Çerkezköy Tso Yeni Salonda İlk Toplantısını Yaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Çerkezköy Tso Yeni Salonda İlk Toplantısını Yaptı

Çerkezköy Tso Yeni Salonda İlk Toplantısını Yaptı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Meclisi, Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nı yeni, teknolojik ve modern görünümlü Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Meclisi, Şubat Ayı Olağan Toplantısı'nı yeni, teknolojik ve modern görünümlü Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantıda, gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce ÇTSO Hizmet Binası'na yepyeni bir yüz kazandıran Yönetim Kurulu ve İnşaat Komisyonu'na teşekkür eden Meclis Başkanı Taha Ülker, "Yapılan her işte olduğu gibi bu işte de tenkitler olacaktır. Sizler yapılacak tenkitlere kulak asmayın. Çünkü hakikaten çok güzel, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası'na yakışır bir iş çıkarmışsınız. Bu nedenle sizlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Toplantıda ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve Meclis Başkanı Taha Ülker tarafından, tadilat süresince göstermiş oldukları çaba ve özveriden dolayı İnşaat Komisyon Başkanı Mimar Mehmet Aksoy'a ve diğer komisyon üyeleri, Mehmet Danyeli, Sinan Sifil, Metin Taşdelen ve İsmail Tezcan ile Turuncu Mimarlık'a teşekkür plaketi takdim edildi.

Teşekkür plaketlerinin takdiminin ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Toplantının ilk gündem maddesinde 2013 yılı Aralık ayı gelir-gider cetvelleri, banka cetveli ve mizanı görüşüldü. ÇTSO Genel Sekreteri Hakan Gel tarafından yapılan bilgilendirmede 2013 yılı Aralık ayı toplam gelirinin 282 bin 998,84 TL, toplam giderinin ise 409 bin 165,55 TL olarak gerçekleştiği belirtildi. 31 Aralık 2013 itibari ile kasa mevcudunun 491,85 TL olduğunu kaydeden Hakan Gel, odanın bankalarda 1 milyon 482 bin 810,06 TL'sinin bulunduğunu ifade etti.

Odanın mizan kayıtları hakkında da bilgi veren Hakan Gel, borç ve alacak kısmında 6 milyon 882 bin 208,79 TL bulunan mizanda denklik sağlandığını kaydetti. Hakan Gel'in yaptığı bilgilendirmeyi önlerindeki monitörlerden takip etme şansını bulan meclis üyeleri ilgili gündem maddesini oy birliği ile kabul etti.

Toplantıda 2013 yılı kesin mizan, gelir tablosu ve bilanço, 2014 yılı Ocak Ayı gelir-gider cetvelleri, banka cetveli ve mizanı, TOBB'un ÇTSO'da oluşturulacak Akreditasyon İzleme Komistesi'nde bir meclis üyesi bulunması talebi ve TÜİK Başkanlığı NACE çalışma grubunca NACE kodlarında yapılan değişiklikler sonucu TOBB talebiyle yeni kodların uygun meslek gruplarına tanımlaması görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. - TEKİRDAĞ

Çerkezköy Tso Yeni Salonda İlk Toplantısını Yaptı

Çerkezköy Tso Yeni Salonda İlk Toplantısını Yaptı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Çerkezköy, Tekirdağ, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title