Çerkezköy Haberleri

Çerkezköy haber, Çerkezköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çerkezköy - 13.7.2020
Tekirdağ'da aranan 4 zanlı yakalandı
Çerkezköy ilçesinde aranırken yakalanan 4 zanlıdan 3'ü tutuklandı.
Çerkezköy - 11.7.2020
Son Dakika: Tekirdağ'da trafik kazası: 1 yaralı
Kazada yaralanan Atay, Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Çerkezköy - 11.7.2020
Çerkezköy'de esnaflara 62,5 milyon lira kredi desteği verildi
Çerkezköy'de koronaviris salgını nedeniyle zor durumda kalan 2 bin 500 esnafa, Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi kapsamında, Halkbank tarafından kredi desteği sağlandı.
Çerkezköy - 10.7.2020
Tekirdağ'da öğretmenler "cerrahi maske üretim makinesi" yaptı
Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.
Çerkezköy - 9.7.2020
Tekirdağ'da uyuşturucu operasyonunda 2 zanlı tutuklandı
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 zanlıdan 2'si tutuklandı.
Çerkezköy - 8.7.2020
Tekirdağ'da 435 gram esrar ele geçirildi
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde 435 gram esrar ele geçirildi, 5 şüpheli yakalandı.
Çerkezköy - 7.7.2020
Tekirdağ'da üç aracın çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Çerkezköy - 7.7.2020
Çerkezköy'de üzerinde uyuşturucu ele geçirilen zanlı gözaltına alındı
Çerkezköy ilçesinde üzerinde uyuşturucu ele geçirilen kişi gözaltına alındı.
Çerkezköy - 7.7.2020
Son dakika haberleri! Ergene Havzası, "Derin Deniz Deşarj Projesi" ile kirlilikten kurtulacak
Ağustos ayının başında hattın doğu kısmı olan Çerkezköy ve Çorlu Deri OSB'lerin atık sularını taşıyacak olan hat devreye alınacak.
Çerkezköy - 4.7.2020
Tekirdağlı gençler "en iyi" İHA'yı yapmak için çalışıyor
Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çorlu İMKB Fen Lisesi, Çerkezköy Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi, Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ve Malkara Anadolu Lisesi, TÜBİTAK tarafından Döner Kanat ve Sabit Kanat kategorilerinde ilk kez düzenlenecek "Liseler Arası İnsansız Hava Araçları Yarışması"na hazırlanıyor.
Çerkezköy - 2.7.2020
Son dakika haberi... Vali Yıldırım, Çerkezköy'de jandarma karakolu inşaatını inceledi
Son dakika güncel haberine göre Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çerkezköy ilçesinde yapımı süren jandarma karakolu inşaatında incelemelerde bulundu.
Çerkezköy - 30.6.2020
Tekirdağ'daki suç örgütü operasyonunda 9 tutuklama
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde düzenlenen suç örgütü operasyonunda gözaltına alınan 13 zanlıdan 9'u tutuklandı.
Çerkezköy - 30.6.2020
Tekirdağ'da, 'organize suç örgütü' operasyonunda 9 tutuklama
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çorlu Grup Amirliği ekipleri, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde suç örgütünü yönelik çalışma başlattı.
Çerkezköy - 30.6.2020
Çerkezköy ve Kapaklı Belediye Meclisleri yarın toplanacak
Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle gerçekleştirilemeyen Belediye Meclisi toplantıları, yarın yapılacak.
Çerkezköy - 27.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
'TRAKYA'NIN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK' Bakan Pakdemirli, sanayi kaynaklı atıksuları Ergene Nehri'ne değil, Marmara Derin Deniz Deşarjı Projesi ile 4,5 km açıktan Marmara Denizi'ne alttan verileceğini belirterek, şöyle dedi:  "Derin Deniz Deşarjı 10 km uzunluğunda iki tünel vasıtasıyla yapılacak. İlk bileşen olan Doğu hattında yüzde 99'luk gerçekleşme sağlandı. Bütün bileşenlerinde ise toplamda yüzde 95'lik bir gerçekleşme tamamlandı. Bu proje sayesinde bu bereketli topraklardaki çevre kirliliği sona erecek, Ergene Nehrimizin su kalitesi ve rengi doğal haline dönecek ve Trakya'mızın çehresi değişecektir. Bütün sistemleriyle önümüzdeki yıl hizmete alacağımız bu proje himayelerinizde gerçekleşen diğer projelerde olduğu gibi; doğaya saygımızın, tabiata sevgimizin taçlanmış bir eseri olarak baki kalacaktır.ö Bu deşarj tünellerinden Çorlu-Çerkezköy ve Derin Deniz Deşarj hattında bugün ışığı göreceklerinin altını çizen Bakan Pakdemirli, "Bu ışığa, tamamı yerli ve milli sermayeyle üretilen Türkiye'nin ilk Tünel Açma Makinesi sayesinde ulaşacağımızı da önemle ifade etmek isterim.
Çerkezköy - 27.6.2020
Ergene Çevre Koruma Projesi, Derin Deşarj Hattı B Tüneli Işık Göründü Merasimi
Projenin deniz, kara boru ve tünel hatlarından oluştuğunu anlatan Varank, harita üzerinde şu bilgileri verdi: "Burası Derin Deniz Deşarj sitemi haritasını gösteriyor. Siyah hatlar 46 kilometrelik kara boru hatlarını gösteriyor. 46 kilometre şu an tamamlanmış durumda. Bu kırmızı hat 2 tüneli temsil ediyor. Bugün tam bu noktadayız. Bugün inşallah ışık görme merasimiyle B tünelinin kazılmasını tamamlamış olacağız. A tünelinde de 775 metremiz kalacak . Buradan çıkan makinemiz de oradaki 775 metreyi tamamlayacak. Burada da deniz hattı var. Denizin 50 metre altında 4,5 kilometrelik bir hattan bahsediyoruz. İnşallah ağustos itibarıyla özellikle doğu hattındaki Çerkezköy OSB, Çorlu Deri Karma OSB ve Çorlu OSB'nin dünya standartlarında arıtılmış suları, kara boru hattıyla ağustos ayında denize deşarj edilecek.
Çerkezköy - 26.6.2020
Kapaklı'da trafik kazası: 1 yaralı
Kazada hafif yaralanan Aytaç, Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Çerkezköy - 26.6.2020
Tekirdağ'da polisten kaçmak isterken üçüncü kattan atlayan zanlının beli kırıldı
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Çorlu Grup Amirliği ekipleri, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, suç işlemek için örgüt kurmak, örgüte üye olma, nitelikli yağma, tefecilik, ihaleye fesat karıştırma ve resmi belgede sahtecilik yaptıkları iddia edilen şüphelilere yönelik operasyon başlattı.
Çerkezköy - 25.6.2020
Tekirdağ'daki tren kazası davasının duruşması görüldü
Çorlu 1'inci Ağır Ceza Mahkemesince halk eğitim merkezi salonunda görülen davanın 5'inci duruşmasına, tutuksuz sanıklar TCDD 1'inci Bölge Müdürlüğü Halkalı 14'üncü Demir Yolu Bakım Müdürü Turgut Kurt, Çerkezköy Yol Bakım ve Onarım Şefi Özkan Polat, köprüler şefi Çetin Yıldırım ve hat bakım onarım memuru Celaleddin Çabuk, kazada hayatını kaybedenlerin yakınları ve yaralananlar ile tarafların avukatları katıldı.
Çerkezköy - 25.6.2020
Çorlu'daki tren kazası davasında 5'inci duruşma başladı
Edirne'nin Uzunköprü ilçesinden İstanbul Halkalı'ya gitmek üzere hareket eden, 362 yolcu ve 6 personelin bulunduğu yolcu treni, 8 Temmuz 2018'de Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi Sarılar Mahallesi yakınlarında raydan çıkarak, devrildi. Kazada 7'si çocuk, 25 kişi yaşamını yitirdi, 328 kişi de yaralandı. Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca kazanın meydana gelmesinde asıl kusurlu bulunan TCDD 1'inci Bölge Müdürlüğü Halkalı 14'üncü Demiryolu Bakım Müdürlüğü'nde Demiryolu Bakım Müdürü olarak görev yapan Turgut Kurt, Çerkezköy Yol Bakım Şefliği'nde Yol Bakım ve Onarım Şefi olan Özkan Polat, Yol Bakım Şefliği'nde Hat Bakım ve Onarım Memuru olarak görevli Celaleddin Çabuk ile TCDD bünyesinde çalışan ve mayıs ayındaki yıllık umumi muayene raporunda imzası bulunan Köprüler Şefi Çetin Yıldırım hakkında 'taksirli ölüme ve yaralanmaya neden olmak suçundan 2'şer yıldan 15'er yıla kadar hapis cezası istemiyle Çorlu 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.
Çerkezköy - 25.6.2020
Tekirdağ'daki tren kazası davası sürüyor
Çorlu 1. Ağır Ceza Mahkemesince halk eğitim merkezi salonunda devam edilen duruşmaya, tutuksuz sanıklar TCDD 1. Bölge Müdürlüğü Halkalı 14. Demir Yolu Bakım Müdürü Turgut Kurt, Çerkezköy Yol Bakım ve Onarım Şefi Özkan Polat, köprüler şefi Çetin Yıldırım ve hat bakım onarım memuru Celaleddin Çabuk, kazada hayatını kaybedenlerin yakınları ve yaralananlar ile tarafların avukatları katıldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Çerkezköy Haber, Çerkezköy Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 4 - Çerkezköy haber sayfamızda Çerkezköy haberleri okuyabilir, Çerkezköy son dakika haberleri ve güncel Çerkezköy gelişmelerini görebilirsiniz. TEKİRDAĞ Öğretmenler, öğrencilerin ihtiyacı için maske ürete
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 16:42:54. #1.14#
title