Tanınmayacak Haldeki Kadın Cesedinin Kime Ait Olduğu, Bacağındaki Platinden Bulunacak

Tanınmayacak Haldeki Kadın Cesedinin Kime Ait Olduğu, Bacağındaki Platinden Bulunacak

İzmir'de tanınmayacak halde bulunan ve ayakkabısından kimliğine ulaşılmaya çalışılan kadın cesedinin kime ait olduğu, bacağındaki platinden tespit edilecek.

İzmir'in Aliağa ilçesinde bulunan kadın cesedinin kimliği, bacağındaki platinden yola çıkılarak tespit edilmeye çalışılıyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Alınan bilgiye göre, 13 Ağustos'ta Şakran Mahallesi İncirlik mevkisinde Çanakkale-İzmir Karayolu kenarında bulunan kadın cesedinin kimliğini tespit etmek için çalışmalar devam ediyor.

132 KADINA ULAŞILDI

Cesedin baş ve vücudundaki darbeler nedeniyle tanınmayacak durumda olması nedeniyle ekipler, kadının kimliğini belirlemek için sol dizindeki platinden yola çıktı. Platindeki seri numarası üzerinden 132 kadına ulaşan ekipler, cesedin bu kadınlar arasında henüz iletişim kurulamayan Gürcistan uyruklu Katiya Sadıkova'ya (54) ait olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİNE ULAŞILAMADI

Gürcistan uyruklu kadının, 30 Kasım 2011 tarihinde İstanbul Haseki Hastanesinde ameliyat olduğu, daha sonra İstanbul Şişli Etfal Hastanesine sevk edildiğini belirleyen ekipler, bu kişinin hastaneye bıraktığı iki ayrı iletişim bilgisine henüz ulaşamadı.

Jandarma ekipleri, hastaneye verilen iki ayrı telefon numarasının kime ait olduğu ve yapılan görüşmeleri tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

AĞUSTOS AYINDA BULUNMUŞTU

Aliağa ilçesinde 13 Ağustos'ta, Şakran Mahallesi Çanakkale-İzmir karayolu kenarındaki bir zeytin bahçesinde 30-35 yaşlarında bir kadın cesedi bulunmuştu.