Çerkezköy Haberleri

Çerkezköy haber, Çerkezköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çerkezköy - 27.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
'TRAKYA'NIN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK' Bakan Pakdemirli, sanayi kaynaklı atıksuları Ergene Nehri'ne değil, Marmara Derin Deniz Deşarjı Projesi ile 4,5 km açıktan Marmara Denizi'ne alttan verileceğini belirterek, şöyle dedi:  "Derin Deniz Deşarjı 10 km uzunluğunda iki tünel vasıtasıyla yapılacak. İlk bileşen olan Doğu hattında yüzde 99'luk gerçekleşme sağlandı. Bütün bileşenlerinde ise toplamda yüzde 95'lik bir gerçekleşme tamamlandı. Bu proje sayesinde bu bereketli topraklardaki çevre kirliliği sona erecek, Ergene Nehrimizin su kalitesi ve rengi doğal haline dönecek ve Trakya'mızın çehresi değişecektir. Bütün sistemleriyle önümüzdeki yıl hizmete alacağımız bu proje himayelerinizde gerçekleşen diğer projelerde olduğu gibi; doğaya saygımızın, tabiata sevgimizin taçlanmış bir eseri olarak baki kalacaktır.ö Bu deşarj tünellerinden Çorlu-Çerkezköy ve Derin Deniz Deşarj hattında bugün ışığı göreceklerinin altını çizen Bakan Pakdemirli, "Bu ışığa, tamamı yerli ve milli sermayeyle üretilen Türkiye'nin ilk Tünel Açma Makinesi sayesinde ulaşacağımızı da önemle ifade etmek isterim.
Çerkezköy - 27.6.2020
Ergene Çevre Koruma Projesi, Derin Deşarj Hattı B Tüneli Işık Göründü Merasimi
Projenin deniz, kara boru ve tünel hatlarından oluştuğunu anlatan Varank, harita üzerinde şu bilgileri verdi: "Burası Derin Deniz Deşarj sitemi haritasını gösteriyor. Siyah hatlar 46 kilometrelik kara boru hatlarını gösteriyor. 46 kilometre şu an tamamlanmış durumda. Bu kırmızı hat 2 tüneli temsil ediyor. Bugün tam bu noktadayız. Bugün inşallah ışık görme merasimiyle B tünelinin kazılmasını tamamlamış olacağız. A tünelinde de 775 metremiz kalacak . Buradan çıkan makinemiz de oradaki 775 metreyi tamamlayacak. Burada da deniz hattı var. Denizin 50 metre altında 4,5 kilometrelik bir hattan bahsediyoruz. İnşallah ağustos itibarıyla özellikle doğu hattındaki Çerkezköy OSB, Çorlu Deri Karma OSB ve Çorlu OSB'nin dünya standartlarında arıtılmış suları, kara boru hattıyla ağustos ayında denize deşarj edilecek.
Çerkezköy - 26.6.2020
Kapaklı'da trafik kazası: 1 yaralı
Kazada hafif yaralanan Aytaç, Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Çerkezköy - 26.6.2020
Tekirdağ'da polisten kaçmak isterken üçüncü kattan atlayan zanlının beli kırıldı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çorlu Grup Amirliği ekipleri, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, suç işlemek için örgüt kurmak, örgüte üye olma, nitelikli yağma, tefecilik, ihaleye fesat karıştırma ve resmi belgede sahtecilik yaptıkları iddia edilen şüphelilere yönelik operasyon başlattı.
Çerkezköy - 25.6.2020
Tekirdağ'daki tren kazası davasının duruşması görüldü
Çorlu 1'inci Ağır Ceza Mahkemesince halk eğitim merkezi salonunda görülen davanın 5'inci duruşmasına, tutuksuz sanıklar TCDD 1'inci Bölge Müdürlüğü Halkalı 14'üncü Demir Yolu Bakım Müdürü Turgut Kurt, Çerkezköy Yol Bakım ve Onarım Şefi Özkan Polat, köprüler şefi Çetin Yıldırım ve hat bakım onarım memuru Celaleddin Çabuk, kazada hayatını kaybedenlerin yakınları ve yaralananlar ile tarafların avukatları katıldı.
Çerkezköy - 25.6.2020
Çorlu'daki tren kazası davasında 5'inci duruşma başladı
Edirne'nin Uzunköprü ilçesinden İstanbul Halkalı'ya gitmek üzere hareket eden, 362 yolcu ve 6 personelin bulunduğu yolcu treni, 8 Temmuz 2018'de Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi Sarılar Mahallesi yakınlarında raydan çıkarak, devrildi. Kazada 7'si çocuk, 25 kişi yaşamını yitirdi, 328 kişi de yaralandı. Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca kazanın meydana gelmesinde asıl kusurlu bulunan TCDD 1'inci Bölge Müdürlüğü Halkalı 14'üncü Demiryolu Bakım Müdürlüğü'nde Demiryolu Bakım Müdürü olarak görev yapan Turgut Kurt, Çerkezköy Yol Bakım Şefliği'nde Yol Bakım ve Onarım Şefi olan Özkan Polat, Yol Bakım Şefliği'nde Hat Bakım ve Onarım Memuru olarak görevli Celaleddin Çabuk ile TCDD bünyesinde çalışan ve mayıs ayındaki yıllık umumi muayene raporunda imzası bulunan Köprüler Şefi Çetin Yıldırım hakkında 'taksirli ölüme ve yaralanmaya neden olmak suçundan 2'şer yıldan 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle Çorlu 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.
Çerkezköy - 25.6.2020
Tekirdağ'daki tren kazası davası sürüyor
Çorlu 1. Ağır Ceza Mahkemesince halk eğitim merkezi salonunda devam edilen duruşmaya, tutuksuz sanıklar TCDD 1. Bölge Müdürlüğü Halkalı 14. Demir Yolu Bakım Müdürü Turgut Kurt, Çerkezköy Yol Bakım ve Onarım Şefi Özkan Polat, köprüler şefi Çetin Yıldırım ve hat bakım onarım memuru Celaleddin Çabuk, kazada hayatını kaybedenlerin yakınları ve yaralananlar ile tarafların avukatları katıldı.
Çerkezköy - 24.6.2020
"Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek Zirvesi"
Karaismailoğlu, Bursa'yı Ankara-İstanbul hattına, İstanbul'u Kapıkule sınır hattına bağlayacaklarını belirterek, Çerkezköy-Kapıkule hattının devam ettiğini bildirdi.
Çerkezköy - 24.6.2020
Tekirdağ Valisi Yıldırım selden zarar gören alanlarda incelemede bulundu Açıklaması
Sağanak sonucu evleri ve iş yerleri zarar gören vatandaşlara "Geçmiş olsun." dileklerini ileten Yıldırım, şöyle devam etti: "Özellikle Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerimizde yağışın olumsuz etkileri daha fazla görüldü.
Çerkezköy - 23.6.2020
Tekirdağ'da sağanak hayatı olumsuz etkiledi
Tekirdağ'ın Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde şiddetli sağanak hayatı olumsuz etkiledi.
Çerkezköy - 23.6.2020
Çerkezköy'de sağanak; yollar göle döndü
TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesinde sağanak etkili olurken, cadde ve sokaklar, kısa sürede göle döndü.
Çerkezköy - 23.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Çerkezköy'de sağanak; yollar göle döndü TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesinde sağanak etkili olurken, cadde ve sokaklar, kısa sürede göle döndü.
Çerkezköy - 23.6.2020
Tekirdağ'da sağanak hayatı olumsuz etkiliyor
Tekirdağ'ın Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerinde şiddetli sağanak hayatı olumsuz etkiliyor.
Çerkezköy - 23.6.2020
Tekirdağ'da internet dolandırıcılığı iddası
TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesinde yaşayan İbrahim Okan, bir alışveriş sitesinden 149 liraya, 5 adet satın aldığı pantolon yerine kendisine kadın iç çamaşırı gönderilmesi üzerine dolandırıldığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Çerkezköy - 22.6.2020
Polisi gören maskesine davrandı
Emniyet ekipleri, Umumi Hıfzıssıhha Kanunu'nun 282'nci maddesi uyarınca bugün itibarıyla maske takma zorunluluğuna uymayanlara uyarı yapmadan 900 lira idari para cezası kesecek. Maske takmanın zorunlu olduğu illerden Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde polis ve bekçiler, denetimlerde bulundu.
Çerkezköy - 17.6.2020
Kendisini mali müşavir olarak tanıtıp dolandırıcılık yaptığı iddia edilen kişi tutuklandı
Tekirdağ'ın Çerkezköy ve Çorlu ilçelerinde kendisini mali müşavir olarak tanıtarak, dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
Çerkezköy - 17.6.2020
Tekirdağ'da otomobilin çarptığı bisikletin sürücüsü çocuk yaralandı
Çerkezköy ilçesinde otomobilin çarptığı bisikletin sürücüsü çocuk yaralandı.
Çerkezköy - 17.6.2020
Arçelik koronavirüs ile mücadeledeki başarısını TSE belgesi ile tescilledi
Sürecin en başından beri Koç Holding Acil Durum Kriz Koordinasyon Merkezi'nin yönlendirmeleri doğrultusunda faaliyetleri planlanan Eskişehir Buzdolabı İşletmesi, Eskişehir Kompresör İşletmesi, Çayırova Çamaşır Makinesi İşletmesi, Bolu Pişirici Cihazlar İşletmesi, Ankara Bulaşık Makinesi İşletmesi, Beylikdüzü Elektronik İşletmesi, Çerkezköy Çamaşır Kurutma Makinesi İşletmesi, Çerkezköy Elektrik Motorları İşletmesi ve Wat Motor AŞ, üretimlerine TSE sertifikası ile devam edecek.
Çerkezköy - 17.6.2020
Tekirdağ'da erik toplamak için çıktığı ağaçtan düşen kişi öldü
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde erik toplamak için çıktığı ağaçtan düşen kişi hayatını kaybetti.
Çerkezköy - 17.6.2020
Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi sanal ortamda sergi açtı
Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezinin yıl sonu sergisi, koronavirüs nedeniyle bu yıl sanal ortamda açıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çerkezköy Haber, Çerkezköy Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Çerkezköy haber sayfamızda Çerkezköy haberleri okuyabilir, Çerkezköy son dakika haberleri ve güncel Çerkezköy gelişmelerini görebilirsiniz. Tekirdağ'da üç aracın çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 04:58:19. #1.14#
title