'Cevap Vermek Ağrıma Gidiyor'

'Cevap Vermek Ağrıma Gidiyor'

Özel Hayatıyla Medyanın Gündemine Gelmekten Rahatsız Olduğunu Söyleyen Oyuncu Pelin Batu, Sokakta Kendisine Uzatılan Mikrofonlar İçin 'Ben Neden Beyanat Vermek Durumundayım Ki?' Dedi.

'Cevap Vermek Ağrıma Gidiyor'

ÖZEL HAYATIYLA MEDYANIN GÜNDEMİNE GELMEKTEN RAHATSIZ OLDUĞUNU SÖYLEYEN OYUNCU PELİN BATU, SOKAKTA KENDİSİNE UZATILAN MİKROFONLAR İÇİN 'BEN NEDEN BEYANAT VERMEK DURUMUNDAYIM Kİ?' DEDİ.

Genç oyuncu Pelin Batu, özel hayatıyla medyada yer almaktan rahatsızlığını dile getirdi. HABERTURK'te Balçiçek Pamir'in konuğu olan Batu, 'Çok canım sıkılıyor. O yüzden de kendimi çekmek ve gözükmemek daha iyi bir formül gibi geliyor. Ama o denge çok önemli. Tamamen yokolunca da iş gelmiyor ve unutuluyorsun. O denge çok sinir bozucu bir denge' diye konuştu.

Kısa bir süre önce sokakta paparazzilerin kendisini bir arkadaşıyla görüp taksiye binerken görüntülediğini söyleyen Pelin Batu, 'Taksiye bindiğim an, bir kamera cama yapıştı. 'Pelin hanım arkadaşınız kim?' dedi. Önce 'Nazmi' dedim. Sonra 'Camı açar mısınız?' dedi. Sonra düşündüm. Ben neden beyanat vermek durumundayım ki, niye açıklamak durumundayım. Kaçsan başka türlü, saklansan başka. Bir taraftan da cevap vermek ağrıma gidiyor' dedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Kaynak: Gecce