CEVDET ERDÖL HABERLERİ

Cevdet Erdöl haber, Cevdet Erdöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cevdet Erdöl - 24.10.2017
Ankara Numune Hastanesi 2017-2018 Eğitim Yılı Açılışı
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, "Sağlık Bakanlığımızın yapması gereken tıpta uzmanlık takip sistemini biz şu anda uyguluyoruz.
Cevdet Erdöl - 18.10.2017
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik Yılı Açılışı
"Savunma Sağlık Bilimleri Enstitüsünün kuruluşu tamamlandı" Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, üniversitenin 2015'te kurulduğunu ancak köklerinin eskide olduğunu söyledi.
Cevdet Erdöl - 18.10.2017
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik Yılı Açılışı
Üniversitenin 2017-2018 akademik yılının hayırlı olmasını dileyen Yıldırım, kendisine tevdi edilen fahri doktora unvanı için Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl başta olmak üzere senato üyeleri ve üniversite mensuplarına teşekkür etti.
Cevdet Erdöl - 18.10.2017
Başbakan Yıldırım: "Teog'un Kaldırılmasından Ardından Yapılan Çalışmanın Detaylarını Bir Hafta...
Programa, Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Ankara Valisi Ercan Topaca da katıldı.
Cevdet Erdöl - 13.10.2017
Yeşilay'dan, Üniversitelerde "Yeşil Bayrak Projesi"
Arat, şunları kaydetti: "Bugün imzalayacağımız protokol ile üniversitelerimizin çalışanlarını ve öğrencilerini tütün dumanından korumak, yerleşkelerimizi dumansız bir yaşama öğrenme ve çalışma ortamına dönüştürmek, personelimizde ve öğrencilerimizde bu yönde bilinç oluşturmak amacıyla güçlerimizi birleştirdik. Uygulamaya geçireceğimiz "Yeşil Bayrak Projesi" ile yerleşkelerimizi dumansız kampüs haline getireceğiz. Bu çerçevede kapsamlı eğitim bilinçlendirme çalışmaları yapacağız. Projede tanımlanan araştırma faaliyetleri yürüteceğiz. Bu çerçevede kapsamlı eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları yapacağız, yerleşkelerimizde fiziksel ve mekansal düzenlemeler gerçekleştireceğiz. Personelimizin ve öğrencilerimizin girişimlerini destekleyerek, cesaretlendireceğiz. Böylesine anlamlı bir proje başlatıyor olmanın bahtiyarlığı içinde olduğumu özellikle ifade etmek isterim. Türkiye, sağlıklı nesillerin omuzlarında yükselerek, geleceğe emin adımlarla yürüyecektir." Yeşilay Genel Başkanı Mücahit Öztürk de çoktan beri uygulamak istedikleri projeyi, bugün imzalanacak protokolle hayata geçireceklerini belirterek, şöyle konuştu: "Özellikle üniversitelerimiz, gençliğimizin yoğun bulunduğu mekanlar. Bu mekanlarda özellikle başta tütün olmak üzere diğer bağımlılıklarla mücadelede, bizim Yeşilay olarak gençlik kulüplerimiz, aktif mücadele ediyor. Amaç, arınmış alanlar oluşturabilmek. Bu, bize şunu sağlayacak aslında; farkındalık oluşturmak anlamına gelecek. Bugün mücadelede çok büyük emek ve katkısı olan Cevdet Hocam'ın, yapılan tüm süreçlerde de büyük emeği var. Geldiğimiz mesafede, kazanımlarımızın geri gitmemesi için aktif olarak çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. İnşallah bu protokol, Türkiye'deki diğer üniversitelerimize de örnek teşkil edecek. Hep birlikte güzel bir başlangıç yapmış olacağız." Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl ise "Yeşil Bayrak Projesi" protokolünün hayırlara vesile olmasını diledi.
Cevdet Erdöl - 27.9.2017
Doğum Eyleminde Kanıt Temelli Yaklaşımlar" Sempozyumu
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Etlik Zübeyde Hanım Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen, "Uluslararası Katılımlı Doğum Eyleminde Kanıt Temelli Yaklaşımlar" sempozyumu, Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl'ün katılımıyla yapıldı.
Cevdet Erdöl - 27.9.2017
Doğum Eyleminde Kanıt Temelli Yaklaşımlar" Sempozyumu
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Etlik Zübeyde Hanım Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen, "Uluslararası Katılımlı Doğum Eyleminde Kanıt Temelli Yaklaşımlar Sempozyumu", Demircan'ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl'ün katılımıyla yapıldı.
Cevdet Erdöl - 13.9.2017
Sbü, Tıp Fakültelerinden Yatay Geçişle Öğrenci Alacak
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve İçişleri Bakanlığı'nın askeri hekim ihtiyacını karşılamak üzere tıp fakültelerinden yatay geçişle bu yıl 316 öğrenci alacaklarını belirtti.
Cevdet Erdöl - 13.9.2017
Kronik Hastalıklar Sempozyumda Ele Alınacak
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl de sempozyum kapsamında "Türkiye'nin Dumansız Hava Sahası Projesi" hakkında konferans verecek.
Cevdet Erdöl - 11.8.2017
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tercih Rekoru Kırdı
Rektör Prof. Dr. Cevdet Erdöl, yaptığı yazılı açıklamada, SBÜ'nün öğrenciler tarafından büyük ilgi görmesinin, üniversite kurulurken doğru adımlar attıklarının göstergesi olduğunu kaydetti.
Cevdet Erdöl - 2.8.2017
Titanyumdan "Vücut Parçası" Üretiliyor
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, METÜM'ün insanın kafatasında kopan bir parçanın ya da vücudundaki başka bir kemiğin adeta yedek parçasını, üç boyutlu yazıcıyla üreten bir merkez olduğunu söyledi.
Cevdet Erdöl - 27.7.2017
Sezaryen Oranlarının Azaltılmasında Etkili Yöntemler Sempozyumu
"Eğitim düzeyi arttıkça sezaryen o kadar azalacaktır" Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl de ülkelerin en büyük servetlerinin genç nüfus olduğunu, çocukların toplumda dinamizmi sağladığını kaydetti.
Cevdet Erdöl - 27.7.2017
Gündem / 27 Temmuz 2017
(Graz/20.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Tarımsal desteklemelerde model değişiyor Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba: "Yeni bir destekleme modeli çıkacak, bu modelde çiftçi de üretici de tüketici de rahatlayacak, bu konuda kapsamlı çalışma yapılıyor" "Örneğin pamuk bizim ürettiğimiz bir ürün ve tüketime kafi gelmiyor, dışarıdan ithal ediyoruz. O zaman pamuk desteklenecek ki dışarıdan ithal etmeyelim" (Rauf Maltaş/Şanlıurfa) 2- Yaşlı bakımına destek için belediyelere proje çağrısı Yaşlıların korunması, desteklenmesi ve yaşamlarının kolaylaştırılması için büyükşehir belediyeleri tarafından hazırlanacak projelerin değerlendirileceği Yaşlı Destek Programı'na başvurular başladı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının programı kapsamında hayata geçirilecek her bir proje için 2 milyon liraya kadar destek sağlanabilecek YADES-2017 kapsamında tahsis edilen bütçe, 2016'da destek almayan 25 büyükşehir belediyesinin bulunduğu illerdeki projelerde kullanılacak (Merve Yıldızalp/Ankara) 3- Almanya da Osmanlı'nın ihsanına mazhar oldu Sultan 2. Abdülhamid Han'ın 1890'da büyük sel felaketi yaşayan Almanya'ya yaptığı para yardımını içeren belgeler ortaya çıktı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl: "Osmanlı Padişahı Sultan 2.
Cevdet Erdöl - 23.7.2017
Öğrenciler, Sağlık Bilimleri Üniversitesinin Eğitiminden Memnun"
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, 164 üniversitedeki 13 bin 694 öğrenciyle yüz yüze görüşülerek hazırlanan "Türkiye Üniversite Memnuniyet Araştırması Raporu"na göre, öğrencilerin beklentilerini "üst düzeyde" karşılayan Türkiye'deki 45 üniversite arasında...
Cevdet Erdöl - 6.7.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Soylu ve Erdöl'le Gazi Ziyareti
Basına kapalı gerçekleşen ve yaklaşık 2,5 saat süren ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl ile diğer yetkililer eşlik etti.
Cevdet Erdöl - 21.6.2017
Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nden Lys Şampiyonlarına Burs
SAHADER Başkanı ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, yaptığı yazılı açıklamada, üniversiteyi, sağlık eğitimi alanında Türkiye'nin ve dünyanın en başarılı üniversitesi yapmayı hedeflediklerini belirterek, proje ve programlarını Türkiye'nin 2023, 2053 ve 2071 eğitim ve sağlık vizyonuna yönelik yaptıklarını kaydetti.
Cevdet Erdöl - 12.6.2017
Osmanlı Annelere "Çocuk Maaşı" Bağlamış
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Osmanlı padişahlarının halkın ihtiyaçları ve talepleri konusunda son derece duyarlı olduklarını vurgulayarak, Osmanlı'nın tam anlamıyla bir sosyal devlet özelliği taşıdığına dikkati çekti.
Cevdet Erdöl - 8.6.2017
Sağlık Bilimleri Üniversitesi İftarı
Ümraniye'de bir restoranda düzenlenen iftar programında konuşan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, iftar programına katılan rektörlere, mülki amirlere, sağlık kuruluşları yöneticilerine ve medya mensuplarına teşekkür etti.
Cevdet Erdöl - 19.5.2017
Sağlık Bilimleri Üniversitesine İki Ödül
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, şunları kaydetti: "Ödül alan arkadaşlarımı tebrik ediyorum.
Cevdet Erdöl - 3.5.2017
Sağlık Bilimleri Üniversitesi "Vücut Yedek Parçası" Üretiyor
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, METÜM'ün "vücut yedek parçaları" üretimine hız verdiğini söyledi.
Cevdet Erdöl - 28.4.2017
Mekteb-i Tıbbiye-i Şahane Sohbetleri"
Akdağ, genç nüfusu yüksek olan ülkelerin demografik açıdan iyi bir fırsata sahip olduklarını belirterek, bu nüfusun iyi eğitilmesi halinde milli gelirin artacağını ve refah seviyesinin yükseleceğini vurguladı. Oturum yöneticiliğini üniversite Rektörü Prof. Cevdet Erdöl'ün yaptığı söyleşide, "Son 15 yılda sağlık alanında önemli gelişmeler yaşandı dönüşümler yapıldı.
Cevdet Erdöl - 4.4.2017
Sağlıkta Adeta Devrim Yapıldı"
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, "Sağlık alanında gelişmiş ülkelerin 40 yılda ulaşamadığı hedeflere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 10 yıl gibi kısa bir sürede" ulaşıldığını kaydetti.
Cevdet Erdöl - 1.4.2017
Şehir Hastaneleri, Sağlık Turizmi ve Kamu Özel İşbirliği Sempozyumu"
Sempozyumdan sonra gerçekleştirilen törende, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl ile bazı sağlık yöneticileri ve çalışanlarına Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED) tarafından hazırlanan "SAYED 2017" plaketleri takdim edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cevdet Erdöl Haberleri | Cevdet Erdöl Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cevdet Erdöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cevdet Erdöl kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziler, Engelliler ve Yaşlılar Bu Köyde Huzur Bulacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 07:50:32. #1.14#
title