CEVDET YILMAZ HABERLERİ

Cevdet Yılmaz haber, Cevdet Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Yılmaz - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Bingöl'de, Alakuştekin ve Sarıdağ aileleri arasında 20 yıldır süren kan davası, kanaat önderlerinin girişimiyle barışla sonuçlandı. İki ailenin barışma kararının ardından barış yemeği programı düzenlendi. Programa Vali Kadir Ekinci, Belediye Başkanı Erdal Arıkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Alakuştekin ve Sarıdağ aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Cevdet Yılmaz - 24.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Bağlar Belediyesini ziyaret etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır'da Bağlar Belediyesini ziyaret etti.
Cevdet Yılmaz - 24.02.2020
Bingöl'de iki aile arasındaki 21 yıllık husumet barışla sona erdi
Bingöl'de iki aile arasında 21 yıldır süren husumet barışla sona erdi. İlde yaşayan Alakuştekin ve Sarıdağ aileleri arasında 21 yıl önce yaşanan kavgada, iki taraftan birer kişi hayatını kaybetti. İki aile arasında başlayan husumetin sona ermesi için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Valisi Kadir Ekinci, Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Belediye Başkanı Erdal Arık, eski Bingöl Belediye Başkanı Hacı Ketenalp ile bazı kanaat önderleri girişimde bulundu.
Cevdet Yılmaz - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Binali Yıldırım salona girişi Partililerle selamlaşması Küçük bir çocuğu sevmesi Protokolün görüntüsü Toplantıya katılanların görüntüsü Binali Yıldırım'ın konuşması Haber-Kamera: Alparslan ÇINAR - Mehmet KILIÇASLAN - Adem DURMAZ / ANTALYA, ========================================================== MARDİN'DE, HUSUMETLİ AİLELER 5 BİN KİŞİNİN KATILDIĞI YEMEKLE BARIŞTI MARDİN'de yaşayan Kızılboğa ile Aslanhan aileleri arasında 5 yıldır süren husumet, 5 bin kişinin katımıyla verilen barış yemeği ile sonlandırıldı. Barış yemeğinde, davetlilere, 2 ton et ve 3 ton pirinç ikram edildi.  Mardin'de, 2015 yılında, Kızılboğa ile Aslanhan aileleri arasında başlayan husumet, bölgedeki kanaat önderlerinin girişimiyle barışla sonlandı. Aileler için dün merkez Artuklu ilçesine bağlı Ortaköy Mahallesi'nde barış yemeği düzenlendi. Yemek programına Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Mardin milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ile Cengiz Demirkaya, Kızılboğa ve Aslanhan ailelerinin de bulunduğu 5 bin kişi katıldı.
Cevdet Yılmaz - 23.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, partisinin siyaset akademisine katıldı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "18 yılda bu partinin öncülüğünde, Cumhurbaşkanımız liderliğinde neler yaşandığına baktığımızda; ekonomiden sosyal hayata, demokrasiden dış ilişkilere çok önemli bir dönüşüm sürecinin yaşandığını görüyoruz.
Cevdet Yılmaz - 23.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Görüntü dökümü -------------------------------- -Bombardımandan görüntüler -Gökyüzünde İnsansız Hava Aracı görüntüsü -El Barah kasabası bombalanması -Ariha kasabası bombalanması Haber-Kamera: Hasan DÖNMEZ-İbrahim KÖRDEMİRCİ/İDLİB (Suriye)) ======================= AK Parti'li Yılmaz: Çök önemli demokratik reformlara öncülük ettik   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, partilerinin iktidarları döneminde önemli değişim ve dönüşümlerin yaşandığına dikkat çekerek, "Sosyal hayattan, gelir dağılımını düzeltmede çok büyük gelişmeler sağlandı.
Cevdet Yılmaz - 23.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR HABER: Behçet DALMAZ-Yaşar KAPLAN/VAN, ==================================   Mardin'de, husumetli aileler 5 bin kişinin katıldığı yemekle barıştı MARDİN'de yaşayan Kızılboğa ile Aslanhan aileleri arasında 5 yıldır süren husumet, 5 bin kişinin katımıyla verilen barış yemeği ile sonlandırıldı. Barış yemeğinde, davetlilere, 2 ton et ve 3 ton pirinç ikram edildi.  Mardin'de, 2015 yılında, Kızılboğa ile Aslanhan aileleri arasında başlayan husumet, bölgedeki kanaat önderlerinin girişimiyle barışla sonlandı. Aileler için bugün merkez Artuklu ilçesine bağlı Ortaköy Mahallesi'nde barış yemeği düzenlendi. Yemek programına Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Mardin milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ile Cengiz Demirkaya, Kızılboğa ve Aslanhan ailelerinin de bulunduğu 5 bin kişi katıldı.
Cevdet Yılmaz - 23.02.2020
GÜNDEM / 23 Şubat 2020
(Elazığ/10.15-16.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Mardinli iş adamları ile buluşacak, Valiliği ve Artuklu Belediyesini ziyaret edecek.
Cevdet Yılmaz - 23.02.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Şubat 2020
(Elazığ/10.15-16.00) 2- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Mardinli iş adamları ile buluşacak, Valiliği ve Artuklu Belediyesini ziyaret edecek.
Cevdet Yılmaz - 22.02.2020
Cevdet Yılmaz - 22.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Otelden görüntüler -Anons Haber-Kamera:  Güven HASBAŞ/SAPANCA (Sakarya), ================================== Cevdet Yılmaz: Türkiye İdlib'de yaşananlara seyirci kalamaz (2) 'ŞANLIURFA DÜNYA ŞEHRİ OLACAK' Şanlıurfa'da temaslarını sürdüren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Ahmet Eşref Fakıbaba, Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, Halil Özcan, İbrahim Halil Yıldız'la birlikte Vali Abdullah Erin'i makamında ziyaret ederek, valilik şeref defterini imzaladı.
Cevdet Yılmaz - 22.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Güneydoğu Anadolu Bölgesi bir yük değil, varlık"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Şanlıurfa'nın dünya şehri olacağını belirterek, "Güneydoğu Anadolu Bölgesi kesinlikle bir yük değil bir varlıktır.
Cevdet Yılmaz - 22.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
İşsiz olduğunu belirten Cebrail Yakış (39), "Çocuklarımız için çalışmak zorundayız. Yağan kar bizim için ekmek kapısı oluyor. Başka bir işimiz olmadığı için biz de metrelerce yükseklikteki binalarda biriken karı temizleyerek çocuklarımıza bakıyoruz. Canımızı tehlikeye atarak çalışıyoruz. Günlük ortalama 60-70 TL kazanıyoruz. Bu parayla 4 çocuğa bakıyorum" dedi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Çatılarda biriken kar -Beline ip bağlayarak saçaklardaki buzları kırması -Kazma ile çatıda birken buzların kırılması -Ekmeklerini çatıda biriken karları temizleyen vatandaşlar -Evlerin kara gömülmesi -Cebrail Yakış ile röportaj -Genel detaylar Yaşar KAPLAN/YÜKSEKOVA (Hakkari), ============ Cevdet Yılmaz: Türkiye İdlib'de yaşananlara seyirci kalamaz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İdlib'de yapılan insanlık dramına seyirci kalmayacaklarını belirterek, "Sivil halkı, pazar yerlerini, hastaneleri bombalayarak, terörle mücadele adı altında aslında bir anlamda etnik, mezhep temizliği diyebileceğimiz bir anlayışla Türkiye'ye doğru bir göç dalgası oluşturma çabası var.
Cevdet Yılmaz - 22.02.2020
GÜNDEM / 22 Şubat 2020
(İzmir/14.00/16.00/17.30/19.00 ) (Fotoğraflı - Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, partisinin İl Dışilişkiler Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı ile Bozova İlçe Kongresi'ne katılacak, Valiliği, Büyükşehir Belediyesini, partisinin İl Başkanlığını ziyaret edecek.
Cevdet Yılmaz - 22.02.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 22 Şubat 2020
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, partisinin İl Dışilişkiler Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı ile Bozova İlçe Kongresi'ne katılacak, Valiliği, Büyükşehir Belediyesini, partisinin İl Başkanlığını ziyaret edecek.
Cevdet Yılmaz - 20.02.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'dan Hanau'daki aşırı sağcı terör saldırısına ilişkin...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Almanya'daki silahlı saldırıya ilişkin, "Nefret suçlarına, dışlayıcı bir söyleme karşı hep birlikte mücadele etmemiz gerekiyor.
Cevdet Yılmaz - 17.02.2020
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal Açıklaması
Siyaset Akademisine yoğun ilgi İl Başkanı Serdar Budak ise AK Parti Siyaset Akademisine yoğun başvuru olduğunu belirterek, "AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın katılımıyla 23 Şubat Pazar günü Diyarbakır Öğretmenevinde başlayacak.
Cevdet Yılmaz - 14.02.2020
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bingöl'de incelemelerde bulundu
Bakan Pakdemirli'ye ziyaretlerinde Vali Kadir Ekinci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz ile AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek de eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevdet Yılmaz Haberleri | Cevdet Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Cevdet Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. İdlib şehidi memleketi Bingöl'de ebediyete uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 03:10:24. #1.15#

title