CEVDET YILMAZ HABERLERİ

Cevdet Yılmaz haber, Cevdet Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Yılmaz - 15.06.2020
Erdoğan'dan, depremde şehit olan güvenlik korucusunun ailesine başsağlığı mesajı
İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt ve AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ile Karlıova Devlet Hastanesi'nde  depremde yaralanan vatandaşlara ve yakınlarına 'geçmiş olsun' dileğinde bulundu.
Cevdet Yılmaz - 15.06.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ŞEHİDİN BABASIYLA GÖRÜŞTÜ Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile birlikte depremde yaralananları, Karlıova Devlet Hastanesi'nde ziyaret etti. Ziyarette, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kaynarpınar köyündeki jandarma karakol komutanlığında görev yaptığı sırada gözetleme kulesinin yıkılmasıyla göçük altında kalarak şehit olan güvenlik korucu Cengiz Pullu'nun babası Sıdık Pullu'yu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonla görüştürdü. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit babası Sıdık Pulla'ya başsağlığı dileğinde bulundu.   OKTAY: DEVLET OLARAK HER TÜRLÜ TEDBİRİ ANINDA ALIYORUZ  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt ve AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ile birlikte Karlıova Devlet Hastanesi'ndeki incelemelerinin ardından depremde en fazla hasar alan bölgelerden Kaynarpınar köyüne geçti.
Cevdet Yılmaz - 15.06.2020
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Elmalı köyünde depreme ilişkin son durumu değerlendirdi...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt ve AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ile 5,7 büyüklüğünde meydana gelen depremden etkilenen Yedisu ilçesinin Elmalı köyünde incelemelerde bulundu.
Cevdet Yılmaz - 15.06.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Bingöl'deki depremzedeleri ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt ve AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ile Karlıova ilçesine bağlı Kaynarpınar köyünde depremden etkilenen vatandaşlarla görüştü.
Cevdet Yılmaz - 14.06.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, deprem bölgesinde Açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla, beraberinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt ve AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu ile depremin yaşandığı Bingöl'e gelen Oktay, Bingöl Havalimanı'nda gazetecilere açıklama yaptı.
Cevdet Yılmaz - 04.06.2020
"Post-Pandemi döneminde Türkiye-AB ilişkileri" paneli düzenlendi
AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının küresel iş birliğine ihtiyacı artırdığını söyledi.
Cevdet Yılmaz - 02.06.2020
Solhan Spor'un salonu yenilenecek
Bu haberi sporsever ve Solhan kamuoyu ile paylaşan Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, "2020-2021 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi'nde mücadele edecek takımımızın daha ferah bir salonda oynaması ve seyircilerimizin dışarıda kalmadan heyecanımıza ortak olması bizlerin en büyük arzusuydu. Bunun için gerekli girişimlerde bulunup mücadele veriyorduk. Efeler Ligi'nde mücadele edecek olan Solhan Sporumuzun maçlarının ilçemizde oynanması için yakın zamanda canlı yayında destek olacağı sözünü veren Bingöl Milletvekilimiz Feyzi Berdibek, salonun sıkıntılarının giderilmesi ve kapasite artırımı için Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın gerekli çalışmayı yapıp salonda tadilat ve kapasite artırımı yaptıktan sonra Solhan Sporumuzun maçlarının Solhan'da oynanacağı müjdesini vermiştir. Çalışmaların başlayıp tamamlanması ile Solhan'da maçlarımızı oynayabileceğiz. Solhan Sporumuzu ve ilçe halkımızı sevindiren bu müjdeli haberden ve desteklerinden dolayı; Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı İhsan Selim Baydaş'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Cevdet Yılmaz'a, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Bedibek'e ve bugüne kadar salon için mücadelemizde bizleri yalnız bırakmayan Bingöl Valisi Kadir Ekinci'ye, Solhan Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı'ya, Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız'a, AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler'e, AK Parti İlçe Başkanı Nihat Doğu'ya ve kamu kurum ve kuruluş yetkilileri ile ilçe halkımıza teşekkür ederim.
Cevdet Yılmaz - 23.05.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'dan bayram mesajı Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Dudaklarımızdan dökülen kelimelerle büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpmeye devam edeceğiz.
Cevdet Yılmaz - 22.05.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesini anlattı Açıklaması
AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Asya Siyasi Partileri Uluslararası Konferansı'nda (ICAPP), Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı verdiği mücadeleyi anlattı.
Cevdet Yılmaz - 01.05.2020
Bingöl'de 17 yıl önce 1 Mayıs'taki depremde hayatını kaybedenler unutulmadı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diledi.
Cevdet Yılmaz - 25.04.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Türkiye'nin Kovid-19'la mücadelesini anlattı
AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin güçlü sağlık sistemiyle, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgına karşı verdiği mücadelede önemli fırsatlar sağladığını belirtti.
Cevdet Yılmaz - 05.03.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcı Cevdet Yılmaz'ın acı günü
AK Parti Genel Başkan Yardımcı Cevdet Yılmaz'ın kardeşi Kadir Yılmaz (49), hayatını kaybetti.
Cevdet Yılmaz - 03.03.2020
Bingöl'de kurulan "İyilik Çarşısı"ndan depremzedelere yardım
Bingöl TOBB Cevdet Yılmaz İlk ve Ortaokulunda kurulan "İyilik Çarşısı" kapsamında toplanan yardımlar, Elazığ'daki depremzedelere gönderildi.
Cevdet Yılmaz - 02.03.2020
GÜNDEM / 2 Mart 2020
(Ankara/09.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Konya Selçuk Üniversitesinde "Türkiye'nin Dış Politikası ve Orta Doğu" konulu konferansta konuşacak.
Cevdet Yılmaz - 02.03.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 2 Mart 2020
(Ankara/09.30) 2- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Konya Selçuk Üniversitesinde "Türkiye'nin Dış Politikası ve Orta Doğu" konulu konferansa konuşmacı olarak katılacak.
Cevdet Yılmaz - 27.02.2020
AK Parti'li Yılmaz: Sınır kapıları tekrar açılacak
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Koronavirüsten dolayı geçici olarak kapılar kapandı.
Cevdet Yılmaz - 27.02.2020
AK Parti'li Yılmaz'dan afet durumunda acil ihtiyaçlara ilişkin açıklama Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, afet durumlarında arama kurtarma ekiplerinin enkaza müdahalesi ve acil ihtiyaçların hemen karşılanması konusunda Türkiye ile yarışacak çok az ülkenin olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cevdet Yılmaz Haberleri | Cevdet Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cevdet Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Soylu: Cumhurbaşkanımızın talimatıdır, çelikten evler olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 04:36:26. #1.16#

title