Çete Operasyonunda Yakalanan Şüpheli, Mafya Filminde Oynamış

Çete Operasyonunda Yakalanan Şüpheli, Mafya Filminde Oynamış

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen silahlı suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan 4 kişiden Ümit K.isimli zanlının, mafya filminde çete elemanı olarak rol aldığı ortaya çıktı.

Çete Operasyonunda Yakalanan Şüpheli, Mafya Filminde Oynamış

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen silahlı suç örgütüne yönelik operasyonda yakalanan 4 kişiden Ümit K. isimli zanlının, mafya filminde çete elemanı olarak rol aldığı ortaya çıktı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Sakarya'nın Sapanca ilçesinde kendisini MİT mensubu olarak tanıtıp vatandaşlardan haraç toplayan bir şahıs ve şahsa yardımcı olan 3 kişi gözaltına alındı. 3 ay süren takip sonrası yakalanan sahte MİT'çi N.G.'ye yardımda bulunan H.Ü., B.G. ve Ümit K.'nin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda, 9 milimetre çapında 4 adet tabanca ve bu tabancalara ait çok sayıda mermi ele geçirildi.

Sakarya Emniyet Müdürlüğünde yapılan sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Ümit K.'nin, Osman Sınav'ın uyuşturucu ticaretini anlatan 'Pars Narkoterör' filminde bir mafya babasının koruması olarak rol aldığı ortaya çıktı. - SAKARYA