Çerçioğlu, @fuatavnifuat Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çerçioğlu, @fuatavnifuat Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

@fuatavnifuat Twitter hesabından yapılan paylaşımlarla yeni bir açıklama daha yapan CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Bu bir karalama kampanyasıdır.

Çerçioğlu, @fuatavnifuat Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

@fuatavnifuat Twitter hesabından yapılan paylaşımlarla yeni bir açıklama daha yapan CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Bu bir karalama kampanyasıdır.” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Twitter fenomeni fuatavni’nin kendisini hedef alan iddialarına ilişkin olarak konuştu. Başkan Çerçioğlu, “Kim ya da kimler olduğu belli olmayan kişiler tarafından yönetilen bir karalama kampanyası ile karşı karşıyayım. Yasal yollardan hakkımı arıyorum. Suç duyurusunda bulundum. Bilişim teknolojilerinin böylesine geliştiği bir dünyada hiç kimsenin ve hiçbir şeyin gizli kalamayacağını düşünüyorum. Bu karalama kampanyasının asıl mimarlarının da çok kısa bir sürede, bir şekilde ortaya çıkacağına inanıyorum. Doğrunun kalesi yıkılmaz. Ben bildiğim yolda yürüyorum ve kentime hizmet ediyorum.” dedi.

@fuatavnifuat Twitter hesabından, Özlem Çerçioğlu’nun, Recep Tayyip Erdoğan görüşmesinde, yolsuzluk dosyası ile tehdit edilerek AK Parti’ye geçmesi için baskı yapıldığı iddia edilmişti.