Charles Michel Haberleri

Charles Michel haber, Charles Michel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Charles Michel - 06.04.2021
Tunus Cumhurbaşkanı Said'den AB'ye düzensiz göç olgusuyla ilgili "kapsamlı yaklaşım geliştirme" çağrısı
Said'in, resmi temaslarda bulunmak üzere Tunus'a gelen AB Konseyi Başkanı Charles Michel'le gerçekleştirdiği görüşmenin akabinde Cumhurbaşkanlığından yazılı açıklama yapıldı.
Charles Michel - 05.04.2021
GÜNDEM ÖZETİNE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula Von Der Leyen ile Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır'ı ayrı ayrı kabul edecek.
Charles Michel - 05.04.2021
AB Konseyi Başkanı Michel ve Komisyon Başkanı Leyen Türkiye'ye gelecek
Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyon Başkanı Ursula Von Der Leyen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Türkiye'ye gelecek.
Charles Michel - 05.04.2021
AB Komisyonu Başkanı ve AB Konseyi Başkanı yarın Türkiye'ye geliyor
Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, yarın Türkiye'yi ziyaret edecek.
Charles Michel - 04.04.2021
AB Konseyi Başkanı Michel'den Libya'ya sürpriz ziyaret
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Libya'ya duyurusu yapılmadan düzenlediği ziyarette AB ile Libya arasında iş birliğinin geliştirileceği mesajını verdi.
Charles Michel - 30.03.2021
DSÖ: ABD ve Çin, salgınlara karşı uluslararası antlaşma fikrine olumlu yaklaşıyor
Ghebreyesus ve Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, video konferans yöntemiyle ortak basın toplantısı düzenledi.
Charles Michel - 30.03.2021
DSÖ ve AB'den Uluslarası Pandemi Antlaşması için ortak çağrı
Dünya Sağlık Örgütü Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus ve Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel, gelecekte yaşanabilecek pandemilere karşı işbirliğinin geliştirilmesi için uluslararası bir antlaşma çağrısında bulundu.
Charles Michel - 30.03.2021
Avrupa, Afrika, Latin Amerika ve Asya'dan 24 lider ile DSÖ'den Kovid-19 salgınına ilişkin ortak mektup Açıklaması
Fransız Le Monde gazetesinde yayımlanan açık mektupta; Fransa, Portekiz, İngiltere, Almanya, Ruanda, Yunanistan, Şili, Kenya, Arnavutluk, Güney Afrika, Hollanda, Tunus, Senegal, Ukrayna, Endonezya, Fiji, Romanya, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel, Güney Kore, Kosta Rika, Trinidad ve Tobago, İspanya, Norveç, Sırbistan devlet başkanları veya başbakanları ile Ghebreyesus, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının, küresel toplumun 1940'tan bu yana karşı karşıya kaldığı en büyük sorun olduğunu vurguladı.
Charles Michel - 29.03.2021
Son dakika! Gürcistan Başbakanı Garibaşvili: "Ülkede erken seçim olmayacak, konuyla ilgili konuşmayı bitirdik"
Gürcistan'da 1 Mart'ta resmi temaslarda bulunan Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, siyasi krizin çözülmesi amacıyla iktidar ve muhalefetin temsilcilerini müzakere masasında bir araya getirmişti.
Charles Michel - 29.03.2021
AB yönetimi, 6 Nisan'da Türkiye'yi ziyaret edecek
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, 6 Nisan'da Türkiye'ye ziyarette bulunacak.
Charles Michel - 26.03.2021
Biden'dan, aralarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da bulunduğu 40 dünya liderine İklim Zirvesi daveti
Biden'ın davet ettiği 40 dünya lideri listesinde, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Çin Devlet Bakanı Şi Cinping, Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İngiltere Başbakanı Boris Johnson gibi isimler yer aldı.
Charles Michel - 26.03.2021
AB'den Türkiye'ye şartlı işbirliği kararı
AB Konseyi Başkanı Charles Michel başkanlığında gerçekleşen Konsey'in ilk günü sonunda düzenlenen ortak basın toplantısında AB Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula Von Der Leyen liderler zirvesine ilişkin bilgiler verdi.
Charles Michel - 26.03.2021
ABD Başkanı Biden AB liderleri ile çevrim içi görüştü
AB üyesi 27 ülkenin devlet ve hükümet başkanlarının katıldığı toplantıya AB Konseyi Başkanı Charles Michel'in başkanlık ettiği belirtilen açıklamada, Biden'ın toplantıda, AB ile ABD arasındaki ilişkilerin yeniden canlandırılmasına bağlılığını bir kez daha dile getirdiği aktarıldı.
Charles Michel - 26.03.2021
Son dakika haber | AB'de üçüncü dalga endişesi
Von der Leyen ile AB Konseyi Başkanı Charles Michel, video konferans yöntemiyle yapılan ve iki gün planlandığı halde bir günde tamamlanan AB Liderler Zirvesi sonrasında basın toplantısı düzenledi.
Charles Michel - 26.03.2021
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, nisanda Türkiye'yi ziyaret etmek üzere Türk makamlarıyla temas içinde olduklarını söyledi.
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, nisanda Türkiye'yi ziyaret etmek üzere Türk makamlarıyla temas içinde olduklarını söyledi.
Charles Michel - 24.03.2021
AB Zirvesi'nde gündem aşı, Türkiye ve ABD
Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Biden'ı bu haftaki Avrupa Konseyi toplantısında ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.
Charles Michel - 24.03.2021
AB liderleri Kovid-19 aşıları, Türkiye ve Rusya ağırlıklı gündemle bir araya gelecek
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, liderlere gönderdiği toplantıya davet mektubunda Türkiye ile ilgili olarak, "Hazirandaki toplantımızı da düşünerek Türkiye ile ilişkilerimizi aşamalı, şartlı ve geri dönülecek şekilde artırmayı değerlendireceğiz.
Charles Michel - 23.03.2021
Biden, 25 Mart'ta AB Zirvesine çevrim içi katılacak
Biden'ın AB Konseyi Başkanı Charles Michel'in daveti üzerine, AB liderlerinin buluştuğu bir oturuma katılacağına işaret edilen açıklamada, "Biden, AB liderlerine ABD-AB ilişkilerinin yeniden canlandırılması, pandemi ve iklim değişikliği ile mücadelede birlikte çalışılması, dünyanın en büyük ticaret ve yatırım ortaklığının derinleştirilmesi mesajı verecek.
Charles Michel - 22.03.2021
AB, Rusya ile ilişkilerin düzelmesi için şartlarını sıraladı
AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasındaki telefon görüşmesinden sonra AB tarafından yapılan açıklamada, görüşmede AB-Rusya ilişkilerinin ele alındığı belirtildi.
Charles Michel - 22.03.2021
Putin, AB Konseyi Başkanı Michel ile Rusya-AB ilişkilerini ele aldı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile Rusya-AB ilişkilerini görüştü.
Charles Michel - 21.03.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, son haftalarda Kovid-19 salgınında Avrupa ülkelerinin çoğunda görülen artış nedeniyle fiziki toplantı yerine video konferans yöntemine dönülmesini kararlaştırdı.
Charles Michel - 21.03.2021
AB Liderler Zirvesi, salgındaki artış nedeniyle video konferansla yapılacak
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, son haftalarda Kovid-19 salgınında Avrupa ülkelerinin çoğunda görülen artış nedeniyle fiziki toplantı yerine video konferans yöntemine dönülmesini kararlaştırdı.
Charles Michel - 19.03.2021
Son dakika haberleri... Erdoğan'ın, Leyen ve Michel ile videokonferans görüşmesine ilişkin açıklama
Son dakika haberler: Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile videokonferans görüşmesinde, Türkiye-AB ilişkilerinin geliştirilmesine yönelik hususlar ele alındı, salgınla mücadelede atılacak ortak adımlar...
Charles Michel - 19.03.2021
AB yönetiminden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme sonrası açıklama
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ve AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında yapılan görüşmede, Doğu Akdeniz, Kıbrıs, Türkiye-AB ilişkileri, Türkiye'deki Suriyelilerin durumu ve bölgesel konuların değerlendirildiği, ayrıca...
Charles Michel - 19.03.2021
Son dakika haberi... Erdoğan'ın AB Komisyonu Başkanı Leyen ve AB Konseyi Başkanı Michel ile videokonferans görüşmesi sona erdi
Son dakika haber... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel ile videokonferans görüşmesi sona erdi.
Charles Michel - 18.03.2021
AB: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yarınki görüşme, ilişkinin geliştirilmesine odaklanacak
Avrupa Birliği (AB) yetkilileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ve AB Konseyi Başkanı Charles Michel arasında yarın yapılacak görüşmenin iş birliğine dayalı ilişkinin nasıl geliştirileceğine odaklanacağını bildirdi.
Charles Michel - 18.03.2021
AB yönetimi, yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile AB Konseyi Başkanı Charles Michel'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yarın video konferans yöntemiyle görüşme yapacağı bildirildi.
Charles Michel - 13.03.2021
AB içinde "aşıların adil dağıtımı" tartışması
Avusturya, Çekya, Bulgaristan, Slovenya ve Letonya liderleri, AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile AB Konseyi Başkanı Charles Michel'e mektup göndererek aşı dağıtımı konusunda toplantı talep etti.
Charles Michel - 12.03.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu dış politikaya ilişkin güncel gelişmeleri değerlendirdi Açıklaması
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile Türkiye-AB ilişkileri konusunda bir yol haritası üzerine çalışma kararı alındığını hatırlatan Çavuşoğlu, "Biz onlara teklifimizi gönderdik, yol haritası taslağımızı.
Charles Michel - 11.03.2021
Son dakika haberi... Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
AB, aşı ihracat sınırlandırmasının süresini haziran sonuna uzattı Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, "İngiltere'nin aşı milliyetçiliği yaptığı ve aşıları kendine sakladığı" suçlamasının İngiltere Başbakanı Boris Johnson tarafından reddedilmesinden sonra bu kez İngiltere'nin ne kadar aşı ihraç ettiğini açıklamasını istedi.
Charles Michel - 11.03.2021
AB ile İngiltere arasındaki aşı kavgası sürüyor
Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, "İngiltere'nin aşı milliyetçiliği yaptığı ve aşıları kendine sakladığı" suçlamasının İngiltere Başbakanı Boris Johnson tarafından reddedilmesinden sonra bu kez İngiltere'nin ne kadar aşı ihraç ettiğini açıklamasını istedi.
Charles Michel - 10.03.2021
İngiltere ve AB arasında "aşı ihracatı" polemiği
Avrupa Birliği (AB) İngiltere'yi Covid-19 aşılarını AB'ye göndermemekle ve ilaç şirketlerini hedeflerine ulaşamamak ile suçlamıştı. AB, milyonlarca Pfizer aşısının İngiltere'ye ihraç edildiğini ancak İngiltere'de üretilen AstraZeneca aşısının AB'ye teslim edilmediğini iddia etmişti. AB Konseyi Başkanı Charles Michel ise, "İngiltere'nin kendi topraklarında üretilen aşıların ihracını tamamen yasaklandığını" ifade etmesinin ardından İngiltere hükümeti iddiaları reddetti.
Charles Michel - 10.03.2021
İngiltere, AB'nin "aşı milliyetçiliği" suçlamasını reddetti
AB Konseyi Başkan Charles Michel'in "İngiltere ve ABD, kendi topraklarında üretilen aşılar ve aşı bileşenlerinin ihracatına kesin bir yasak koydu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Charles Michel Haberleri | Charles Michel Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Charles Michel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Charles Michel kimdir, hayatı ve biyografisi. Sözcü Kalın'dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AB kabulüne ilişkin açıklama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 00:15:32. #1.16#

title