Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden Milletvekillerine Brifing
Haberler » Yerel » Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden Milletvekillerine Brifing - Haberler

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden Milletvekillerine Brifing

AK Parti Kayseri Milletvekillerine yönelik, Çevre Ve Şehircilik Kayseri İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan konular hakkında brifing verildi.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden Milletvekillerine Brifing

Milletvekillerine yönelik, Çevre Ve Şehircilik Kayseri İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan konular hakkında brifing verildi.


Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Namık Güver, Yapı Malzemeleri, İmar ve Planlama, Proje, Yapı Denetimi, Çevre Yönetimi ve Denetimi gibi müdürlükleri bünyesinde bulunan bir çok konuda, AK Parti Kayseri Milletvekillerine brifing verdi.


Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'ndaki brifinge, AK Parti İl Başkanı Özden, AK Parti Kayseri Milletvekilleri , Havva Talay Çalış, Kemal Tekden, İl yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan ile kurum yetkilileri katıldı.


Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Namık Güver, Kentsel dönüşüm, Gürültü Kirliliği, kapalı alanlarda sigara kullanılmaması, tıbbi atıklar, Atıksu Arıtma Tesisleri, Anız Yangınları, mahalle düğünlerinden gelen şikayetler gibi bir çok konuda, milletvekillerine bilgi verdi. Aynı zamanda, şehirdeki eksiklikler ve yapılması gereken projeler hakkında da milletvekillerinden bunların takibi konusunda yardım istedi.

Kaynak: CİHAN

Manşet

Haberler