Çetin: "Önce İnsan Dedik Öyle Yola Çıktık"

Çetin: "Önce İnsan Dedik Öyle Yola Çıktık"

Çetin: 'Önce İnsan Dedik Öyle Yola Çıktık'
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Bozcalar Mahallesi’ne yaptırılan Muhtarlık Evi’nin açılışını yaptı.

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Bozcalar Mahallesi'ne yaptırılan Muhtarlık Evi'nin açılışını yaptı.

Açılışa, yöre halkının yanı sıra, CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yılmaz Sarıeroğulları, CHP Çukurova Kadın Kolları Başkanı Sonay Gültekin Özel, meclis üyeleri, muhtarlar ve bürokratlar katıldı.

CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Çukurova Belediyesi'nin sosyal demokrat belediyeciliğin gereğini yaptığını ifade ederek, "CHP'nin sosyal demokrat Çukurova Belediyesi bütün köylere hizmetleri fazlasıyla yapıyor. Bu hizmetler bizi iktidara taşıyacak. Bizi izlemeye devam edin" diye konuştu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'de, vatandaşlarla tek tek selamlaştı. 6 ayda bir köy ziyaretleri yaptığını ve köylerde büyük bir ilgiyle karşılandığını aktaran Başkan Çetin, "Bazı köylerimize gittiğimde beni görünce çok şaşırdılar. 'Buraya ilk kez bir belediye başkanı geliyor' dediler. Köylerimizde hizmete susamışlık var. Bunu biliyor, görüyor ve bu bilinçle hareket ediyorum. İstediğiniz her hizmeti buraya getireceğiz. Çok memnun kaldığınızı bildiğim çocuk parkını buraya kazandırdık. Bugün de Muhtarlık Evimizin açılışını yapıyoruz. Çok yakında parke taşınızı da yapacağız. Sizi yağmurda, çamurda bırakmayacağız. Sizler hizmetin en iyisini, en güzelini hak ediyorsunuz" dedi.

"Muhtarlık Evi'nizi beğendiniz mi?" şeklindeki soruya alkışlarla yanıt alan Çetin, şöyle devam etti:

"Biz, 'önce insan' dedik, öyle yola çıktık. Bizim amacımız halkımızın mutlu, huzurlu, güvenli, refah seviyesi yüksek bir ortamda yaşaması. Her mahallemize modern muhtarlık evi yapacağız. Bu muhtarlık evlerimiz, aynı zaman da iletişim merkezi olacak. Buranın elektrik, su ve internet gibi ihtiyaçlarını belediyemizden karşılayacağız. Bozcalar'ın hiçbir eksiğini bırakmayacağız. Sizlere vaad ettiğimiz her şeyi gerçekleştireceğiz. Görev süremizin sonunda başımız dik, alnımız ak karşınızda olacağız." - ADANA

Çetin: 'Önce İnsan Dedik Öyle Yola Çıktık'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title