Charles Michel Haberleri

Charles Michel haber, Charles Michel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Charles Michel - 04.12.2020
AB: Türkiye ile istediğimiz öngörülebilir ilişki için birlikte çalışmalıyız
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Türkiye ile ilişkiler konusunda Türkiye'den olumlu bir hareket görmediklerini, bunun "bir mesele" olduğunu belirterek, AB'nin tamamı olarak Türkiye ile daha istikrarlı ve öngörülebilir bir ilişki kurmak istiyoruz.
Charles Michel - 03.12.2020
AB salgınlarla mücadele için uluslararası anlaşma önerdi
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından ders alarak gelecekte ortaya çıkacak salgınlarla mücadele etmek için uluslararası anlaşma yapılması önerisinde bulundu.
Charles Michel - 01.12.2020
AB, İran'da idam edileceğinden endişe edilen akademisyen için temaslar yürütüyor
Bir AB yetkilisi, AB Konseyi Başkanı Charles Michel'in İsveç vatandaşlığı bulunan Celali'nin durumu yakından takip ettiğini ve kısa süre önce hücreye kapatıldığı belirtilen akademisyenin durumu hakkında endişeli olduğunu aktardı.
Charles Michel - 01.12.2020
Son dakika haberleri! Polonya ve Macaristan Almanya'dan AB bütçesine ilişkin yeni teklif bekliyor
Müller ayrıca, Morawiecki'nin salı günü, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve bazı Birlik liderleri ile AB bütçesini görüşeceğini sözlerine ekledi.
Charles Michel - 30.11.2020
AB yönetimi, ABD ile ilişkilerin nasıl geliştirileceğini belirlemek için çalışmalara başlıyor
AB Konseyi Başkanı Charles Michel de gelecek hafta, AB ülkelerinin liderleriyle istişarelerde bulunacak.
Charles Michel - 25.11.2020
Yunanistan, İspanya, İtalya ve Malta'dan AB'ye ortak "göç" mektubu
AB Konseyi Dönem Başkanı olan Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'e gönderilen mektupta, göç ve iltica konularına ilişkin kuralların sadece ilk giriş yapılan ülkelerin sorumluluğunda olmadığı belirtildi.
Charles Michel - 23.11.2020
AB'den Joe Biden'a davet
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, resmi olmayan sonuçlara göre ABD'nin 46. başkanı seçilen Joe Biden'ı, Brüksel'de AB liderleriyle zirve toplantısına davet etti.
Charles Michel - 22.11.2020
Almanya Başbakanı Angela Merkel G20 Zirvesi'nin ardından açıklamada bulundu Açıklaması
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel'in, gelecekteki salgınlarla mücadele için küresel bir anlaşmaya yönelik önerilerini desteklediklerini belirten Merkel, Kovid-19 salgını için de "Neyse ki artık aşı için umut var.
Charles Michel - 21.11.2020
Kalın, ikili ihtilafların Türkiye-AB ilişkilerini rehin almasına müsaade edilmemesi, bir an önce pozitif gündeme geçilmesi gerektiğini vurguladı.
Kalın, ikili ihtilafların Türkiye-AB ilişkilerini rehin almasına müsaade edilmemesi, bir an önce pozitif gündeme geçilmesi gerektiğini vurguladı.
Charles Michel - 20.11.2020
Yurt içi piyasalar pozitif ayrıştı
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, zirve sonrası yaptığı açıklamada, "Üye ülkelerin büyük çoğunluğu masadaki anlaşmayı kabul ederken bazıları buna destek veremeyeceklerini belirtti.
Charles Michel - 16.11.2020
Macaristan ve Polonya, AB bütçesini ve kurtarma paketini engelliyor
Macaristan Başbakanlık Basın Sorumlusu Bertalan Havasi, Macar Haber Ajansına (MTI) yaptığı açıklamada, "Başbakan Viktor Orban, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel'e yolladığı mektupta, Macar hükümetinin, AB'nin 7 yıllık bütçesi ve kurtarma paketi ile ilgili hukuki düzenlemeyi veto edeceğini bildirdi.
Charles Michel - 16.11.2020
AB'de bütçe krizi
Macaristan veto kararının "AB'nin yeniden bir kriz içine girdiği" anlamına geldiğini söyleyen üst düzey yetkili, AB dönem başkanı Almanya'nın Başbakanı Angela Merkel ile AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve diğer liderlerin krizin çözümü için çalışacağını belirtti.
Charles Michel - 16.11.2020
AB, Moldova Cumhurbaşkanı seçilen Sandu'yu kutladı
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, sosyal medyadaki paylaşımında, Sandu'yu seçim zaferinden dolayı kutladıktan sonra Moldova halkının adalet, yolsuzlukla gerçek mücadele ve daha adil bir toplum yolunu seçtiğini belirtti.
Charles Michel - 10.11.2020
AB yönetimi Biden ile görüşmek istiyor
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel'in ABD Başkanı seçilen Joe Biden ile video konferans yoluyla görüşmek için davet göndermeyi planladığı bildirildi.
Charles Michel - 09.11.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'den "Avrupa'da imam eğitimi için enstitü kurulması" önerisi
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Avrupa'da imamların yetiştirilmesi için bir enstitünün kurulması önerisinde bulundu.
Charles Michel - 07.11.2020
AB ve NATO'dan Biden'a kutlama
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, yazılı açıklamasında AB'nin ABD'deki seçimleri yakından takip ettiğini ve seçim sürecindeki son gelişmeyi not ettiklerini belirterek, "AB, Başkan seçilen Joe Biden ve Başkan Yardımcısı seçilen Kamala Harris'i yeterli oya ulaşmalarından dolayı kutlamaktadır.
Charles Michel - 04.11.2020
ABD'de tarihi seçim: Trump mı Biden mı?
AB SEÇİME ODAKLANDI Tarihi seçime ilişkin, AB Konseyi Başkanı Charles Michel, seçim günü paylaştığı mesajda "Öngörülemez bir gece olacak.
Charles Michel - 04.11.2020
ABD seçimi Avrupa'da da yakından izleniyor
Ancak beklerken AB yöneticilerinden sosyal medyada mesajlar da geldi. AB Konseyi Başkanı Charles Michel, seçim günü paylaştığı mesajda "Öngörülemez bir gece olacak.
Charles Michel - 03.11.2020
Avusturya'daki saldırıya AB'den kınama
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, sosyal medyadaki paylaşımında, "Avrupa, yaşam hakkını ve insani değerleri ihlal eden bu korkakça saldırıyı güçlü şekilde kınamaktadır.
Charles Michel - 30.10.2020
Depremin ardından dünyadan Türkiye'ye destek mesajı yağdı
NATO, AB, BM ve DSÖ yardıma hazır olduğunu duyurdu Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Ege Denizi'ndeki deprem sonrası gelişmeleri izlediklerini, yardıma hazır olduklarını bildirirken, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg de müttefik ülkelere yardım sağlamaya hazır olduklarını aktardı.
Charles Michel - 30.10.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'den Türkiye'ye destek mesajı
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Ege Denizi'nde meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından, "Türkiye ve Yunanistan'a AB destek sağlamaya hazırdır" ifadelerini kullandı.
Charles Michel - 30.10.2020
AB: Ege'deki deprem sonrası yardıma hazırız
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Ege Denizi'ndeki deprem sonrası gelişmeleri izlediklerini, yardıma hazır olduklarını bildirdi.
Charles Michel - 30.10.2020
AB ülkeleri Kovid-19 aşısı dağıtımı konusunda uzlaştı
Von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Kovid-19 gündemiyle video konferans yoluyla yapılan AB Liderler Zirvesi'nin sonunda basın toplantısı düzenledi.
Charles Michel - 29.10.2020
CETA, AB ile Kanada arasında ticareti artırdı
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, AB ile Kanada arasında imzalanan Kapsamlı Ekonomik ve Ticaret Anlaşması'nın (CETA) karşılıklı ticareti artırdığını söyledi.
Charles Michel - 29.10.2020
Fransa'daki saldırıya Avrupa'dan tepki
AB Konsey Başkanı Charles Michel de sosyal medya hesabında Fransa ve Fransız halkının yanında durduklarını ifade ederek, "Tüm Avrupa sizinle.
Charles Michel - 28.10.2020
Son dakika haber: AB liderleri Kovid-19 gündemiyle toplanacak
Avrupa genelinde vakaların son haftalarda çok hızlı artış göstermesi nedeniyle AB Konseyi Başkanı Charles Michel'in geçen hafta toplantıya çağırdığı AB liderleri, kendi ülkelerindeki tecrübelerini paylaşacak ve Kovid-19'a karşı en iyi uygulamalar hakkında görüş alışverişi yapacak.
Charles Michel - 21.10.2020
AB liderleri Kovid-19 toplantısı yapacak
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, AB üyesi ülkelerin liderlerini Avrupa'da Kovid-19 vakalarında görülen artış üzerine gayriresmi toplantıya çağırdı.
Charles Michel - 21.10.2020
AB Konseyi Başkanı Michel, Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan ile görüştü
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan ile görüştü.
Charles Michel - 21.10.2020
AB'den İngiltere'ye: " 'Hem karnım doysun hem pastam dursun' olmaz"
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, İngiltere ile Brexit sonrası bir ticaret anlaşması istediklerini ancak İngiltere'nin taleplerinden geri adım atması gerektiğini söyledi.
Charles Michel - 19.10.2020
AB, ABD'nin Sudan kararından memnun
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, soysal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ABD Başkanı Donald Trump'ın ABD'li terör kurbanlarına ve ailelerine 335 milyon dolar tazminat ödediğinde Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracağına yönelik açıklamasını değerlendirdi.
Charles Michel - 19.10.2020
AP milletvekillerinden AB yönetimine çağrı: "Suudi Arabistan'daki G20 Zirvesi'ne gitmeyin"
Avrupa Parlamentosu (AP) milletvekilleri, Avrupa Birliği (AB) yönetiminin, insan hakları ihlalleri nedeniyle Suudi Arabistan dönem başkanlığında gelecek ay düzenlenecek G20 Zirvesi'ne katılmamasını, AB'nin Suudi Arabistan ile ekonomik ilişkilerini gözden geçirmesini istedi AP'den 65 milletvekili, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'e mektup yazarak Suudi Arabistan ile ilgili taleplerini iletti.
Charles Michel - 16.10.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'den korkutan açıklamada
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Liderler Zirvesi'nin ardından yaptığı açıklamada, "Avrupa'da Covid-19 durumu hiç olmadığı kadar ağır bir durumda" dedi.
Charles Michel - 16.10.2020
AB: Doğu Akdeniz'i aralıktaki zirvede yeniden değerlendireceğiz
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Doğu Akdeniz ve Türkiye-AB ilişkileri hakkında gelişmeleri takip ederek aralık ayında yapılacak AB Liderler Zirvesi'nde konuyu yeniden değerlendireceklerini söyledi.
Charles Michel - 16.10.2020
Finlandiya Başbakanı Marin de ekibinde Kovid-19 çıkmasının ardından AB Liderler Zirvesi'nden ayrıldı
Daha önce AP Başkanı David Sassoli ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel de Kovid-19'lu kişilerle temasta bulundukları için karantinaya girmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Charles Michel Haberleri | Charles Michel Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Charles Michel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Charles Michel kimdir, hayatı ve biyografisi. AB ülkeleri gaz emisyonlarını yüzde 55 azaltacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 02:19:48. #1.16#

title