Cevizlibağ Haberleri

Cevizlibağ haber, Cevizlibağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevizlibağ - 23.05.2020
ANİDEN BASTIRDI, İŞE GİTMEYE ÇALIŞANLAR ZOR ANLAR YAŞADI
İstanbul'da sabah saatlerinde aniden bastıran yağmur dışarı çıkmak zorunda olanları hazırlıksız yakaladı. İşe gitmeye çalışanlar zor anlar yaşadı.  Sabah saatlerinde İstanbul'da yağmur etkili oldu. Aniden bastıran yağmur nedeniyle Cevizlibağ'da toplu ulaşımla işe gitmeye çalışanlar ve sağlık çalışanları zor anlar yaşadı, yollarda su birikintileri oluştu.
Cevizlibağ - 22.05.2020
İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM- 1
D-100 Karayolu güzergahında Cevizlibağ ile Avcılar arasında, TEM Otoyolu Mahmutbey geçişlerinde, Basın Ekspres -TEM Bağlantı Yolu'nda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü girişleri ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Anadolu yakası istikametinde trafik yoğunluğu yaşanıyor.
Cevizlibağ - 21.05.2020
İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM -5
İstanbul trafiği, son zamanların en yoğun anlarından birini yaşıyor. Eski trafik günlerine dönen İstanbul'da saat 18.30 itibariyle İstanbul trafik yoğunluk haritasına göre, trafik yoğunluğu yüzde 65'e ulaştı. Özellikle Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişinde, D-100 Karayolu Cevizlibağ ile Avcılar arasında, Basın Ekspres Yolu'nun TEM Otoyolu bağlantısında ve Haliç Köprüsü'nde ve Anadolu yakasında D-100 Karayolu Acıbadem mevkiinde ve Göztepe ile Bostancı Köprüsü arasında trafik yoğunluğu yaşanıyor.
Cevizlibağ - 21.05.2020
İSTANBUL TRAFİĞİNDE SON DURUM
İstanbul trafiği, son zamanların en yoğun anlarından birini yaşıyor. Saat 17.00 itibariyle İstanbul trafik yoğunluk haritasına göre, trafik yoğunluğu yüzde 53'e ulaştı. Trafik yoğunluğu özellikle Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde 15 Temmuz Şehiter Köprğüsü girişinde, D-100 Karayolu Cevizlibağ ile Küçükçekmece arasında, Basın Ekpres Yolu'nun TEM Otoyolu bağlantısında yoğun trafik yaşanıyor.
Cevizlibağ - 21.05.2020
İstanbul'da Ramazan Bayramı hareketliliği
Eyüp Sultan Meydanı, Ayasofya ve Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı civarı ile Eminönü Meydanı ve sahilinde sakinlik hakimken vapur iskelelerinin, tramvay, metrobüs ve otobüs duraklarının da kalabalık olmadığı görüldü. Cevizlibağ metrobüs durağında bekleyen vatandaşların sosyal mesafe kuralına uyduğu gözlendi.
Cevizlibağ - 12.05.2020
Yurt genelinde "Evde kal" çağrısına kısmen uyuluyor
İstanbul'da metrobüs, tramvay ve otobüs hatlarının kesişim noktası Cevizlibağ'da kısmi yolcu hareketliliği, ticaretin merkezi noktalarından Eminönü'nde ise alışveriş hareketliliği vardı.
Cevizlibağ - 11.05.2020
Sokağa çıkma yasağının sona ermesiyle İstanbul trafiği hareketlendi
İSTANBUL, Ankara ve İzmir'in de içinde bulunduğu 24 şehirde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından İstanbul trafiğinde hareketlilik başladı Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler nedeniyle İstanbul, Ankara ve İzmir'in de içinde bulunduğu 24 şehirde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından İstanbul trafiğinde hareketlilik başladı. Sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından vatandaşlar sokağa çıktı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Anadolu'dan Avrupa'ya geçişlerde ve Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde trafik yoğunluğu oluştu. Köprüde yapılan çalışmaların da bölgede trafik oluşmasına etkisi oldu. Yasağın sona ermesiyle yoğunluğun yaşandığı bir diğer nokta ise Cevizlibağ oldu.
Cevizlibağ - 11.05.2020
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ SONA ERMESİYLE İSTANBUL TRAFİĞİ HAREKETLENDİ
İstanbul, Ankara ve İzmir'in de içinde bulunduğu 24 şehirde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından İstanbul trafiğinde hareketlilik başladı Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler nedeniyle İstanbul, Ankara ve İzmir'in de içinde bulunduğu 24 şehirde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından İstanbul trafiğinde hareketlilik başladı. Sokağa çıkma yasağının sona ermesinin ardından vatandaşlar sokağa çıktı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde Anadolu'dan Avrupa'ya geçişlerde ve Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde trafik yoğunluğu oluştu. Köprüde yapılan çalışmaların da bölgede trafik oluşmasına etkisi oldu. Yasağın sona ermesiyle yoğunluğun yaşandığı bir diğer nokta ise Cevizlibağ oldu.
Cevizlibağ - 08.05.2020
İstanbul'da trafik yoğunluğu
Avrupa Yakası'nda Küçükçekmece, Mahmutbey Gişeleri ve Cevizlibağ'da, Anadolu Yakası'nda ise D-100 ve TEM Otoyolu'nda yer yer trafik oluştu.
Cevizlibağ - 23.04.2020
Kırgızistan'dan getirilen vatandaşların öğrenci yurdundaki karantinaları sürüyor
Şu anda 6 yurtta karantina sürecinin devam ettiğini belirten Bağlama, "Yine Fatih Sultan Mehmet Yurdu'nda farklı bloklarda olmak üzere kalan hem sağlıkçı hem karantinada olan hem de pozitif hasta olanlar var. Florya Yurdu'nda sadece hastalar var. Kanuni Sultan Süleyman Yurdu'nda 750 civarında sağlık çalışanı kalıyor. Cevizlibağ Atatürk Öğrenci Yurdu var Topkapı'da, orada 300 kadar sağlık çalışanı var, 30 kadar da hasta personel var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevizlibağ Haberleri | Cevizlibağ Haber - Haberler - Sayfa 6 - Cevizlibağ haberleri, son dakika cevizlibağ haber ve gelişmeleri burada. Kısıtlama sonrası trafikte yoğunluk oluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 18:53:32. #1.14#

title