ÇETİN EMEÇ HABERLERİ

Çetin Emeç haber, Çetin Emeç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çetin Emeç - 10.01.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde 18. haftanın programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: 11 Ocak Cumartesi: 13.30 Kırşehir Belediyespor-Eyüpspor (Kırşehir Ahi) 13.30 Bandırmaspor-Vanspor FK (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Tuzlaspor-GMG Kastamonuspor (Pendik) 12 Ocak Pazar: 13.00 Elazığspor-Bayburt Özel İdare (Gençlik Merkezi) 13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Uşakspor (12 Şubat) 13.30 Ergene Velimeşespor-Sakaryaspor (Ergene Velmeşe) 13.30 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Ankara Demirspor (Bodrum İlçe) Beyaz Grup: 11 Ocak Cumartesi: 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Tarsus İdman Yurdu (Vakfıkebir İlçe) 13.30 Sarıyer-Pendikspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 İnegölspor-GMG Kırklarelispor (İnegöl İlçe) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Manisa FK (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 Hacettepe-Afjet Afyonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 12 Ocak Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Başkent Akademi (Şanlıurfa GAP) 13.30 Yılport Samsunspor-Gümüşhanespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.30 1922 Konyaspor-Çorum FK (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.30 Sancaktepe FK-Amed Sportif Faaliyetler (15 Temmuz) TFF 3. Lig 1. Grup: 11 Ocak Cumartesi: 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Serik Belediyespor (Müstakil Atletizm Pisti) 13.30 Çatalcaspor-Tokatspor (Ziya Altınoğlu) 13.30 Çankaya FK-Ci Group Buca (Ankara OSTİM) 13.30 Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile) 12 Ocak Pazar: 13.00 Yomraspor-Artvin Hopaspor (Yomra İlçe) 13.30 Kızılcabölükspor-Düzcespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.30 Erzinspor-Silivrispor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 13.30 68 Aksaray Belediyespor-Yeni Orduspor (Dağılgan) 13.30 Manisaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs) 2. Grup 11 Ocak Cumartesi: 13.30 Esenler Erokspor-Fethiyespor (Esenler) 12 Ocak Pazar: 13.00 Ağrı 1970-Elazığ Belediyespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 13.00 Fatsa Belediyespor-Turgutluspor (Fatsa İlçe) 13.30 1877 Alemdağspor-Belediye Derincespor (Alemdağ) 13.30 Erbaaspor-Ofspor (Erbaa İlçe) 13.30 Karşıyaka-Büyükçekmece Tepecik (İzmir Atatürk) 13.30 Kocaelispor-Payasspor (Kocaeli) 13.30 Kemerspor 2003-Cizrespor (Kemer İlçe) 3. Grup 11 Ocak Cumartesi: 13.30 Somaspor-Halide Edip Adıvarspor (Soma Atatürk) 12 Ocak Pazar: 13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Medicalpark Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 13.00 Diyarbekirspor-Nevşehir Belediyespor (Diyarbakır) 13.00 Pazarspor-Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 13.30 Osmaniyespor FK-Yozgatspor 1959 (7 Ocak) 13.30 Altındağ Belediyespor-Gölcükspor (Çubuk İlçe) 13.30 Bayrampaşa-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.
Çetin Emeç - 31.12.2019
Büyükşehir'de 2019 böyle geçti
ULAŞIM HİZMETLERİNİN AYI; KASIM 04 Kasım; Hastanede kalan yaşlı kadına Büyükşehir sahip çıktı, 05 Kasım; Yeni tramvay hattının deneme sürüşünü Başkan Büyükakın yaptı, 06 Kasım; Atıl durumdaydı, yenilenerek köy konağına dönüştürüldü, 08 Kasım; Cep duraklar, Salim Dervişoğlu'ndaki trafiği akıcı hale getirdi, 10 Kasım; Doğru yönlendirme sayesinde 3 yılda 24 madalya, 11 Kasım; Tramvay hattının uzunluğu 20 kilometreye çıktı, 15 Kasım; Hat 805 ile Kandıra merkeze aktarmasız ulaşım, 17 Kasım; Kadına yönelik şiddete karşı üst geçitler turuncuya büründü, 17 Kasım; Trafiği rahatlatan projeler bir bir yapılıyor, 19 Kasım; Yangın mağdurlarının çatısı onarılıyor, 22 Kasım; Modern Çetin Emeç Üst Geçidi vatandaşın kullanımına açıldı, 25 Kasım; Şehit öğretmenin adına kütüphane kuruldu, 27 Kasım; Ereğli Evleri hayat buluyor, 29 Kasım; Bilim Merkezi, 1 milyon ziyaretçiye ulaştı.
Çetin Emeç - 13.12.2019
Gaziantep'te "Baharat Çalıştayı" düzenlendi
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Çetin Emeç Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen çalıştayda yaptığı konuşmada, kentte diyabet ve obezite oranının yüksek olduğunu söyledi.
Çetin Emeç - 25.11.2019
Gaziantep'te 75 amatör spor kulübüne malzeme desteği
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediyenin Çetin Emeç Salonu'nda gerçekleşen törendeki konuşmasında, son 17 yılda Türkiye'ye her alanda yatırımlar yapıldığını belirterek, özellikle gençlik ve sporla ilgili yatırımların son dönemde büyük bir ivme kazandığını vurguladı.
Çetin Emeç - 15.11.2019
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Demirspor (Tuzla Belediye) 17 Kasım Pazar: 13.00 Bayburt Özel İdare-Etimesgut Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 13.00 Kardemir Karabükspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Birevim Elazığspor-Sivas Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası) 13.30 Niğde Anadolu-Piserro Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Bandırmaspor-Ergene Velimeşespor (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Kırşehir Belediyespor-Uşakspor (Kırşehir Ahi) 13.30 GMG Kastamonuspor-Vanspor Futbol Kulübü (Gazi) 14.30 Sakaryaspor-Eyüpspor (Yeni Sakarya Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Sancaktepe Futbol Kulübü-Pendikspor (15 Temmuz) 13.30 Hacettepe-1922 Konyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 17 Kasım Pazar: 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Afjet Afyonspor (Diyarbakır) 13.00 Şanlıurfaspor-Sarıyer (Faruk Çelik) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Yılport Samsunspor (Vakfıkebir İlçe) 13.30 İnegölspor-Başkent Akademi (İnegöl İlçe) 13.30 Yeni Çorumspor-Manisa Futbol Kulübü (Dr. Turhan Kılıççıoğlu) 13.30 Kırklarelispor-Tarsus İdmanyurdu (Kırklareli Atatürk) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Silivrispor-Serik Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 13.30 Çankaya Futbol Kulübü-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM) 17 Kasım Pazar: 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Kızılcabölükspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.30 Düzcespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 13.30 Manisaspor-Çatalcaspor (Manisa 19 Mayıs) 13.30 68 Aksaray Belediyespor-Yomraspor (Dağılgan) 13.30 Ci Group Buca-Yeni Orduspor (Yeni Buca) 13.30 Şile Yıldızspor-Artvin Hopaspor (Şile) 13.30 Erzinspor-Tokatspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 2. Grup Yarın: 13.00 Ofspor-Belediye Derincespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Turgutluspor (Tepecik Şenol Güneş) 17 Kasım Pazar: 13.00 Fatsa Belediyespor-Ağrı 1970 (Fatsa İlçe) 13.00 1877 Alemdağspor-Elazığ Belediyespor (Alemdağ) 13.30 Kemerspor 2003-Kocaelispor (Kemer İlçe) 13.30 Kozanspor-Cizrespor (İsmet Atlı) 13.30 Karşıyaka-Fethiyespor (İzmir Atatürk) 13.30 Erbaaspor-Payasspor (Erbaa İlçe) 3. Grup Yarın: 13.30 Bayrampaşa-Osmaniyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 17 Kasım Pazar: 13.
Çetin Emeç - 05.11.2019
İzmir'de uyuşturucu operasyonunda 5 kişi tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Çetin Emeç Mahallesi'nde uyuşturucu madde satıldığı yönündeki ihbar üzerine Balçova İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğinne bağlı ekipler harekete geçti.
Çetin Emeç - 01.11.2019
Kocaeli'de silahla 2 kişiyi yaralayan zanlı tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Yenidoğan Mahallesi Çetin Emeç Köprüsü mevkisinde çıkan kavgada tabancayla Ramazan Kiraz ve Salim Karakurt'u yaralayan Yıldıray A'nın emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Çetin Emeç - 31.10.2019
Kocaeli'de silahlı kavga: 2 yaralı
Alınan bilgiye göre, Yenidoğan Mahallesi Çetin Emeç Köprüsü mevkisinde çıkan kavgada Yıldıray A, tabancayla Ramazan Kiraz ve Salim Karakurt'a tabancayla ateş etti.
Çetin Emeç - 18.10.2019
"İpek Kumaş ve İğne Oyası ile Üç boyutlu Tasarımlar Sergisi"
Resim öğretmeni, portre ressamı ve araştırmacı G. Ayça Öztürk,İzmir Çetin Emeç Sanat Galerisindeki sergisinden sonra, 21-28EKİM 2019 tarihlerinde, memleketi ve araştırmalarının kaynağı Ödemiş'te, Ödemiş Belediyesi tarafından organize edilen sergide eserlerini sergileyecek.
Çetin Emeç - 16.10.2019
Büyükşehir üreticilere arı bitiyle mücadeleyi anlattı
Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma ve Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı'nca düzenlenen "Kovanlarda Varroa Teşhisi ve Mücadelesi" konulu eğitim programı Çetin Emeç Toplantı Salonu'nda düzenlendi.
Çetin Emeç - 16.10.2019
İzmir'de su kesintisi
Çalışma nedeniyle Balçova Çetin Emeç Mahallesi'ne 17 Ekim Perşembe günü saat 12.
Çetin Emeç - 11.10.2019
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın müsabaka programı şu şekilde: TFF 2. Lig Kırmızı Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Birevim Elazığspor (Bodrum İlçe) 14.00 Sivas Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Ankara Demirspor-Vanspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 Niğde Anadolu-Kırşehir Belediyespor (Niğde 5 Şubat) 14.30 Kardemir Karabükspor-Tuzlaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 15.00 Uşakspor-Eyüpspor (Uşak 1 Eylül) 15.00 Bandırmaspor-Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Ergene Velimeşespor-Kastamonuspor 1966 (Ergene Velimeşe) 19.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Bayburt Özel İdare (12 Şubat) Beyaz Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Gümüşhanespor-Manisa Futbol Kulübü (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Zonguldak Kömürspor (Vakfıkebir İlçe) 14.30 Hacettepe-Yeni Çorumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.30 Başkent Akademi-Tarsus İdmanyurdu (Ankara OSTİM) 14.30 1922 Konyaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 Pendikspor-Afjet Afyonspor (Pendik) 17.00 Yılport Samsunspor-Kırklarelispor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Şanlıurfaspor-Sancaktepe Futbol Kulübü (Şanlıurfa GAP) TFF 3. Lig 1. Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Kızılcabölükspor-Silivrispor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.00 Artvin Hopaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Düzcespor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 14.00 Yomraspor-Ci Group Buca (Yomra İlçe) 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Şile Yıldızspor (Dağılgan) 14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Yeni Orduspor (15 Temmuz) 14.30 Tokatspor-Serik Belediyespor (Gaziosmanpaşa) 15.00 Çatalcaspor-Çankaya Futbol Kulübü (Ziya Altınoğlu) 15.00 Manisaspor-Erzinspor (Manisa 19 Mayıs) 2. Grup 13 Ekim Pazar: 13.00 Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 13.30 Payasspor-Belediye Derincespor (Payas İlçe) 14.00 Elazığ Belediyespor-Ofspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası) 14.00 Fatsa Belediyespor-1877 Alemdağspor (Fatsa İlçe) 14.30 Kemerspor 2003-Erbaaspor (Kemer İlçe) 15.00 Esenler Erokspor-Karşıyaka (Esenler) 19.00 Kocaelispor-Kozanspor (Kocaeli) 19.00 Fethiyespor-Turgutluspor (Fethiye İlçe) 3. Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Pazarspor-Medical Park Batman Petrolspor (Pazar İlçe) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Nevşehir Gazi) 14.30 Osmaniyespor-Muğlaspor (7 Ocak) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Nazilli Belediyespor (Darıca İlçe) 15.00 Karacabey Belediyespor-Gölcükspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.00 Somaspor-Altındağ Belediyespor (Soma Atatürk) 15.00 Bayrampaşa-Yozgatspor 1959 (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.
Çetin Emeç - 16.09.2019
İzmir'de su kesintisi
İZSU'dan yapılan yazılı açıklamada, Karabağlar ilçesine su aktaran P-23 pompa istasyonunda trafo montajı yapılacağı için Karabağlar'ın bir bölümü ile Balçova Çetin Emeç Mahallesi'nde 18 Eylül Çarşamba günü saat 22.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çetin Emeç Haberleri | Çetin Emeç Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Çetin Emeç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çetin Emeç kimdir, hayatı ve biyografisi. Uğur Mumcu, memleketi Kırşehir'de anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 03:16:41. #1.14#
title