Çesiad Protokol Ziyaretlerine Başladı - Haberler
Haberi Paylaş

Çesiad Protokol Ziyaretlerine Başladı

Çesiad Protokol Ziyaretlerine Başladı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Çeşitli ziyaretlerde bulunan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Yönetimini makamında ağırladı.

Tekirdağ'a bağlı Çerkezköy'de göreve başladığı günden bu yana ilçeyi daha iyi tanımak amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulunan Kaymakam Metin Kubilay, Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Yönetimini makamında ağırladı.

Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Yönetimi, gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrasında başladğı protokol ziyaretleri kapsamında Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği ÇESİAD Başkan Yardımcısı İsmail Sözüer, ÇESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Tabala, Doğan Hasan, Arif Yaman, Mesut Demirel ve Komiteler Sekreteri Fatih Balta yer aldı.

Ziyarette ÇESİAD Başkan Yardımcısı İsmail Sözüer, derneğin çalışmaları hakkında Kaymakam Metin Kubilay'a bilgi verdi. ÇESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tabala ise dernek olarak düzenledikleri ortak akıl toplantılarından bahsetti. Eğitim ve öğretimle ilgili çalışmalarının sürdüğünü belirterek konuşmasına başlayan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ise birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak çalışmaların faydalı olacağını ifade etti. Kaymakam Metin Kubilay, ÇESİAD Yönetimi'ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. - TEKİRDAĞ

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Metin Kubilay, Çerkezköy, Tekirdağ, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title