Charles Michel Haberleri

Charles Michel haber, Charles Michel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Charles Michel - 20.01.2021
Polonya Başbakanı Morawiecki'den, Kovid-19 aşısı tedariki konusunda AB'ye mektup
Morawiecki, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel'e gönderdiği mektupta, Amerikan ilaç şirketi Pfizer ile Türk bilim insanı Prof.
Charles Michel - 20.01.2021
AB'den teknoloji şirketlerinin yöneticilerine uyarı
Von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Brüksel'de gerçekleştirilen Avrupa Parlamentosu (AP) Genel Kurul oturumunda, ABD Başkanı seçilen Joe Biden'ın göreve gelişi ve mevcut siyasi durum hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Charles Michel - 18.01.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Alman mevkidaşı Maas'la ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
"Türkiye-AB ilişkilerinde daha iyi bir diyalog var" Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve Konsey Başkanı Charles Michel'i yakın zamanda Türkiye'de ağırlamak istediklerini söyleyen Çavuşoğlu, "Türkiye-AB ilişkilerinde daha iyi bir diyalog var.
Charles Michel - 17.01.2021
Son dakika haberleri | ABD'den Rus muhalif Navalnıy'ın gözaltına alınmasına tepki
Son dakika gelişmesine göre ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Almanya'dan dönüşünde Moskova'da gözaltına alınan Rus muhalif Aleksey Navalnıy'ın derhal serbest bırakılması için Rusya'ya çağrıda bulundu.
Charles Michel - 15.01.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı Açıklaması
Gerek Doğu Akdeniz'deki gelişmeler gerek AB ülkeleriyle olan gelişmeler gerek AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, gerek Almanya'nın dönem başkanlığında Şanşölye Merkel ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile yapılan görüşmeleri hatırlatan Erdoğan, ikili görüşmelerin yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.
Charles Michel - 12.01.2021
Brexit'i "jambon ve peynirli sandviçle" ihlal eden ilk kişi oldu
AB İLE İNGİLTERE ARASINDA TİCARET ANLAŞMASI  Belçika'nın başkenti Brüksel'de 30 Aralık'ta AB-Birleşik Krallık Ticaret ve İşbirliği Anlaşması'nın resmi imza töreni gerçekleştirilmişti. Anlaşmayı, AB tarafını temsilen AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen imzalamıştı.
Charles Michel - 11.01.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, KKTC'li mevkidaşı Ertuğruloğlu ile ortak basın toplantısı düzenledi: (2)
Portekiz dönem başkanlığında AB ile temasların artacağına dikkati çeken Çavuşoğlu, AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'in bu ay içinde Türkiye ziyareti gerçekleştireceğini söyledi.
Charles Michel - 08.01.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Türk halkı geleceğini AB'de görüyor"
Çavuşoğlu, 9 Mart 2020'de Brüksel'de Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel'in söz konusu mutabakatın güncellenmesi konusunda mutabık kaldığını anımsattı.
Charles Michel - 07.01.2021
Son dakika haberleri... ABD'de Kongre binasının basılması dünya liderlerinin tepkilerine yol açtı
Avrupa Birliği Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Washington'daki olayların ardından "ABD'de yönetimin Joe Biden'a barışçıl şekilde devrinin sağlanacağına inanıyoruz.
Charles Michel - 07.01.2021
AB: ABD yönetiminin Biden'a barışçıl devrinin sağlanacağına inanıyoruz
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Washington'daki olayların ardından "ABD'de yönetimin Joe Biden'a barışçıl şekilde devrinin sağlanacağına inanıyoruz.
Charles Michel - 05.01.2021
AB liderleri aşı dağıtımını görüşecek
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB dönem başkanlığını devralan Portekiz'e yaptığı ziyarette Başbakan Antonio Costa ile düzenlediği basın toplantısında BioNTech ile Pfizer firmalarının geliştirdiği aşıya 21 Aralık'ta AB onayı çıkmasına rağmen dağıtımın yavaşlığı konusundaki eleştirilere yanıt niteliğinde konuştu.
Charles Michel - 30.12.2020
AB ve Çin yatırım anlaşmasında uzlaştı
AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Dönem Başkanı Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile Çin Devlet Başkanı Şi Cinping video konferans yöntemiyle "AB-Çin Liderler Toplantısı" gerçekleştirdi.
Charles Michel - 29.12.2020
İngiltere ve AB arasındaki Brexit sonrası ticaret anlaşması yarın imzalanacak
Avrupa Birliği (AB) ile İngiltere arasında aylardır süren müzakerelerin ardından Brexit sonrası ticaret anlaşmasına varıldı. Avrupa Birliği Konseyi, taraflar arasında eşit rekabetin sağlanacağı ticaret anlaşmasının bugün üye ülkeler tarafından onaylandığını açıklayarak, anlaşmanın yarın imzalanacağını duyurdu. Henüz Avrupa Parlamentosu'nun resmi onayını almadığı için 1 Ocak'ta geçici olarak yürürlüğe gireceği belirtilen anlaşmanın, yarın AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson tarafından imzalanacağı belirtildi.
Charles Michel - 29.12.2020
AB ve Birleşik Krallık, yarın ticaret anlaşması imzalayacak
Açıklamada, AB Konseyi Başkanı Charles Michel, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve İngiltere Başbakanı Boris Johnson'un anlaşmayı yarın imzalayacakları bildirildi.
Charles Michel - 29.12.2020
AB ve Çin, yatırım anlaşması yapmaya hazırlanıyor
Üst düzey bir AB yetkilisi, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile Çin Devlet Başkanı Şi Cinping arasında yarın video konferans yöntemiyle toplantı planlandığını açıkladı.
Charles Michel - 24.12.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Türk Akreditasyon Kurumunu ziyaret etti
Türkiye-AB ilişkileri Bakan Çavuşoğlu, son zamanlarda Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerinin inişli çıkışlı bir seyir izlediğine değinerek, şu ifadeleri kullandı: "Türkiye'nin, Türkiye gibi bir ülkenin, TÜRKAK başta olmak üzere tüm kurumlarıyla Avrupa'ya, Avrupa halklarına ve AB'ye olan katkılarını daha iyi görmelerini bekliyoruz. Son zamanlarda ise karşılıklı atılan bazı adımlarla beraber daha pozitif bir atmosfer oluşturmaya çalışıyoruz. En son Cumhurbaşkanımızın (Recep Tayyip Erdoğan), AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile aynı şekilde dönem başkanı Almanya Şansölyesi Angela Merkel ile yaptığı görüşmeler, benim ise (AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep) Borrell ve diğer dışışileri bakanlarıyla yaptığım görüşmeler çerçevesinde, geleceğe yönelik bir yol haritası üzerinde çalışıyoruz.
Charles Michel - 17.12.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Kovid-19 testi pozitif çıktı. Bunun üzerine, AB Konseyi Başkanı Charles Michel, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, Fransa Başbakanı Jean Castex, Ulusal Meclis Başkanı Richard Ferrand ve Macron'un eşi Brigitte Macron, Macron ile temasta oldukları gerekçesiyle karantinaya girdi.
Charles Michel - 17.12.2020
Macron ile görüşen AB Konseyi Başkanı Michel tedbir amaçlı karantinaya giriyor
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile 3 gün önce görüştüğü için tedbir amaçlı karantinaya girecek.
Charles Michel - 15.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB Konseyi Başkanı Michel ile telefonda görüştü
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefonda görüştü.
Charles Michel - 15.12.2020
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Charles Michel - 11.12.2020
AB ve İngiltere farklılıkları gideremedi
Von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Brüksel'de gerçekleştirilen AB Liderler Zirvesi bitiminde basın toplantısı düzenledi.
Charles Michel - 11.12.2020
AB ülkeleri gaz emisyonlarını yüzde 55 azaltacak
Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel, Avrupa Birliği'nin (AB) ilgili bilim kurulunun, AB genelinde gaz emisyonlarının 2030 yılına kadar yüzde 55 azaltımasını sağlayacak kurallar üzerinde anlaşma sağlandığını açıkladı.
Charles Michel - 11.12.2020
AB, sera gazı salımını yüzde 55 düşürecek
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Brüksel'de gerçekleştirilen ve kısa aralıklarla şimdiye kadar 20 saati bulan AB Liderler Zirvesi sırasında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
Charles Michel - 10.12.2020
AB ülkeleri bütçede uzlaşı sağladı
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, Brüksel'de gerçekleştirilen AB Liderler Zirvesi sırasında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
Charles Michel - 10.12.2020
AB liderleri aylar sonra ilk kez yüz yüze
Avrupa Birliği (AB) devlet ve hükümet başkanları, Belçika'nın başkenti Brüksel'de AB Liderler Zirvesi kapsamında toplanıyor. AB liderlerinin gündeminde Covid-19'la mücadele, İngiltere ile sonuçlandırılamayan Brexit Anlaşması, Biden yönetiminde ABD ile ilişkiler, Türkiye gibi önemli konular yer alıyor. AB liderlerine 2 gün sürecek toplantılarda başkanlık edecek olan AB Konseyi Başkanı Charles Michel, toplantı öncesinde AB liderlerine gönderdiği davet mektubunda ele alınacak konulara işaret etti.
Charles Michel - 07.12.2020
BM ile AB yönetimi, Doğu Akdeniz'i görüştü
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, Doğu Akdeniz de dahil olmak üzere birtakım konularda görüş alışverişinde bulundu.
Charles Michel - 04.12.2020
AB ülkeleri bütçe ve kurtarma programını müzakere ediyor
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Macaristan ve Polonya'nın hukukun üstünlüğü şartı nedeniyle veto ettiği 1,8 trilyon avroluk paket hakkında, "Bütçe ve kurtarma programı konusunda şu anda bir engel var ve bunun üstesinden gelmemiz gerekiyor.
Charles Michel - 04.12.2020
AB'den İngiltere'ye anlaşma uyarısı
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, İngiltere ile gelecekteki ilişkiler ve ticaret anlaşmasına yönelik müzakerelerin sürdüğünü anımsatarak, "Anlaşmanın AB üyesi 27 ülkenin tamamı tarafından kabul edilebilir olması gerekiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Charles Michel Haberleri | Charles Michel Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Charles Michel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Charles Michel kimdir, hayatı ve biyografisi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, AB Konseyi Başkanı Michel ile görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 05:28:15. #1.14#

title