Çevremizi Temiz Tutalım Kampanyası

Çevremizi Temiz Tutalım Kampanyası

Akhisar İlçesindeki Namık Oğul Lisesi Öğrencileri, Okul Gelişim Ekibinin Programında Yer Aldığı Çevre Temizliği Kampanyası Kapsamında Okul Bahçesini ve Çevresindeki Sokakları Temizledi.

Çevremizi Temiz Tutalım Kampanyası

Akhisar ilçesindeki Namık Oğul Lisesi öğrencileri, okul gelişim ekibinin programında yer aldığı Çevre Temizliği kampanyası kapsamında okul bahçesini ve çevresindeki sokakları temizledi.

Namık Oğul Lisesi Müdürü Nurullah Zağlı, müdür yardımcıları Cüneyt Ütün, Bahri Kulakçı ve Okul Gelişim Ekibi Başkanı Hisarcıklıoğlu, İlhan Yiğiter, öğretmenler ve 640 öğrenci okulun bahçesi ve okul çevresindeki sokakları bir saat içinde temizledi.

İlhan Yiğiter'in verdiği bilgiye göre, Ekim ayı içerisinde okul çevresinin fiziki şartlarının güzelleştirilmesi ve çevre bilincinin geliştirilmesi kapsamında 'Çevremizi Temiz Tutalım' kampanyası başlatıldı. Öğrencilerin ve okul çevresinde ikamet eden vatandaşların konu hakkında bilinçlenmesi için ilk etapta 'Mahallemizi çöplük olmaktan kurtaralım' düşüncesiyle hareket edildi. Bu düşünce doğrultusunda okul çevresinde çöp toplaması çalışması yapıldı.

(BG-ÖA-HO-Y)