Cesedi Ağaçta Asılı Bulundu

Cesedi Ağaçta Asılı Bulundu

Muğla'nın Milas İlçesi'nde herkesi şok eden bir olay yaşandı 5 gündür kayıp olan şoför bir ağaçta asılı bulundu.

Cesedi Ağaçta Asılı Bulundu

Muğla'nın Milas İlçesi'nde, beş günden beri kayıp olan Bilal Özdoğan'ın (38) cesedi çalıştığı işyerine yaklaşık 500 metre mesafede bir ağaçta asılı halde bulundu. Savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmasına karar verilen Özdoğan'ın cesedi, adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Milas'a bağlı Ören Beldesi sınırları içerisinde yer alan özel bir maden ocağı işletmesinde kamyon şoförü olarak çalışan üç çocuk babası 38 yaşındaki Bilal Özdoğan'dan geçen pazartesi gününden beri haber alınamıyordu. İş yerinden 'doktora gidiyorum' diyerek izin aldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Bilal Özdoğan'ın bulunması için cep telefonu sinyalinin son alındığı bölgede, dün (Perşembe), arama çalışmaları başlatıldı. Bodrum ve Milas Akut Ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları bugün saat 16.00 sıralarında sonuçlandı.

Hüsamlar Köyü Eski Değirmen Mevkii'nde, Bilal Özdoğan'ın cansız bedeni, bir zeytin ağacında asılı vaziyette bulundu, cumhuriyet savcısına haber verildi. Olay yerinde yapılan incelemelerin sonrasında, Özdoğan'ın cansız bedeni, akut ekipleri tarafından ağaçtan indirildi. Cenaze aracına götürülmek istenen Özdoğan'ın cesedi, dere engeline takıldı.

Bölgede son günlerde yağan yağmurlar nedeniyle şiddetli şekilde akan dere suyunun geçilememesinin ardından olay yerine iş makinesi getirildi. İş makinesinin yaklaşık yarım saat süren çalışması sonucu Özdoğan'ın cansız bedeni iş makinesinin kepçesine konarak karşı tarafa geçirildi.

Özdoğan'ın cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi. Psikolojik tedavi gördüğü belirtelen Bilal Özdoğan'ın geçen yıl annesinin vefat etmesinin ardından bunalıma girdiği ifade edildi.