Cevizlibağ Haberleri

Cevizlibağ haber, Cevizlibağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevizlibağ - 28.09.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE: CANLI YAYIN DUYURUSU
İstanbul DHAKademeli mesai uygulamasının başladığı ilk gün Cevizlibağ'dan akşam trafik yoğunluğu canlı yayındayız.
Cevizlibağ - 28.09.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE(CANLI YAYIN)
İstanbul'da, kademeli mesai uygulaması başladı. Altunizade Köprüsü ve Cevizlibağ'dan dönüşümlü CANLI YAYINDAYIZ.
Cevizlibağ - 18.09.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE: CANLI YAYIN DUYURUSU
CANLI YAYINFEED 1 : İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA "KADEMELİ MESAİ" AÇIKLAMASI YAPIYOR.
Cevizlibağ - 17.08.2020
İstanbul 2 Nolu Baro'nun kurulması için ilk adım atıldı
Konuyla ilgilenen avukatlar, İstanbul 2 Nolu Baro'nun kurulması sürecinde gelinen son aşamayı Cevizlibağ'daki bir otelde düzenledikleri basın toplantısıyla kamuoyu ile paylaştılar.
Cevizlibağ - 12.08.2020
Son dakika haberi | Yüzlerce kişiyi dolandıran çeteyi çökerten köfteci konuştu
" DEVLETİN ÜST DÜZEYİNDEN İNSANLAR BİZİ GÖREVLENDİRDİ  " Ali Birinci dolandırıcıların kendisini nasıl kandırmaya çalıştığını ve yaşanan süreci anlatırken şunları söyledi: "Bu kişiler çete mi değil mi konusunu biz bilmiyorduk. Biz esnaflık yaparken gelen müşterilerimiz ile zaman zaman sohbetler ediyoruz. Bu arkadaşla da bu şekilde bir diyalogumuz oldu. Takip eden 10-15 günlük süreçten sonra böyle bir konu gündeme geldi. Bizim yapımızı öğrendikten sonra '"Yurtdışında devletin paraları var. Ülkemize ambargolar uygulanıyor, her taraftan bir baskı altındayız, paralar gelmiyor. Devletin üst düzeyinden insanlar bizi görevlendirdiler. Yurtdışındaki paraları biz burada belirli karlar karşılığında yatırıp sigorta ettirip o paraları Türkiye'ye getireceğiz' demeye başladı. Konu böyle olunca işkillendim. Oraya 1 milyon lira para koyacaksınız 3 ayda bir 250 bin lira para alacaksınız, parayı bir bankaya kendi hesabınıza yatıracaksınız. Bankaya kimsenin karışma şansı da yok. Bu para kimseye dokunamayacak ama 3 ayda bir 250 bin lira, 5 yıl sonunda 8 milyon lira gibi bir paraya tekabül ediyor onların sundukları listede. Diğer taraftan şuna baktım ben burada onca insan çalıştırıyorum ama işim ekonomik olarak yola girmiyor. Bu insanlar nasıl bu kadar rahat para kazanıyor derken, bir süre sonra 'buraya gelip gitmeyin' dedim. Baktım ki çevremdeki insanlarla iletişime geçmeye başlayınca dedim ki, 'bu işleri burada yapma git başka yere şikayet edeceğim seni' dedim."  " MİNİMUM 1 MİLYON LİRA VE ÜSTÜYLE GİRİLEBİLİYORDU " Birinci, şüphelinin bu konuyu anlatırken devlet büyüklerinin haberi olduğunu; onların talimatıyla yaptıklarını söylediğini  belirterek, "Devletin bir kolluk kuvveti, bir dış gücü yok mu ' Niye siz yani ' ' diye de sordum. Ankara bitti de Zeytinburnu'nda Cevizlibağ'da lokantada konuşulacak konular mı bunlar, gibi tartışmalar oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevizlibağ Haberleri | Cevizlibağ Haber - Haberler - Sayfa 4 - Cevizlibağ haberleri, son dakika cevizlibağ haber ve gelişmeleri burada. Kısıtlamanın ilk dakikalarında D-100 trafiği havadan görüntülendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 11:58:25. #1.14#

title