Çerkezköy Tso'nun Çehresi Değişti - Haberler
Haberi Paylaş

Çerkezköy Tso'nun Çehresi Değişti

Çerkezköy Tso'nun Çehresi Değişti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, odanın hizmet binasını yeniledi.

Tekirdağ'a bağlı Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, odanın hizmet binasını yeniledi. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası personeli, yenilenmiş binalarında yeni yerlerinde hizmet vermeye başladı.

Hizmet Binası'nda gerçekleştirilen yenileme çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, 26 Mayıs 2013'te yapılan oda seçimleri öncesinde üyelerine verdikleri sözü tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

ÇTSO'nun şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışını pekiştirmek amacıyla işe hizmet binasını yeniden dizayn etmekle başladıklarını kaydeden Başkan Kozuva, üyeler ile yönetim ve personel arasındaki engelleri ortadan kaldırarak 'Açık Ofis' sistemine geçtiklerini söyledi.

ÇTSO Hizmet Binası'nda yapılan değişiklikler hakkında bilgi veren Süleyman Kozuva, "Odamız hizmet binasında bulunan personel hizmet alanları, meclis salonu, konferans salonları ve başkanlık katında yapılan değişikliklerle açık ofis konseptine uygun hale getirildi. ÇTSO'da hizmet birimleri başta olmak üzere, Meclis Salonu ve Başkanlık Katı da baştan sona yenilendi. Meclis Salonu, 40 kişiye göre yeniden dizayn edildi. Hali hazırda boş olan ÇTSO'nun üçüncü katı Başkanlık Katı olarak hizmet verecek. ÇTSO'nun birinci katında yer alan olan Genel Sekreter Odası, Eğitim ve Kalite Yönetim Birimi, Proje Geliştirme Birimi ve KOSGEB ile Avrupa İşletmeler Ağı Birimi de açık ofis konseptine göre yeniden dizayn edildi. Oda Sicil Birimi, Ticaret Sicil Müdürlüğü, Mali İşler ve Halkla İlişkiler Birimi ise üyelerin kolay ulaşımı açısından giriş kata alındı" dedi.

"HİZMETİN KALİTESİNİ BİR ADIM İLERİYE TAŞIMAYA GAYRET EDİYORUZ"

Yaklaşık 45 günlük çalışmanın ardından ÇTSO Hizmet Binası'nın yeni yüzüne kavuştuğunu sözlerine ekleyen Süleyman Kozuva, "Odamızın inşasından bu yana kullanılmayan üçüncü kat, artık üyelerimizin hizmetine sunuldu. Bizim ÇTSO olarak önceliğimiz üyelerimizin memnuniyetidir. Bu çerçevede her zaman verdiğimiz hizmetin kalitesini bir adım ileriye taşımaya gayret ediyoruz" açıklamalarında bulundu.

Meclis tarafından belirlenen, İnşaat Komisyonu'nun, uzun süren çalışmalarının ardından ÇTSO Hizmet Binası'nın tadilatının Turuncu Mimarlık'a verildiğini anımsatan Başkan Süleyman Kozuva, "Kısa sürede çok başarılı işlere imza attılar. Tadilat süresince göstermiş oldukları çaba ve özveriden dolayı başta İnşaat Komisyon Başkanı Mimar Mehmet Aksoy'a ve diğer komisyon üyelerimiz, Mehmet Danyeli, Sinan Sifil, Metin Taşdelen ve İsmail Tezcan'a başarılı çalışmasından dolayı Turuncu Mimarlık'a ÇTSO yönetimi adına teşekkür ediyorum" dedi. - TEKİRDAĞ

Çerkezköy Tso'nun Çehresi Değişti

Çerkezköy Tso'nun Çehresi Değişti

Çerkezköy Tso'nun Çehresi Değişti

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Başkanlık Sistemi, Süleyman Kozuva, Çerkezköy, Tekirdağ, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title