CEYHUN YILMAZ HABERLERİ

Ceyhun Yılmaz haber, Ceyhun Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ceyhun Yılmaz - 14.11.2017
Orhan Veli Kanık Beykoz'da Anıldı
Ünlü şair Orhan Veli Kanık, aramızdan ayrılışının 67'nci yılında, doğduğu Beykoz Yalıköy'deki evinin önünde anıldı. Oyuncu, şair ve televizyon sunucusu Ceyhun Yılmaz'ın eşliğinde gerçekleşen söyleşide Orhan Veli'nin en sevilen şiirleri okundu.
Ceyhun Yılmaz - 14.11.2017
Beykoz Esnafı Olarak Orhan Veli'yi Çok Seviyoruz"
Beykoz Yalıköy semtinde, Orhan Veli Kanık'ın şiirlerini yazdığı mahallede düzenlenen programda, radyocu Ceyhun Yılmaz, şiirseverlere ve mahalle sakinlerine çay-simit eşliğinde, Orhan Veli şiirlerini okudu.
Ceyhun Yılmaz - 14.11.2017
Ünlü Şair Orhan Veli Kanık, Ölüm Yıl Dönümünde Şiirleri ile Anıldı
Ünlü Şair Orhan Veli Kanık için ölümünün 67'inci yıl dönümünde doğduğu evin önünde anma programı düzenlendi. Sunuculuğunu Komedyen Ceyhun Yılmaz'ın yaptığı programda ünlü şairin şiirleri okundu.
Ceyhun Yılmaz - 24.10.2017
Antalya Dev Zirveye Ev Sahipliği Yaptı
Türkiye'nin ekonomik, sosyal ve diplomatik gücü olan turizm sektörünün dijital dünyaya yansımasını konuşmak için bu yıl ikinci kez düzenlenen Antalya Dijital Zirvesi, Yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan moderatörlüğünde gerçekleşti. CRM Medya tarafından Google Partners desteğiyle düzenlenen zirve kapsamında; dijitalin yükselişi ile beraber otelcilik sektöründe dijital kanallara nasıl satış yapılabileceğinin detayları konuklara aktarıldı. DİJİTAL REKLAM SEKTÖRÜNÜN DUAYENLERİ DEV ZİRVEDE BİR ARAYA GELDİ Antalya Dijital Zirvesi'ne ev sahipliği yapan CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizmde yeni satış kanalı 'dijital pazarlama' konu başlığıyla bir konuşma yaparken, CRM Medya'nın turizm sektörüne özel sunduğu 360 derece medya çözümleriyle turizm alanında yakaladığı başarının sırrını da zirve ziyaretçilerle paylaştı. Program kapsamında ayrıca; Google Turizm & Finans Sektör Lideri Sencer Kutluğ, Facebook Türkiye Ajans Partneri Ahmet Uğur Yılmaz, İçil Danışmanlık'ın kurucusu Mustafa İçil, ekranlardan tanınan Ceyhun Yılmaz, dijital sektörün önde gelen isimlerinden Devrim Emekçi, Ligatus Türkiye Ülke Müdürü Emre Faks, Ods Danışmanlık Genel Müdürü Okan Seçkin ve kendine has tarzı, yönetim anlayışı ve yenilikçi bakış açısıyla uçan müdür lakabıyla tanınan Mehmet Biçer'in yanı sıra bilişim ve teknoloji alanındaki çalışmalarıyla tanınan ve sektörün duayen isimlerinden Serdar Kuzuloğlu'da bilişim sektörü ile ilgili değerlendirmelerini dinleyiciler ile paylaştı.
Ceyhun Yılmaz - 6.10.2017
Dijital Dünyanın Turizm Sektörüne Yansıması Masaya Yatırılacak
Dijital kanallar ile otel pazarlamasının tüm süreçlerinin kapsamlı bir şekilde ele alınacağı zirve kapsamında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, dijital dünyanın geldiği noktayı konu alan bir konuşma gerçekleştirecek. Antalya Dijital Zirvesi, bu yıl 20 Ekim 2017 Cuma günü Antalya Su Otel'de 2.kez kapılarını açıyor. CRM Medya tarafından düzenlenecek zirve kapsamında; dijitalin yükselişi ile beraber otelcilik sektöründe dijital kanallarla nasıl satış yapılabileceğinin detayları masaya yatırılacak. Yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan moderatörlüğünde gerçekleşecek zirvede, dijital kanallar ile otel pazarlamasının tüm süreçleri kapsamlı bir şekilde ele alınacak. Zirve kapsamında CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizm de yeni satış kanalı "dijital pazarlama" konu başlıklı dijital dünyanın geldiği noktayı konu alan bir konuşma gerçekleştirecek. 500'ün üzerinde otel sahibi-otel müdürü ve satış pazarlama müdürlerinin katılımıyla gerçekleşmesi beklenen Antalya Dijital Zirvesi'nde Ramazan Becer, CRM Medya'nın turizm sektörüne özel sunduğu 360 derece medya çözümleri ile turizm alanında yakaladığı başarının sırrını da zirve ziyaretçileri ile paylaşacak. BİR ÇOK GLOBAL FİRMADA PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİ YAPAN VE SON OLARAK İçil Danışmanlık'ı kuran Mustafa İçil, Dijital 'dönüşüme ayak uydurmak' içerikli konuşmasını izleyicilere sunacak. Ekran önündeki başarısının yanı sıra işin mutfağına da dahil olan Ceyhun Yılmaz ise 'sosyal medya nasıl kullanılmaz'ın inceliklerini paylaşacak.
Ceyhun Yılmaz - 30.9.2017
Türkiye'nin 'Barış' Temalı Maratonu Yarın Koşulacak
Nouma ve Burcu Esmersoy da barış için koşacak Turkcell Gelibolu Maratonu'na bu sene Dünya Şampiyonu atletimiz Mizgin Ay, radyo programcısı Kadir Çöpdemir, eski futbolcu Pascal Nouma, sunucu Burcu Esmersoy ve Ceyhun Yılmaz da katılacaklar.
Ceyhun Yılmaz - 29.9.2017
FIFA 18 Lansmanı D&r Etiler'de Gerçekleşti
FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 18'in tanıtıldığı ve ödüllü turnuvanın yapıldığı lansman partisi, 28 Eylül akşamı Aral & D&R işbirliğinde Etiler D&R Bahçesi'nde gerçekleşti.  Futbol taraftarlarının vazgeçilmez oyunu FIFA 18,çıkış tarihinden bir gün önce isminden çok söz ettirecek coşkulu bir basın lansmanı ile sahalara indi. Ceyhun Yılmaz'ın sunumuyla gerçekleşen etkinlikte, oyun ve teknoloji basınının yanı sıra spor basını, youtuberlar, twitch yayıncıları ve Akasya Aslı Türkmen, Gökhan Mumcu,  Özgün, Aydın Kurtoğlu gibi tanınmış simalar bir araya gelerek oyunu oynama şansı elde etti.
Ceyhun Yılmaz - 26.9.2017
Turkcell Gelibolu Maratonu 1 Ekim'de Yapılacak
Maratona bu yıl Yıldızlar Dünya Şampiyonası'nda 100 metrede şampiyon olan Mizgin Ay, radyo programcısı Kadir Çöpdemir, eski futbolcu Pascal Nouma, sunucu Burcu Esmersoy ve Ceyhun Yılmaz da katılacak.
Ceyhun Yılmaz - 15.9.2017
27. Uluslararası Katibim Festivali" Başladı
Sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz'ın yaptığı festivalin ilk gününde sanatçı Demet Akalın sahne aldı.
Ceyhun Yılmaz - 14.9.2017
27'inci Uluslararası Kâtibim Festivali Yarın Başlıyor
FESTİVALİN İLK GECESİ DEMET AKALIN KONSER VERECEK Üç gün sürecek festival kapsamında her akşam farklı konserler düzenlenecek. Ceyhun Yılmaz'ın sunuculuğunu yapacağı açılış gecesinde Demet Akalın konser verecek.
Ceyhun Yılmaz - 13.9.2017
27. Uluslararası Katibim Festivali" 15-17 Eylül'de Yapılacak
Festivalde neler olacak? Üç gün sürecek festival kapsamında her akşam farklı konserler düzenlenecek. Radyocu Ceyhun Yılmaz'ın sunuculuğunu yapacağı açılış gecesinde şarkıcı Demet Akalın saat 20.
Ceyhun Yılmaz - 13.9.2017
27'inci Uluslararası Kâtibim Festivali 90'lar Sokağı'yla Geliyor
FESTİVALİN İLK GECESİ DEMET AKALIN KONSER VERECEK Üç gün sürecek festival kapsamında her akşam farklı konserler düzenlenecek. Ceyhun Yılmaz'ın sunuculuğunu yapacağı açılış gecesinde Demet Akalın konser verecek.
Ceyhun Yılmaz - 28.8.2017
Türk Telekom Stadyumu Web Sitesi Yenilendi
Açıklamada, Galatasaray'ın geçmişine altın harflerle yazılmış birçok futbol efsanesinin, ünlü sunucu ve programcı Ceyhun Yılmaz'ın anlatımıyla web sitesinde yer aldığı, "Efsaneler" başlığı altında, Metin Oktay, George Hagi, Cevad Prekazi, Turgay Şeren gibi Galatasaray efsanelerinin videolarının, sitede bulunabilecek önemli içerikler arasında ön plana çıktığı bildirildi.
Ceyhun Yılmaz - 23.8.2017
Güneydoğu Baharatıyla Midelere "Bayram Ettirecek"
Esnaf Ceyhun Yılmaz ise bayramın yaklaşmasıyla talebin arttığını dile getirerek, "Artışlardan memnunuz.
Ceyhun Yılmaz - 21.8.2017
Köroğlu Festivali'ne Ferhat Göçer Konseriyle Final
Bolu'da 18 Ağustos'ta başlayan 'Marka Şehir Bolu ve 5'inci Uluslarası Köroğlu Festivali' dün gece sona erdi. Bolu Valiliği ve Belediyesi ortaklığınca düzenlenen, Türkiye ve dünyadan yüzlerce konuğa ev sahipliği yapan festival, çeşitli etkinliklerle Bolu halkına keyifli bir hafta sonu yaşattı. Festivalin ilk gününde usta sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit ve sarkıcı Ömür Gedik sevenleriyle buluştu. Festivalin sunuculuğunu ünlü radyocu, sunucu ve oyuncu Ceyhun Yılmaz yaptı.
Ceyhun Yılmaz - 21.8.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Bolu'da 18 Ağustos'ta başlayan 'Marka Şehir Bolu ve 5'inci Uluslarası Köroğlu Festivali'  dün gece sona erdi. Bolu Valiliği ve Belediyesi ortaklığınca düzenlenen, Türkiye ve dünyadan yüzlerce konuğa ev sahipliği yapan festival, çeşitli etkinliklerle Bolu halkına keyifli bir hafta sonu yaşattı. Festivalin ilk gününde usta sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit ve sarkıcı Ömür Gedik sevenleriyle buluştu. Festivalin sunuculuğunu ünlü radyocu, sunucu ve oyuncu Ceyhun Yılmaz yaptı.
Ceyhun Yılmaz - 19.6.2017
Ünlüler "Yaralı Minik Yürekler" İçin El Ele
Projeye, aralarında Sibel Can, Zerrin Özer, Ceyhun Yılmaz, Metin Özülkü, Selçuk İnan, Özge Borak, Mehmet Topal'ın da yer aldığı sanat ve spor dünyasından ünlüler de destek verdi.
Ceyhun Yılmaz - 19.6.2017
Yaralı Minik Yürekler İçin Milli Sporcular ve Sanatçılar El Ele Verdi
Sibel Can, Zerrin Özer, Ahmet Çalık,  Burçin Abdullah, Cenk Tosun, Ceyhun Yılmaz, Erhan Yazıcıoğlu, Fatma Toptaş, Ozan Tufan, Uygar Mert Zeybek, Işıl Reçber, Mehmet - Mehmethan Topal, Merve Özbey, Metin Özülkü, Nuri - Ömer Şahin, Oğuzhan Koç, Özge Borak, Selçuk İnan, Sema Öztürk, Şenay Akay, Tolgahan Sayışman, Tuğba Melis Türk, Yasin Öztekin ve Yeşim Salkım, Avatar Atakan; savaşta derin yaralar almış minik çocukların Türk misafirperverliği ile kucaklanmaları ve yaralarının sarılması için "Her Şey Sevgiyle Başlar" dediler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ceyhun Yılmaz Haberleri | Ceyhun Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ceyhun Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ceyhun Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Hayatı Kaçıranlar İmza Gününde Buluşuyor!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:57:50. #1.14#
title