ÇETİN EMEÇ HABERLERİ

Çetin Emeç haber, Çetin Emeç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çetin Emeç - 12.10.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Çetin Emeç Salonu'nda düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı İbrahim Yılmaz ve arıcılık yapan çiftçiler katıldı.
Çetin Emeç - 12.10.2017
Büyükşehir'in Arı Üreticilerine Desteği Devam Ediyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen arı otu dağıtım töreni Çetin Emeç Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Çetin Emeç - 29.09.2017
İstanbul'da Pazar Günü Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak
Trafiğe kapatılacak yollar şöyle; Kadıköy Çetin Emeç Bulvarı Caddebostan İskele Sokak kesişiminden, Maltepe Turgut Özal Bulvarı İdealtepe Migros önü ışıklarına kadar tek yönlü olarak ve bu güzergaha çıkan sokaklar trafiğe kapatılacak.
Çetin Emeç - 29.09.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs) Yarın:  14.00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı) 14.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.30 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom) 1 Ekim Pazar: 14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya) 16.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları) 19.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) 19.30 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) Yarın: 13.00 Denizlispor-Gazişehir Gaziantep (Denizli Atatürk) 13.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 15.30 Gaziantepspor-MKE Ankaragücü (Gaziantep) 18.00 Eskişehirspor-Grandmedical Manisaspor (Yeni Eskişehir) 1 Ekim Pazar: 13.00 Samsunspor-Balıkesirspor Baltok (Ankara 19 Mayıs) 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk) 15.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk) 18.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 1 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Etimesgut Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa) 15.00 Hatayspor-Sivas Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi) 15.00 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe) 15.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe) 15.30 Sarıyer-Bucaspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Afyonspor-Menemen Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Hacettepe-Karşıyaka (Cebeci İnönü) 15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Sakaryaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.30 Nazilli Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Nazilli İlçe) 15.30 Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik) 18.00 Kahramanmaraşspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 19.00 Altay-Ottocool Karagümrük (İzmir Atatürk) 19.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP) TFF 3. Lig ? 1. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Erbaaspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Yomraspor-Kemerspor 2003 (Yomra İlçe) 14.30 Batman Petrol Spor-Düzcespor (Batman 16 Mayıs) 15.00 Kozan Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (İsmet Atlı) 15.30 Bergama Belediyespor-Ofspor (Bergama 14 Eylül) 15.30 Bayrampaşa-Orhangazi Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.
Çetin Emeç - 22.09.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi) Yarın: 14.00 Atiker Konyaspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Konya Büyükşehir Belediye) 16.30 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs) 19.30 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker) 24 Eylül Pazar: 14.00 Kardemir Karabükspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 14.00 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.30 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye) 25 Eylül Pazartesi: 20.00 Antalyaspor-Osmanlıspor (Antalya) TFF 1. lig Yarın: 15.00 Altınordu-Gaziantepspor (Bornova) 21.00 Manisaspor-İstanbulspor (Manisa 19 Mayıs) 24 Eylül Pazar: 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor (Elazığ Atatürk) 16.00 Akın Çorap Giresunspor-Elazığspor (Giresun Atatürk) 19.00 MKE Ankaragücü-Samsunspor (Ankara 19 Mayıs) 19.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep) 25 Eylül Pazartesi: 16.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediye Şehir) 19.00 Balıkesirspor Baltok-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk) 20.00 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Seyrantepe) 15.30 Hatayspor-Tokatspor (Antakya Atatürk) 15.30 Kastamonuspor 1966-Sivas Belediyespor (Kastamonu Gazi) 15.30 Keçiörengücü-Mersin İdmanyurdu (Ankara Aktepe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 16.00 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 24 Eylül Pazar: 16.00 Sancaktepe Belediyespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat) 16.00 Sarıyer-Eyüpspor (Yusuf Ziya Öniş) 19.00 Afjet Afyonspor-Tuzlaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup: Yarın: 15.00 Gümüşhanespor- SBS İnşaat Kırklarelispor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Şanlıurfaspor-Fatih Karagümrük (Mardin 21 Kasım) 15.30 Hacettepe-Silivrispor (Cebeci İnönü) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Nazilli Belediyespor-Altay (Nazilli İlçe) 19.00 Karşıyaka-Niğde Belediyespor (İzmir Atatürk) 19.00 Kahramanmaraşspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 24 Eylül Pazar: 15.30 BUGSAŞ Spor-Bandırmaspor (Ankara OSTİM) 16.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Yeni Altındağ Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Batman Petrolspor-Orhangazi Belediyespor (Batman 16 Mayıs) 15.30 Erbaaspor-12 Bingölspor (Erbaa İlçe) 16.00 Çatalcaspor-Kemerspor 2003 (Ziya Altınoğlu) 16.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Erzin Belediyespor (Mümin Özkasap) 16.00 Bergama Belediyespor-Dardanelspor (Bergama 14 Eylül) 16.00 Halide Edip Adıvarspor-Ofspor (Vefa) 24 Eylül Pazar: 15.30 Kozan Belediyespor-Düzcespor (İsmet Atlı) 16.00 Bayrampaşa-Yomraspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 2.
Çetin Emeç - 10.09.2017
Dha Yurt Bülteni-2
Çetin Emeç Bulvarı'ndan 5036 Sokağa dönmek isteyen Burcu Efe'nin kullandığı 07 LPJ 93 plakalı otomobille, aynı sokaktan bulvara çıkan Hacı Osman Uludoğan'ın kullandığı 07 LHG 71 plakalı hafif ticari araç çarpıştı.
Çetin Emeç - 29.08.2017
Ankara'da 30 Ağustos'ta Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak
Söz konusu yürüyüş ile ilgili 30 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 10.00'dan itibaren program sona erene kadar Ulus Meydanı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı, Baruthane Kavşağı, Sıhhiye Meydanı, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Akay Kavşağı, Genelkurmay Kavşağı ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Ulus Meydanı'ndan Kavaklıdere-Polonya Caddesi kesişimine kadar ve ayrıca açılan tüm cadde ve sokaklar), Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Talatpaşa-Hipodrom Caddesi kesişimine kadar), İstanbul Caddesi (Kazım Karabekir Caddesi kesişiminden Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı'na kadar açılan tüm cadde ve sokaklar), Çankırı Caddesi ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Necatibey Caddesi, Sezenler Sokak, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası ve açılan tüm cadde ve sokaklar), GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası ve açılan tüm cadde ve sokaklar), Meşrutiyet Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Mithatpaşa Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Olgunlar Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Kızılırmak Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Milli Müdafaa Caddesi ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Dikmen Caddesi (Genel Kurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar), İsmet İnönü Bulvarı (Akay Kavşağı ile Necatibey Caddesi arası), Esat Caddesi (Akay Kavşağı ile Atatürk Bulvarı arası alt geçit dahil Tunus Caddesi (Atatürk Bulvarı ile John F.
Çetin Emeç - 29.08.2017
Başkentte Yarın Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak
Yürüyüş nedeniyle yarın saat 10.00'dan program sona erene kadar şu yollar çift yönlü araç trafiğine kapatılacak: "Ulus Meydanı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı, Baruthane Kavşağı, Sıhhiye Meydanı, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Akay ve Genelkurmay kavşakları ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Ulus Meydanı'ndan Kavaklıdere-Polonya Caddesi kesişimine kadar ve ayrıca açılan tüm cadde ve sokaklar), Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Talatpaşa-Hipodrom Caddesi kesişimine kadar), İstanbul Caddesi (Kazım Karabekir Caddesi kesişiminden Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı'na kadar açılan tüm cadde ve sokaklar), Çankırı Caddesi ile açılan tüm cadde ve sokaklar, Necatibey Caddesi, Sezenler Sokak, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası ve açılan tüm cadde ve sokaklar), GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade ile Anadolu meydanları arası ve açılan tüm cadde ile sokaklar), Meşrutiyet Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Mithatpaşa Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Olgunlar Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Kızılırmak Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Milli Müdafaa Caddesi ve açılan tüm cadde ile sokaklar, Dikmen Caddesi (Genel Kurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar), İsmet İnönü Bulvarı (Akay Kavşağı ile Necatibey Caddesi arası), Esat Caddesi (Akay Kavşağı ile Atatürk Bulvarı arası alt geçit dahil), Tunus Caddesi (Atatürk Bulvarı ile John F.
Çetin Emeç - 29.08.2017
Başkentte 30 Ağustos'ta Kapatılacak Yollar Belirlendi
ANKARA Valiliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları nedeniyle kapatılacak yolları belirledi.  Valilik tarafından yapılan açıklamaya göre, Zafer Bayramı'nın 95'inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında, yarın saat 13.00'te TBMM önünden başlayarak, Atatürk Bulvarı'nı takiben Meclis eski Binası önüne kadar geçit töreni yapılacak. Kutlamalar ve geçit töreni nedeniyle yarın saat 10.00'dan program sona erene kadar çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacak yollar, şöyle:   "Ulus Meydanı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı, Baruthane Kavşağı, Sıhhiye Meydanı, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Akay Kavşağı, Genelkurmay Kavşağı ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Ulus Meydanı'ndan Kavaklıdere-Polonya Caddesi kesişimine kadar ve ayrıca açılan tüm cadde ve sokaklar), Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Talatpaşa-Hipodrom Caddesi kesişimine kadar), İstanbul Caddesi (Kazım Karabekir Caddesi kesişiminden Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı'na kadar açılan tüm cadde ve sokaklar), Çankırı Caddesi ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Necatibey Caddesi, Sezenler Sokak, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası ve açılan tüm cadde ve sokaklar), GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası ve açılan tüm cadde ve sokaklar), Meşrutiyet Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Mithatpaşa Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Olgunlar Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Kızılırmak Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Milli Müdafaa Caddesi ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Dikmen Caddesi (Genel Kurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar), İsmet İnönü Bulvarı (Akay Kavşağı ile Necatibey Caddesi arası), Esat Caddesi (Akay Kavşağı ile Atatürk Bulvarı arası alt geçit dahil) Tunus Caddesi (Atatürk Bulvarı ile John F.
Çetin Emeç - 29.08.2017
Dha Ankara - Başkentte 30 Ağustos'ta Kapatılacak Yollar Belirlendi
ANKARA Valiliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları nedeniyle kapatılacak yolları belirledi.  Valilik tarafından yapılan açıklamaya göre, Zafer Bayramı'nın 95'inci yıl dönümü kutlamaları kapsamında, yarın saat 13.00'te TBMM önünden başlayarak, Atatürk Bulvarı'nı takiben Meclis eski Binası önüne kadar geçit töreni yapılacak. Kutlamalar ve geçit töreni nedeniyle yarın saat 10.00'dan program sona erene kadar çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacak yollar, şöyle:   "Ulus Meydanı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı, Baruthane Kavşağı, Sıhhiye Meydanı, 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı, Akay Kavşağı, Genelkurmay Kavşağı ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Atatürk Bulvarı (Ulus Meydanı'ndan Kavaklıdere-Polonya Caddesi kesişimine kadar ve ayrıca açılan tüm cadde ve sokaklar), Cumhuriyet Caddesi (Ulus Meydanı ile Talatpaşa-Hipodrom Caddesi kesişimine kadar), İstanbul Caddesi (Kazım Karabekir Caddesi kesişiminden Prof. Dr. Necmettin Erbakan Meydanı'na kadar açılan tüm cadde ve sokaklar), Çankırı Caddesi ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Necatibey Caddesi, Sezenler Sokak, Ziya Gökalp Caddesi (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Kolej Meydanı arası ve açılan tüm cadde ve sokaklar), GMK Bulvarı (15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı ile Anadolu Meydanı arası ve açılan tüm cadde ve sokaklar), Meşrutiyet Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Mithatpaşa Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Olgunlar Caddesi (Atatürk Bulvarı ile Kızılırmak Caddesi arası açılan tüm sokaklar), Milli Müdafaa Caddesi ve açılan tüm cadde ve sokaklar, Dikmen Caddesi (Genel Kurmay Kavşağı ile Çetin Emeç Bulvarı kesişimi arası açılan tüm cadde ve sokaklar), İsmet İnönü Bulvarı (Akay Kavşağı ile Necatibey Caddesi arası), Esat Caddesi (Akay Kavşağı ile Atatürk Bulvarı arası alt geçit dahil) Tunus Caddesi (Atatürk Bulvarı ile John F.
Çetin Emeç - 28.08.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüyle oynanacak 2. tur müsabakalarının programı şöyle: Yarın: 13.30 Kars 36 Spor-Muşspor (Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Aba Müslim Güven) 14.30 Ağrı 1970 Spor-Van Büyükşehir Belediyespor (Vali Lütfü Yeğenoğlu) 15.30 Elaziz Belediyespor-Diyarbekirspor (Elazığ Atatürk) 16.30 Edirnespor-Dardanelspor (25 Kasım) 30 Ağustos Çarşamba: 13.30 Sinopspor-Erbaaspor (Sinop Merkez Dokuzoğlu) 13.30 1461 Trabzon-Arsinspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 15.00 Ofspor-Yomraspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Pazarspor (Genç Osman) 15.00 12 Bingölspor-Anagold 24 Erzincanspor (Bingöl Şehir) 15.00 Siirt İl Özel İdaresi-Batman Petrolspor (Siirt Atatürk) 15.00 Cizrespor-Yüksekova Belediyespor (Cizre İlçe) 15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz) 15.30 Ankara Demirspor-Ankara Adliyespor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Bartınspor (Cebeci İnönü) 15.30 Yozgatspor 1959-Çorum Belediyespor (Yozgat Bozok) 15.30 Kayseri Erciyesspor-Nevşehirspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha) 15.30 68 Aksaray Belediyespor-Kozan Belediyespor (Dağılgan) 15.30 Payasspor-Kırıkhanspor (Payas İlçe) 15.30 Osmaniyespor-Erzin Belediyespor (7 Ocak) 16.00 Tekirdağspor-Ergene Velimeşespor (Çorlu General Basri Saran) 16.00 Orhangazi Belediyespor-Altınova Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 16.00 Bayrampaşa-Halide Edip Adıvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 16.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çetin Emeç Haberleri | Çetin Emeç Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Çetin Emeç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çetin Emeç kimdir, hayatı ve biyografisi. Ailesiyle Tartışan Genç Kız Balkondan Atladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 03:51:57. #1.16#
title