CEVDET YILMAZ HABERLERİ

Cevdet Yılmaz haber, Cevdet Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Yılmaz - 20.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'dan Hanau'daki aşırı sağcı terör saldırısına ilişkin...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Almanya'daki silahlı saldırıya ilişkin, "Nefret suçlarına, dışlayıcı bir söyleme karşı hep birlikte mücadele etmemiz gerekiyor.
Cevdet Yılmaz - 17.02.2020
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal Açıklaması
Siyaset Akademisine yoğun ilgi İl Başkanı Serdar Budak ise AK Parti Siyaset Akademisine yoğun başvuru olduğunu belirterek, "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın katılımıyla 23 Şubat Pazar günü Diyarbakır Öğretmenevinde başlayacak.
Cevdet Yılmaz - 14.02.2020
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bingöl'de incelemelerde bulundu
Bakan Pakdemirli'ye ziyaretlerinde Vali Kadir Ekinci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz ile AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek de eşlik etti.
Cevdet Yılmaz - 18.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Hamsilerin pişerken görüntüsü Hamsilerin dağıtılırken görüntüsü Vatandaşların kan verirken görüntüsü Kan veren vatandaşlarla röp Hamsi sırası bekleyen vatandaşlarla röp Dernek Başkanı Mustafa Bilgin ile röp Horon oynayan vatandaşların görüntüsü ve detaylar HABER-KAMERA: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ============================= Yılmaz, Vali Tavlı'yı ziyaret etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Cevdet Yılmaz, Çanakkale'de bir otelde düzenlenen 'AK Parti İl Dış İlişkiler Başkanları Marmara Bölge Toplantısı'nın ardından Çanakkale Valisi Orhan Tavlı'yı ziyaret etti.
Cevdet Yılmaz - 18.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ Ali KADI/NİĞDE, -  ========================== Ak Parti'li Yılmaz: Akdeniz'de ve Doğu Akdeniz'de oyunları bozduk AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Akdeniz'de Türkiye'yi dışlamaya çalışan bir grup ülkenin olduğunu belirterek, "Kendi aralarında bir takım anlaşmalar yapıp, oradaki kaynakları ve çeşitli hakları Türkiye'nin aleyhine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin aleyhine kullanmaya çalışan ülkeler var.
Cevdet Yılmaz - 18.01.2020
GÜNDEM / 18 Ocak 2020
(İstanbul /13.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) 3- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti İl Dış İlişkiler Başkanları Bölge Toplantısına katılacak, Valiliği ziyaret edecek, Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ile bir araya gelecek.
Cevdet Yılmaz - 18.01.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 18 Ocak 2020
(İstanbul /13.00) 3- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti İl Dışilişkiler Başkanları Bölge Toplantısına katılacak, valiliği ziyaret edecek, gazeteciler cemiyeti üyeleri ile bir araya gelecek.
Cevdet Yılmaz - 16.01.2020
Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Mısır polisinin Anadolu Ajansı (AA) Kahire ofisine baskın yaparak 4 çalışanını gözaltına almasını kınadı.
Cevdet Yılmaz - 11.01.2020
Bakanlar Varank ve Dönmez çağrı merkezi açılışını gerçekleştirdi
Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Vali Ali Fuat Atik, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, kurumlar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Cevdet Yılmaz - 26.12.2019
Öğrenciler ihtiyaç sahiplerine yardım için "İyilik Çarşısı" kurdu
Bingöl 'de, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Cevdet Yılmaz Ortaokulu öğrencileri, evlerinde kullanmadıkları elbise ve ayakkabıları "İyilik Çarşısı" projesi ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.
Cevdet Yılmaz - 23.12.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin 2019 yılı ihracatının 180 milyar doların üzerinde gerçekleşeceğini söyledi.
Cevdet Yılmaz - 20.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Malezya'daki temaslarının ardından yurda döndü
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yurda döndü.
Cevdet Yılmaz - 19.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya'dan ayrıldı
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Kuala Lumpur'dan ayrıldı.
Cevdet Yılmaz - 18.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuala Lumpur Zirvesi'ne katılmak üzere Malezya'ya geldi
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Kuala Lumpur'a geldi.
Cevdet Yılmaz - 17.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan İsviçre'den ayrıldı
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz da Cenevre'den ayrıldı.
Cevdet Yılmaz - 17.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1. Küresel Mülteci Forumu'nda katılımcılara hitap etti: (3)
15. yüzyılda engizisyondan kaçan Musevilere sahip çıkan, üç asır önce 'tahtımı veririm, tacımı veririm ama devletime sığınanları vermem' diyen bir ecdadın torunları olarak, bu konuda elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz." Notlar Foruma, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Leyla Şahin Usta ve Cevdet Yılmaz ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cevdet Yılmaz - 17.12.2019
Başkan Şahin Cenevre'de mülteci meselesini anlattı
Başta Suriye olmak üzere Dünya genelinde yaşanan mülteci ve göç krizleriyle ilgili ortak çözüm noktaları oluşturmak amacıyla Birleşmiş Milletler (BM) tarafından 1'inci Küresel Mülteci Forumu düzenlendi. Bu kapsamda Türkiye'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varan, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz katıldı.
Cevdet Yılmaz - 16.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsviçre'ye Göç'ün 50. Yıl Dönümü'nde konuştu: (2)
Programa, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Leyla Şahin Usta ve Cevdet Yılmaz ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cevdet Yılmaz - 16.12.2019
Erdoğan, Uluslararası Demokratlar Birliği Avrupa Temsilcilerini kabul etti
Görüşmeye, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevdet Yılmaz Haberleri | Cevdet Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cevdet Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: Güneydoğu Anadolu Bölgesi bir yük değil, varl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 03:12:35. #1.16#

title