatlerinde Göltürkbükü Koyu'na geldi. Geceyi bu koyda geçiren Abramoviç ve beraberindekiler için bu sabah saatlerinde Bodrum'daki bir fırından 30 tane simit getirildi. Kahvaltısını yatın güvertesinde yapan ünlü milyarder daha sonra yatıyla Gündoğan, Yalıkavak, Gümüşlük, Turgutreis, Akyarlar, Ortakent-Yahşi ve Bitez koylarını gezdi. Korumalarına arazilerin fotoğraflarını ve video görüntülerini çektirdi.

Yanında Metalist Kharkiv takımı yönetim kurulu başkanı Aleksander Yaroslavsky, korumaları ve kendisine eşlik eden Nis Yatçılık Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı turizmci İhsan Küçükünsal'la gezen Abramoviç, koylarda durarak arazilerle ilgili bilgi aldı. Abramoviç'in yanındakile 500 dönümün üzerinde bir arsa satın alarak 200 milyon dolarlık bir yatırımla ultra lüks bir otel yapmak için girişimlerde bulunacağı ve sık sık tatil için Bodrum'a gelmek istediğini söylediği öğrenildi.

Öğle saatlerinde Yalı Beldesi'ndeki Barbaros Koyu'na gelen Abramoviç buradan geniş güvenlik önlemleri altında bota binerek Başbakan Yardımcısı Egemen Bağış'ın AB toplantısı yaptığı Kempinski Barbaros Bay Hotel'e geçti. Yaroslavsky, Küçükünsal ve korumalarıyla otelin SPA'sına giden Abramoviç, bir saat ağırlık çalıştı, ardından da masaj yaptırdı. Abramoviç'in akşam saatlerinde yeniden yatına döneceği öğrenildi.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title