Cenk Tosun Oyundan Çıkarken Yuhalandı

Everton'un Beşiktaş'tan transfer ettiği Cenk Tosun, West Bromwich ile oynanan karşılaşmanın 69. dakikasında oyundan çıkarken taraftar tarafından yuhalandı.

Everton ile West Bromwich ligin 24. haftasında karşı karşıya geldi.

Gol yollarında büyük sıkıntı yaşayan Everton'un Beşiktaş'tan büyük umutlarla transfer ettiği Cenk Tosun, dün oynanan karşılaşmada talihsiz anlar yaşadı.

BİR GRUP TARAFTAR TARAFINDAN YUHALANDI

Milli oyuncu, West Bromwich karşısında kendisinden beklenen performansın çok altında kalınca, kendi seyircisi önünde ilk kez çıktığı Goodison Park'ta oyundan alınırken bir grup taraftar tarafından yuhalandı.

Cenk Tosun 69 dakika oyunda kalabildi. Everton taraftarları, Cenk Tosun 69. dakikada oyundan alındığı anda yuhalanırken, bir grup taraftar da Cenk'i yuhalayan taraftarları ıslık çalarak protesto etti.

İLK 11'DEKİ YERİ SALLANIYOR MU?

Cenk'in yerine 69. dakikada Oumar Niasse oyuna dahil oldu. Oumar Niasse'nin oyuna girer girmez gol atması, akıllara Cenk'in ilk 11'deki yeri sallanıyor mu sorularını akıllara getirdi.

Everton menajeri Sam Allardyce da maçın ardından yaptığı açıklamada Cenk Tosun'un kısa bir süre içerisinde kendisini toplaması gerektiğini ifade etti.

Everton, West Bromwich ile 1-1 berabere kalarak haftayı 28 puanla kapattı.

Kaynak: Haberler.Com