Çerkezköy Huzurlu Çıktı

Çerkezköy Huzurlu Çıktı

Tekirdağ'da Çerkezköy İlçesinde Halkın Huzur ve Güvenini Sağlamak İçin 'Huzur 59 Uygulaması' Yapıldı. 265 Polisle Yapılan Operasyonda Aranan 1 Kişi Yakalandı. Daha Önce Yapılan Denetimlerin Sonuç Verdiğini Kaydeden Emniyet Yetkilileri, Operasyonda Çerkezköy'ün Temiz Çıktığını Belirtti.

Çerkezköy Huzurlu Çıktı

Tekirdağ'da Çerkezköy ilçesinde halkın huzur ve güvenini sağlamak için 'Huzur 59 uygulaması' yapıldı. 265 polisle yapılan operasyonda aranan 1 kişi yakalandı. Daha önce yapılan denetimlerin sonuç verdiğini kaydeden emniyet yetkilileri, operasyonda Çerkezköy'ün temiz çıktığını belirtti.

Çerkezköy'de huzur uygulaması gerçekleştirildi. Gece saat 20:00 ve 23:00 arasında 265 polisin katılımı ile gerçekleşen operasyonda adli makamlardan alınan izinle işyerleri kontrol edildi. Araçları trafik yönünden sorgulayan ekipler şüpheli gördüğü kişiler üzerinde de arama yaptı. 752 kişinin sorgulandığı kontrollerde çeşitli suçlardan aranan 1 kişi yakalandı. Uygulamalarda ruhsatsız çalışan işyerlerine cezai işlem uygulanırken, küçük yaşta müşteri alan işyerine tutanak tanzim edildi. Ayrıca uygulamalarda kusurlu görülen 18 araç sürücüsüne bin 860 YTL para cezası kesildi. Yapılan denetimlerde 13 araç trafikten men edildi.

Denetimlerin yapılmasından memnuniyet duyduğunu kaydeden bir vatandaş, insanların canını yakan kişilerin bu şekilde yakalanacağını belirtti. Çerkezköy'de 3 saat süreyle yapılan 'Huzur 59 uygulaması' kapsamında şehrin huzurlu çıktığı vurgulandı. Belirli sıklıkla yapılan denetimlerin meyvesini verdiğini söyleyen emniyet yetkilileri, Tekirdağ'ın suçtan arınmış bir şehir haline getirmek için çalıştıklarını söyledi. Halkın huzur ve güvenini sağlamak için yapılan operasyonların kararlılıkla devam edeceği bildirildi.