Çermik Geleceğe Hazırlanıyor

Çermik Geleceğe Hazırlanıyor

Diyarbakır’ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yaptıkları projelerle ilçenin geleceğe hazırlandığını söyledi.

Çermik Geleceğe Hazırlanıyor

Diyarbakır'ın Çermik İlçe Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yaptıkları projelerle ilçenin geleceğe hazırlandığını söyledi.

Başkan Karamehmetoğlu, kalkınma ve gelişme yönünde hazırlanan ve hayata geçirilen projelerin tamamlanmasıyla ilçenin kalkınacağını dile getirdi. Başkan Karamehmetoğlu bu kapsamda kaplıcaların restorasyonu ile ilgili ihalenin 2 Şubat'ta yapılacağını söyledi. Karamehmetoğlu, "Başlatmış olduğumuz projelerle ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz. Yapacağımız projelerle artık ilçemiz termal turizmde cazibe merkezi oluyor. Hedefimiz Çermik'te büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştirmektir" dedi.

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda gelişmesi yönünde hazırlanan projelerin çok önemli rol oynadığını söyledi. Karamehmetoğlu, kaplıca resterasyonu ihalesinin yanı sıra içme suyu şebekesinin yenilenmesi, kanalizasyon ve arıtma tesisi ihalesinin de yapıldığını dile getirdi. - DİYARBAKIR

Kaynak: İHA