ÇETİN EMEÇ HABERLERİ

Çetin Emeç haber, Çetin Emeç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çetin Emeç - 20.06.2018
Caddebostan'da Otomobil Taklalar Attı: 1 Ağır Yaralı
Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İSTANBUL DHA Caddebostan'da sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil önce kaldırıma çarpıp ardından taklalar atarak durabildi. Araç sürücüsü ağır yaralandı. Kaza, Caddebostan Mahallesi Çetin Emeç Bulvarı'nda saat 03.
Çetin Emeç - 05.06.2018
Çorlu'da Sağanak, Hayatı Olumsuz Etkiledi
Çorlu'da, akşam saatlerinde başlayan gök gürültülü sağanak etkili olurken, hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yağış nedeniyle Tekirdağ yolu, Ali Osman Çelebi Bulvarı, Bülent Ecevit Bulvarı ve Çetin Emeç Bulvarı'nda su birikintileri oluştu.
Çetin Emeç - 28.05.2018
Başkentte Etkili Dolu Yağışı (4)
Yağış nedeniyle, başta Akay, Hipodrum, Çetin Emeç Polis Evi Kavşağı alt geçitleri olmak üzere çok sayıda alt geçidi ve tüneli su bastı.
Çetin Emeç - 26.05.2018
Esenboğa E-Sınav Merkezindeki Sayıştay Eleme Sınavı Ertelendi
AA muhabirinin ÖSYM yetkililerinden aldığı bilgiye göre, bugün Ankara Çetin Emeç, Ankara Esenboğa, İstanbul ve İzmir e- Sınav merkezlerinde Sayıştay Eleme Sınavı yapılması öngörülüyordu.
Çetin Emeç - 22.05.2018
Sinan Tanyıldız, Son Yolculuğuna Uğurlandı
ÇOK ÜZGÜNÜZ Törende söz alan Hürriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Sinan Tanyıldız'ın 35 yıl önce zamanın Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç tarafından Adana'ya gönderildiğini belirtti.
Çetin Emeç - 22.05.2018
Dha Yurt Bülteni - 19
ÇOK ÜZGÜNÜZ Törende söz alan Hürriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Sinan Tanyıldız'ın 35 yıl önce zamanın Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç tarafından Adana'ya gönderildiğini belirtti.
Çetin Emeç - 21.05.2018
Dha Yurt Bülteni-18
Hürriyet Gazetesi Adana Temsilciliği'nde önce yazı işleri müdürü ardından bölge temsilciliği yapan Yusuf Sinan Tanyıldız, bir süre önce kanser ve siroz teşhisi nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Tanyıldız, bu akşam tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesi olan Tanyıldız için 46 yıldır görev yaptığı Hürriyet Gazetesi önünde saat 14.00'da tören düzen düzenlenecek. Daha sonra üyesi olduğu Çukurova Gazeteciler Cemiyeti önünde saat 14.45'da yapılacak törenin ardından Tanyıldız'ın cenazesi, Kabasakal Mezarlığı'na defnedilecek.    SİNAN TANYILDIZ KİMDİR 1952 yılında Trabzon'un tarihi ilçelerinden biri olan Maçka'da dünyaya gelen Sinan Tanyıldız, küçük yaşlarda ailesiyle birlikte İstanbul'a göç etti. Tahsilini İstanbul'da tamamlayan Tanyıldız, 1972 yılında Hürriyet Gazetesi'ne girdi. Hürriyet Gazetesi'nin tüm birimlerinde çalışan Tanyıldız, Anadolu'nun nedereyse her bölgesine gönderildi. 13 yıl Hürriyet'in İstanbul merkezinde yazıişleri görevinde bulundu. Daha sonra Çetin Emeç'in talimatıyla Adana'ya yazıişleri müdürü olarak atandı.
Çetin Emeç - 11.05.2018
Bayrampaşa - Kemerspor 2003: 3 - 0
STAT: Bayrampaşa Çetin Emeç HAKEMLER: Abdulkadir Bitigen(xx), Ata Yıldırım(xx), Bilal Gölen(xx)BAYRAMPAŞA: Hamdi Tevfik Altıok(xxx) - Güray Fırat(xxx), Sefa Korkmaz(xxx), İlker Cihan(xxx), Gökhan Günel(xxx), Sercan Uslu(xx)(Dk.
Çetin Emeç - 11.05.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Hava sıcaklığının en yüksek 20 derece olduğu Çorlu ilçesinde öğleden sonra  başlayan gök gürültülü sağanak yağmurda cadde ve sokaklar su altında kaldı. Yağış nedeniyle, Tekirdağ yolu, Ali Osman Çelebi Bulvarı, İstasyon Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı ile Çetin Emeç Bulvarı'nda yoğun su birikintileri oluştu.
Çetin Emeç - 10.05.2018
10 Dakikalık Yağışta Yollar Göle Döndü
TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde, öğleden sonra başlayan gök gürültülü sağanak, günlük yaşamı olumsuz etkilerken, cadde ve sokaklar göle döndü. Yağış, 10 dakika sürerken, araçların yolda kaldığı görüldü.  Hava sıcaklığının en yüksek 20 derece olduğu Çorlu'da, öğleden sonra başlayan gök gürültülü sağanak nedeniyle bazı cadde ve sokaklar göle döndü. Yağış nedeniyle Tekirdağ yolu, Ali Osman Çelebi Bulvarı, İstasyon Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı ile Çetin Emeç Bulvarı'nda yoğun su birikintileri oluştu.
Çetin Emeç - 10.05.2018
10 Dakikalık Yağışta Yollar Göle Döndü
TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde, öğleden sonra başlayan gök gürültülü sağanak, günlük yaşamı olumsuz etkilerken, cadde ve sokaklar göle döndü. Yağış, 10 dakika sürerken, araçların yolda kaldığı görüldü.  Hava sıcaklığının en yüksek 20 derece olduğu Çorlu'da, öğleden sonra başlayan gök gürültülü sağanak nedeniyle bazı cadde ve sokaklar göle döndü. Yağış nedeniyle Tekirdağ yolu, Ali Osman Çelebi Bulvarı, İstasyon Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı ile Çetin Emeç Bulvarı'nda yoğun su birikintileri oluştu.
Çetin Emeç - 10.05.2018
Dha Yurt Bülteni-12
Hava sıcaklığının en yüksek 20 derece olduğu Çorlu ilçesinde öğleden sonra  başlayan gök gürültülü sağanak yağmurda cadde ve sokaklar su altında kaldı. Yağış nedeniyle, Tekirdağ yolu, Ali Osman Çelebi Bulvarı, İstasyon Mahallesi, Bülent Ecevit Bulvarı ile Çetin Emeç Bulvarı'nda yoğun su birikintileri oluştu.
Çetin Emeç - 10.05.2018
Tff 3. Lig'de Play-off Heyecanı Başlıyor
Maç programı TFF 3. Lig'de yarın oynanacak play-off yarı final karşılaşmalarının programı ve hakemleri şöyle: 1. Grup 16.00 Düzcespor-Bayburt Grup Özel İdare (Düzce 18 Temmuz Stadı) (Kutluhan Bilgiç) 16.00 Bayrampaşa-Kemerspor 2003 (Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı) (Abdulkadir Bitigen) 2.
Çetin Emeç - 05.05.2018
Futbol: Tff 3. Lig
TFF 3. Lig'de yarı final maç programı şöyle: İlk maçlar: 11 Mayıs Cuma: 1. Grup: 16.00 Düzcespor-Bayburt Grup Özel İdare (Düzce 18 Temmuz) 16.00 Bayrampaşa-Kemerspor 2003 (Bayrampaşa Çetin Emeç) 2.
Çetin Emeç - 05.05.2018
Tff 3'üncü Lig'de Şampiyonlar ve Play-off Eşleşmeleri Belli Oldu
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2'nci Grup'ta Darıca Gençlerbirliği ve 3'üncü Grup'ta ise Utaş Uşakspor şampiyon olarak TFF 2'nci Lig'e yükseldi.
Çetin Emeç - 04.05.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Spor Toto 1. Lig Bugün: 17.30 Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor (Elazığ Atatürk) 17.30 Adanaspor-Eskişehirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 17.30 Balıkesirspor Baltok-Grandmedical Manisaspor (Balıkesir Atatürk) 17.30 Gaziantepspor-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep) Yarın: 17.00 Çaykur Rizespor-Gazişehir Gaziantep (Çaykur Didi) 17.00 Altınordu-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova) 19.00 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 19.00 Samsunspor-Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 7 Mayıs Pazartesi: 19.00 MKE Ankaragücü-Adana Demirspor (Ankara 19 Mayıs) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.30 Bucaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Buca) 15.30 Sivas Belediyespor-İnegölspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.30 Menemen Belediyespor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 15.30 Hatayspor-Afjet Afyonspor (Antakya Atatürk) 15.30 Tokatspor-Amed Sportif Faaliyetler (Tokat Gaziosmanpaşa) 15.30 Mersin İdmanyurdu-Sancaktepe Belediyespor (Mersin) 15.30 Tuzlaspor-Sarıyer (Tuzla Belediye) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Kocaeli Birlikspor (Bodrum İlçe) 15.30 Keçiörengücü-Kastamonuspor 1966 (Aktepe) Beyaz Grup Yarın: 15.30 Niğde Belediyespor-Silivrispor (Niğde 5 Şubat) 15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Hacettepe (Büyükşehir Belediye Atatürk) 15.30 Sakaryaspor-Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Nazilli Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Nazilli İlçe) 15.30 Altay-Gümüşhanespor (İzmir Atatürk) 15.30 Ottocool Karagümrük-Pendikspor (Vefa) 15.30 Fethiyespor-BUGSAŞ Spor (Fethiye İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Karşıyaka (Kırklareli Atatürk) 15.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 15.30 12 Bingölspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Bingöl) 15.30 Orhangazi Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Orhangazi İlçe) 15.30 Çanakkale Dardanel-Ofspor (Çanakkale 18 Mart) 15.30 Bayrampaşa-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.
Çetin Emeç - 04.05.2018
Devrim, " Play-Off Mücadelesi Bizi İlgilendirmiyor"
TFF 3. Lig 1. Grup'ta heyecan Cumartesi günü oynanacak olan 34. hafta maçlarıyla sona erecek. Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyonluğunu 29. hafta da ilan ettiği bu grupta küme düşen ve play-off hedefine ulaşacak olan diğer takımlarda Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmaların ardından belli olacak. Ligin son haftasında Cumartesi günü saat 15.30'da Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda play-off yarışının içinde olan Bayrampaşa ile karşılaşacak olan yeşil beyazlı temsilcimizde rakip için büyük önem taşıyan maç öncesinde Teknik Direktör Levent Devrim açıklamalarda bulundu.
Çetin Emeç - 20.04.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 Kardemir Karabükspor-Bursaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.30 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Ankara 19 Mayıs) 16.00 Trabzonspor-Demir Grup Sivasspor (Medical Park) 19.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları) 22 Nisan Pazar: 16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar) 19.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 23 Nisan Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Antalyaspor (Ülker) Spor Toto 1. Lig Bugün: 18.00 Altınordu-Grandmedical Manisaspor (Bornova) Yarın: 13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adanaspor (Elazığ Atatürk) 15.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 15.00 Gaziantepspor-Eskişehirspr (Gaziantep) 22 Nisan Pazar: 13.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 15.30 MKE Ankaragücü-Gazişehir Gaziantep (Ankara 19 Mayıs) 15.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 18.00 Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk) 18.00 Çaykur Rizespor-Akın Çorap Giresunspor (Çaykur Didi) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 22 Nisan Pazar: 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Etimesgut Belediyespor (Bodrum İlçe) 15.30 Hatayspor-Sancaktepe Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.30 Sivas Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.30 Bucaspor-Menemen Belediyespor (Yeni Buca) 15.30 Keçiörengücü-Amed Sportif Faaliyetler (Aktepe) 15.30 Tokatspor-İnegölspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 15.30 Mersin İdmanyurdu-Sarıyer (Mersin) 15.30 Tuzlaspor-Eyüpspor (Tuzla Belediye) 15.30 Afjet Afyonspor-Kastamonuspor 1966 (Zafer) Beyaz Grup 22 Nisan Pazar: 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Silivrispor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Nazilli Belediyespor-Pendikspor (Nazilli İlçe) 15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Karşıyaka (Büyükşehir Belediye Atatürk) 15.30 Niğde Belediyespor-Sakaryaspor (Niğde 5 Şubat) 15.30 Şanlıurfaspor-Gümüşhanespor (Şanlıurfa GAP) 15.30 Altay-Hacettepe (İzmir Atatürk) 15.30 Ottocool Karagümrük-BUGSAŞ Spor (Vefa) 15.30 Fethiyespor-Bandırmaspor (Fethiye İlçe) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Kahramanmaraşspor (Karaelmas Kemal Köksal) TFF 3. Lig 1. Grup 22 Nisan Pazar: 15.30 Düzcespor-Yeni Altındağ Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 15.30 Bayrampaşa-Bergama Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.
Çetin Emeç - 09.04.2018
İzmir'de Su Kesintisi
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, İZSU Genel Müdürlüğü, Karabağlar ilçesine su aktaran pompa istasyonundaki yenileme çalışmaları nedeniyle 11 Nisan Çarşamba günü saat 09.00 ile 21.00 arasında Karabağlar'ın bir bölümü ile Balçova ilçesi Çetin Emeç Mahallesi'nde (Olimpiyat Köyü, Meşale Evleri dahil) su kesintisi uygulayacak.
Çetin Emeç - 07.04.2018
Bayrampaşa - Halide Edip Adıvarspor: 0-3
STAT: Çetin Emeç HAKEMLER: Eren Özyemişcioğlu, Muhammet Ali Doğan, Ersin İşseverBAYRAMPAŞA: Hamdi (x), Gökhan (x), Sefa (x), Benhur (x) (Dk. 53 Ahmet x), Yavuz (xx), Polat (x), İlker (x), Bülent (xx), Said (x) (Dk. 64 Muhammet x), Sercan (x) (Dk.
Çetin Emeç - 06.04.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 Kardemir Karabükspor-Antalyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.00 Trabzonspor-Kayserispor (Medical Park) 19.00 Beşiktaş-Göztepe (Vodafone Park) 8 Nisan Pazar: 13.30 Atiker Konyaspor-Demir Grup Sivasspor (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları) 16.00 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye) 19.00 Fenerbahçe-Osmanlıspor (Ülker) 9 Nisan Pazartesi: 20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.00 Gaziantepspor-Adanaspor (Gaziantep) 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gazişehir Gaziantep (Erzurum Kazım Karabekir) 15.00 Adana Demirspor-Grandmedical Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.00 MKE Ankaragücü-Akın Çorap Giresunspor (Ankara 19 Mayıs) 8 Nisan Pazar: 13.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Çaykur Didi) 13.00 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk) 15.30 Samsunspor-İstanbulspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 18.00 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova) 9 Nisan Pazartesi: 18.00 Balıkesirspor Baltok-Denizlispor (Balıkesir Atatürk) Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.00 Hatayspor-Sarıyer (Antakya Atatürk) 15.00 Keçiörengücü-İnegölspor (Aktepe) 8 Nisan Pazar: 15.00 Mersin İdmanyurdu-Eyüpspor (Mersin) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bucaspor (Bodrum İlçe) 15.00 Sivas Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Tokatspor-Kocaeli Birlikspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 15.00 Tuzlaspor-Menemen Belediyespor (Tuzla Belediye) 15.00 Afjet Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer) 15.00 Kastamonuspor 1966-Sancaktepe Belediyespor (Gazi) Beyaz Grup Yarın: 19.00 Fethiyespor-Sakaryaspor (Fethiye İlçe) 8 Nisan Pazar: 15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 15.00 Şanlıurfaspor-Hacettepe (Şanlıurfa GAP) 15.00 Ottocool Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa) 15.00 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Silivrispor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk) 15.00 Nazilli Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Nazilli İlçe) 15.00 Altay-Karşıyaka (İzmir Atatürk) Spor Toto 3. Lig 1. Grup Yarın: 15.00 Bayrampaşa-Halide Edip Adıvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.
Çetin Emeç - 25.03.2018
Bayrampaşa - Ofspor: 1-2
STAT: Çetin Emeç HAKEMLER: Yakup Özhan, Onur İçyer, Mehmet KirişçioğluBAYRAMPAŞA: Hamdi (xx), Polat (xx), Sefa (xx), Benhur (xx), Bülent (xx), İlker (xx), Said (xxx), Sercan (xx) (Dk. 84 Hamit ), Hakan (xx) (Dk.
Çetin Emeç - 23.03.2018
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.00 Tuzlaspor-Bucaspor (Tuzla Belediye) 15.00 Hatayspor-Eyüpspor (Antakya Atatürk) 25 Mart Pazar: 15.00 Afjet Afyonspor-İnegölspor (Zafer) 15.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer (Gazi) 15.00 Tokatspor-Etimesgut Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 15.00 Mersin İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Mersin) 15.00 Sivas Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sancaktepe Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Keçiörengücü-Kocaeli Birlikspor (Aktepe) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Altay-Silivrispor (İzmir Atatürk) 15.00 Ottocool Karagümrük-Sakaryaspor (Vefa) 25 Mart Pazar: 15.00 Konya Anadolu Selçukspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk) 15.00 Gümüşhanespor-Pendikspor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Şanlıurfaspor-Karşıyaka (Şanlıurfa GAP) 15.00 Nazilli Belediyespor-Bandırmaspor (Nazilli İlçe) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Hacettepe (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Kahramanmaraşspor-BUGSAŞ Spor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 15.00 Fethiyespor-Niğde Belediyespor (Fethiye İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 15.00 Orhangazi Belediyespor-Düzcespor (Orhangazi İlçe) 25 Mart Pazar: 13.00 Kemerspor 2003-Çanakkale Dardanel (Dr. Fehmi Öncel) 15.00 Kozan Belediyespor-Bergama Belediyespor (İsmet Atlı) 15.00 Çatalcaspor-Erbaaspor (Ziya Altınoğlu) 15.00 Bayrampaşa-Ofspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.
Çetin Emeç - 09.03.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Kasımpaşa (Yeni 4 Eylül) 16.00 Osmanlıspor-Bursaspor (Osmanlı) 19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği (Vodafone Park) 11 Mart Pazar: 13.30 Göztepe-Antalyaspor (Bornova) 13.30 Kayserispor-Kardemir Karabükspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe (Yeni Malatya) 19.00 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom) 12 Mart Pazartesi: 20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Trabzonspor (Spor Toto Akhisar) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.00 Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk) 15.30 Ümraniyespor-Grandmedical Manisaspor (Ümraniye Belediyesi) 15.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep (Elazığ Atatürk) 11 Mart Pazar: 13.00 Gaziantepspor-Samsunspor (Gaziantep) 15.30 Akın Çorap Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk) 18.00 Denizlispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Denizli Atatürk) 12 Mart Pazartesi: 15.30 Adanaspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 18.00 Eskişehirspor-Altınordu (Yeni Eskişehir) 18.00 İstanbulspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 15.00 Keçiörengücü-Etimesgut Belediyespor (Aktepe) 11 Mart Pazar: 14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Sarıyer (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Afjet Afyonspor-Kocaeli Birlikspor (Zafer) 15.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Tokatspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 15.00 Hatayspor-Menemen Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Mersin İdmanyurdu-Tuzlaspor (Mersin) 15.00 Kastamonuspor 1966-Eyüpspor (Gazi) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Pendikspor-Hacettepe (Pendik) 15.00 Ottocool Karagümrük-Fethiyespor (Vefa) 11 Mart Pazar: 13.00 Kahramanmaraşspor-Bandırmaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 14.30 Şanlıurfaspor-Silivrispor (Şanlıurfa GAP) 14.30 Gümüşhanespor-BUGSAŞ Spor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Karşıyaka (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Niğde Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk) 15.00 Nazilli Belediyespor-Sakaryaspor (Nazilli İlçe) 15.00 Altay-SBS İnşaat Kırklarelispor (İzmir Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 15.00 Yomraspor-Düzcespor (Yomra İlçe) 15.00 Bergama Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Bergama 14 Eylül) 11 Mart Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Ofspor (Batman 16 Mayıs) 15.00 Çatalcaspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 15.00 Bayrampaşa-Çanakkale Dardanel (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.
Çetin Emeç - 07.03.2018
Gazeteci Çetin Emeç'in Ölümünün 28. Yılı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden gazeteci Çetin Emeç'in tehditlere asla boyun eğmeden, gerçeklerin peşinde koşan, cesur ve onurlu bir gazeteci olduğunu belirtti.
Çetin Emeç - 07.03.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
Altay, 7 Mart 1990'da katledilen gazeteci Çetin Emeç'i rahmetle andığını belirterek, Türkiye'de hiçbir faili meçhul cinayetin kalmamasını ve bütün gerçeklerin ortaya çıkmasını istedi.
Çetin Emeç - 07.03.2018
Dha İstanbul Bülteni- 2
=============== 4- ÇETİN EMEÇ MEZARI BAŞINDA ANILDI Haber-Kamera: Hakan KAYA-Hasan YILDIRIM / İstanbul, DHA 7 Mart 1990'da uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çetin Emeç Haberleri | Çetin Emeç Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Çetin Emeç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çetin Emeç kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekirdağ Çorlu'da Yağmur Caddeleri Göle Çevirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 22:50:27. #1.15#
title