Cengiz Yılmaz Haberleri

Cengiz Yılmaz haber, Cengiz Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Yılmaz - 06.12.2011
Kaza Yapan Polis Memuru Öldü, Eşi Yaralandı
Konya'da kontrolden çıkıp şarampole yuvarlanan otomobilin sürücüsü polis memuru 52 yaşındaki Cengiz Yılmaz öldü, eşi 46 yaşındaki Menekşe Yılmaz ise yaralandı.
Cengiz Yılmaz - 06.12.2011
Konya'da Trafik Kazasında Polis Memuru Öldü, Eşi Yaralandı
Edinilen bilgiye göre, Seydişehir ilçesinde görevli polis memuru Cengiz Yılmaz (52) idaresindeki 34 BK 2509 otomobil, Konya-Adana karayolu Yarma beldesi yakınlarında, yoldan çıkarak devrildi.
Cengiz Yılmaz - 22.11.2011
Ekinözü Kaymakamlığı Şehit Yakınları, Gaziler ve Yakınlarına Yemek Verdi
Elbistan Kervansaray'da düzenlenen yemeğe, Ekinözü Kaymakamı Abdulhamit Karaca ve eşi Semra Karaca, Belediye Başkanı Erol Üstü, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Cengiz Yılmaz, İlçe Emniyet Amiri Zafer Volkan Aybay, Yazı İşleri Müdürü Sait Şahin, askeri personel ve eşleri, şehit yakınları, gaziler ve gazi yakınları katıldı.
Cengiz Yılmaz - 10.11.2011
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törenlere Kaymakam Abdulhamit Karaca, Belediye Başkanı Erol Üstü, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Cengiz Yılmaz, askeri ve mülki erkan, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Cengiz Yılmaz - 31.10.2011
Vanlı Rus Gelin Olesya, Depremde Yaşadıklarını Anlattı
Haberde, Van'ın köylerinde insanların zor şartlarda yaşamak zorunda kaldıkları iddia ediliyor. Ajansa konuşan Cengiz Yılmaz adlı bir vatandaş, " Kış çok yaklaştı.
Cengiz Yılmaz - 09.10.2011
55 Yıllık Baraj Beklentisi
Şantiyesinde çalışan işçilerle bekçisini emekli eden Kargı barajı için yeniden sondaj etüd çalışmaları başladı.Yüksekliği 84 metre, kurulu gücü 194 mw ve yıllık ortalama enerji üretimi 246 milyon kwh enerji üretimigerçekleştirecek olan Kargı HES barajı için 2 ay önce başlayan sondaj etüt çalışmalarının bir ay daha süreceği belirtildi. Sakarya nehrinin aktığı vadide, 1956 yılında fizibilitesi ve sondaj çalışmaları yapılan, 1966'da ise hız verilen baraj inşaatında altyapı çalışmaları başlatılırken, etüt çalışmaları ile tüneller kazıldı. Ancak çalışmalar 15 yıl kadar sürdükten sonra ekipler ayrıldı, baraj yapımı ortada kaldı. Kırbaşı beldesinin eski belediye başkanı olan ve Beypazarı Lisesi'nin tarih öğretmeni olan Cengiz Yılmaz, 1950'li yıllarda Adnan Menderes döneminde başlatılan Kargı HES projesinin biran önce faaliyete geçmesini beklediklerini söyledi.
Cengiz Yılmaz - 09.10.2011
55 Yıllık Baraj Beklentisi
Yüksekliği 84 metre, kurulu gücü 194 megavat ve yıllık ortalama enerji üretimi 246 milyon kilovat-saat enerji üretimi yapması planlanan Kargı HES barajı için 2 ay önce başlayan sondaj etüt çalışmaları 1 ay daha sürecek. Sakarya Nehri'nin aktığı vadide, 1956 yılında fizibilite ve sondaj çalışmaları yapılan, 1966'da ise hız verilen baraj inşaatında altyapı çalışmaları başlatıldı, etüt çalışmaları ile tüneller kazıldı. Ancak çalışmalar 15 yıl kadar sürdükten sonra ekipler ayrıldı, baraj yapımı ortada kaldı. Kırbaşı Beldesi Belediye eski Başkanı olan ve Beypazarı Lisesi'nin tarih öğretmeni olan Cengiz Yılmaz, 1950'li yıllarda Adnan Menderes döneminde başlatılan Kargı HES projesinin biran önce faaliyete geçmesini beklediklerini söyledi.
Cengiz Yılmaz - 29.09.2011
Ekinözü Kaymakamı Veda Etti
Ekinözü ilçesinde iki yıldan beri kaymakamlık görevini yürüten Kaya, Hükümet Konağı önünde, Belediye Başkanı Erol Üstü, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cengiz Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, muhtarlar, kaymakamlık çalışanları ve vatandaşlarla vedalaştıktan sonra yeni görev yerine gitmek üzere ayrıldı.
Cengiz Yılmaz - 09.09.2011
Emirhan 4 Ameliyattan Sonra Yürüdü, Sünnet De Oldu
Antalyalı Emine- Evren Akgün çiftinin 5 yaşındaki oğlu Emirhan, 'Artrogriposis multiplex Congenita' (bükük ve çengelleşmiş eklemler) hastalığı sonrası 19 ayda 4 ameliyat geçirerek sağlığına kavuştu. "Yürüyemez" denilen Emirhan, Burdur'un Bucak İlçesi'ndeki özel bir hastanede sağlığına kavuştu, sünnet de oldu. Akgün Ailesi, doğuştan 'Artrogriposis multiplex Congenita' eklem rahatsızlığı için çevre illerdeki hastanelere gitti. Tetkiklerde "Yürüyemez" denilen Emirhan'ı Burdur'un Bucak İlçesi'ndeki özel bir hastaneye getiren aile, Dr. Cengiz Yılmaz ile görüştü.
Cengiz Yılmaz - 09.09.2011
Emirhan, 4 Ameliyattan Sonra Yürümeye Başladı
Antalya'da bükük veya çengelleşmiş eklemler anlamına gelen Artrogriposis Multiplex ConGenita hastalığıyla dünyaya gelen ve yürüyemeyen çocuk, Burdur'un Bucak ilçesindeki özel bir hastanede geçirdiği 4 operasyonun ardından yürümeye başladı. Evren ve Emine Akgün çiftinin 5 yaşındaki çocukları Emirhan, nadir görülen Artrogriposis Multiplex ConGenita hastalığıyla dünyaya geldi. Akgün ailesi, çocuklarını götürdükleri hastanelerden "yürüyemez" yanıtını alınca hayal kırıklığına uğradı. Son olarak Burdur'un Bucak ilçesindeki bir özel hastaneye başvuran Akgün çiftine, operasyonla çocuklarının yeniden yürüyebileceği yanıtı verildi. Ailenin onayıyla Opr. Dr. Cengiz Yılmaz tarafından gerçekleştirilen 4 ameliyatın ardından, minik Emirhan, yürümeye başladı.
Cengiz Yılmaz - 18.07.2011
Ünye'de Zincirleme Trafik Kazası: 4 Yaralı
Ordu'nun Ünye ilçesinde 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında, 4 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Ordu'dan Samsun yönüne giden Hasan Arslan yönetimindeki 52 K 5807 plakalı kamyon, ilçe girişindeki trafik ışıklarında bekleyen Şahin İnce'nin kullandığı 52 LC 448 plakalı otomobile arkadan çarptı. Kazada, İnce'nin kullandığı otomobil çarpmanın etkisiyle savrularak Ali Çam'ın kullandığı 52 ET 742, Cengiz Yılmaz'ın kullandığı 52 LA 636 ve Şahin Türk'ün kullandığı 52 LE 873 plakalı otomobillere çarptı.
Cengiz Yılmaz - 11.07.2011
Kahreden Gençlik Filmi
Kahreden Gençlik filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kahreden Gençlik filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Cengiz Yılmaz - 02.06.2011
Sayd'ın Yeni Yönetimi Belirlendi
Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği'nin (SAYD) yeni yönetim kurulu belirlendi. SAYD 3. Olağan Genel Kurulu Mardan Palace Otel'de gerçekleştirildi. Genel kurulda SAYD Yönetim Kurulu Başkanlığına Ferit Turgut, Başkan Yardımcılığına Sefa Altınay, Genel Sekreterliğe Halit Bozabalı seçildi. Yeni yönetim kurulunda Ömür Yurdagül, Halil Demirdağ, Cengiz Yılmaz, Işık İlkörücü, Hamit Kuk, Korkut Orhan, Mehmet Özseren, Mustafa İnönü, Rafi Rafioğlu, Yusuf Gülhan ile Serkan Sarılar da görev aldı.
Cengiz Yılmaz - 15.05.2011
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Başkanı Cavidan Demirağ, 2013'te Mersin'in ev sahipliğinde yapılacak Akdeniz Oyunları'nın kentte kadın istihdamının artırılmasına katkısı olabileceğini söyledi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın ile görüşen Demirağ, son yıllarda kent adına yaşanan gelişmelerin umut verici olduğunu söyledi. Demirağ, Akdeniz Oyunları'nın Mersin'in ev sahipliğinde yapılacak olması ve Mersin İdman Yurdu'nun Süper Lig'e çıkmasının kentin gelişmesi adına çok önemli olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: "Akdeniz Oyunları, Mersin için önemli bir fırsat. Bunu değerlendirmemiz gerekiyor. Mersin'in tanınmasına dönük yeterli materyal yok. El emeği ile geçimini sağlayan kadınların üretebileceği değişik tanıtım materyallerini bir proje kapsamında sizlere sunmak istiyoruz. Kadın emeğine dönük çalışmalar kentte devam ediyor. Biz kadın yanımızla ve üretkenliğimizle bu oyunların bir parçası olmak istiyoruz. " Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın da Mersin'in son dönemlerde sınıf atladığını dile getirerek, Akdeniz Oyunları'nın kentin geleceğini değiştirecek bir organizasyon olacağına dikkat çekti. Taşkın, Akdeniz Oyunları konusunda vatandaşların bilinçlendirilmesi ve organizasyona sahip çıkması adına çalışma başlatacaklarını kaydetti. Mustafa İNSAN / Mersin, /////////// Angolalılar Adana'ya gezdi 4. BİRLEŞMİŞ Milletler 15. 05. 2011 ////////////// Yarım asırlık dostlar bir araya geldi Mersin'de Çankaya İlkokulu'ndan 1964-65 öğretim yılında mezun olan 20 arkadaş, yaklaşık yarım asır sonra buluştu. Uzun yıllardır İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan Mustafa Alkış, sık sık geldiği Mersin'de eski arkadaşlarını buldu. Alkış'ın organizasyonu ile buluşan eski mezunlar, ilk iş olarak Mersin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Şehir Mezarlığı'nda öğretmenleri Sebahat Görbil'in de mezarını ziyaret etti. Daha sonra akşam yemeği için Hatay Restoran'da bir araya gelen çocukluk arkadaşları, unutulmaz bir gece yaşadı. Yaptığı organizasyonlar arkadaşlarını bir araya getiren Alkış, Mersin'de eğitimini tamamladıktan sonra İngiltere'ye yerleştiğini söyledi. Alkış "Londra'da tekstil işi ile uğraşıyordum. Sık sık Mersin'e de gelemiyordum. Şimdi sık sık gelmeye başladım. Bu nedenle de arkadaşlarımı bir araya getirerek onlarla geçmişin mutlu anlarını yeniden yaşadık. Unutulmaz dostluklar üzerinden yıllar geçse de hiç bitmiyor" dedi. Mustafa ERCAN / Mersin, /////////// Öztanrıöver: Çalışanlar nefes alacak CUMHURİYET Halk Partisi Adana milletvekili adayı Seyfettin Yılmaz, Adana'nın merkez ilçelerinde yoğun programlarını sürdürüyor. Yılmaz, MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, MHP milletvekili adayları M. Metanet Çulhaoğlu ve Türkan Cengiz Yılmaz ile birlikte Atay Tarım Şirketi'ne giderek işçilerle öğle yemeği yedi.
Cengiz Yılmaz - 15.05.2011
"Hilal Kart ile Sağ Elin Verdiğini Sol El Bilmeyecek"
MHP Adana İl Başkanlığı'nın düzenlediği ilçe gezileri sürüyor. Daha önce dört ilçeyi gezen teşkilat başkanları ve milletvekili adayları, bu kez Tufanbeyli, Saimbeyli ile Feke'yi ziyaret etti. Gezilere İl Başkanı A. Kadir Üçkardeşler, merkez ilçe başkanları Mehmet Özcan, Mustafa İzgioğlu, Yusuf Kanlı, Aladağ Belediye Başkanı Yusuf Baş, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, İl Genel Meclis Başkanı Ali Adırbelli, bazı il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı. Geziye, programı müsait olan 9 milletvekili adayı da iştirak etti. Adaylardan Ali Halaman, Seyfettin Yılmaz, Cahit Öztok, Metanet Çulhaoğlu, Türkan Cengiz Yılmaz, Süleyman Şimşir, Mehmet Külahlıoğlu, Gökay Sarılı ve Hamit Yılmaz, gezilerde esnafla, işçiyle, ilçeye gelmiş köylüyle tek tek tokalaşarak sıcak temas kurdu.
Cengiz Yılmaz - 14.05.2011
Genel Seçime Doğru
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Adayı Seyfettin Yılmaz, "Ülke ve Adana ekonomisinin S. O. S. verdiğini" ileri sürdü. MHP Seçim Bürosu'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Yılmaz, Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş Veteriner Hekimleri Odası'nı MHP Adana İl Başkanı Abdulkadir Üçkardeşler ve MHP Adana Milletvekili Adayı M. Metanet Çulhaoğlu ile birlikte ziyaret etti. Burada kendilerine sunulan sorunlar dosyasını alan Yılmaz, "Seçilir seçilmez bu sorunların takipçisi olacağız. Ülke ve Adana ekonomisi S. O. S veriyor. Türkiye'nin MHP iktidarına ihtiyacı var" ifadelerine yer verdi. MHP Adana Milletvekili Adayı Türkan Cengiz Yılmaz da AK parti hükümetlerinin sağlıktaki uygulamalarını eleştirdi.
Cengiz Yılmaz - 13.05.2011
MHP Milletvekili Adayı Yılmaz Açıklaması
MHP Adana Milletvekili adayı Seyfettin Yılmaz, vatandaşlardan Türkiye'nin içinde bulunduğu duruma bakarak, vicdanlarının sesini dinleyerek ve en az 100 kere düşünerek oylarını kullanmalarını istedi. MHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Yılmaz, diğer MHP adayları Kürşat Atılgan ve Türkan Cengiz Yılmaz ile Sarıçam ilçesine bağlı Menekşe, Hocallı, Kargakekeç, Dutluca, Turunçlu, Eğceuşağı, Kepeztepe, Çirişgediği, Karaömerli köylerini ziyaret etti.
Cengiz Yılmaz - 11.05.2011
Genel Seçimlere Doğru
MHP Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok'un Çukurova ilçesindeki seçim bürosunun açılışının yapıldığı bildirildi. İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, açılış törenine, İçişleri Bakanlığınca Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Aytaç Durak da katıldı. MHP İlçe Başkanı İbrahim Kara ve partililer tarafından karşılanan Durak, ilgi gördü. Seçimde çok çalışılması gerektiğini ifade eden Durak, partililerle sohbet etti. İbrahim Kara, milletvekili adayları Cahit Öztok, Türkan Cengiz Yılmaz, Süleyman Şimşir, Demet Çardak'ın da katıldığı açılışta yaptığı konuşmada, hükümeti eleştirerek, "Sözde ileri demokrasi mesajı verenler demokrasiyi katletti.
Cengiz Yılmaz - 11.05.2011
MHP Milletvekili Adayı Öztok Seçim Bürosu Açtı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Cahit Öztok, Çukurova ilçesinde bir seçim bürosu daha açtı. Açılışa görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak da katıldı. MHP İlçe Başkanı İbrahim Kara ve partililer tarafından karşılanan Durak, yoğun ilgi gördü. Seçimde çok çalışılması gerektiğini ifade ederek başarılar dileyen Durak, bir süre sohbet ettikten sonra ayrıldı. Milletvekili adaylarından Cahit Öztok, Türkan Cengiz Yılmaz, Süleyman Şimşir, Demet Çardak'ın da katıldığı açılışta konuşan MHP Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, AK Parti hükümetine yüklendi.
Cengiz Yılmaz - 09.05.2011
MHP'li Şimşir Seçim Bürosu Açtı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili adayı Süleyman Şimşir, Seyhan'ın Meydan mahallesinde seçim bürosu açtı. MHP adayları Seyfettin Yılmaz, Cahit Öztok, Türkan Cengiz Yılmaz ve MHP Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı ile çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışta konuşan Süleyman Şimşir, 50 yıllık yaşamını güney mahallelerinde geçirdiğini, burada yaşayan herkesin sıkıntılarını bildiğini söyledi.
Cengiz Yılmaz - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -İstanbul 2. Bölge
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Cengiz Yılmaz - 29.04.2011
Aday Listesi Resmi Gazete'de
24'üncü dönem milletvekili genel seçimine katılmaya hak kazanan "Kesin Aday Listeleri" Resmi Gazete'de yayınlandı
Cengiz Yılmaz - 29.04.2011
İstanbul 2. Bölge Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Cengiz Yılmaz - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Adana
Yüksek Seçim Kurulu'nun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Cengiz Yılmaz - 29.04.2011
Adana Kesin Aday Listeleri
Milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Cengiz Yılmaz - 26.04.2011
MHP Adayları Seçim Çalışmalarını Yoğunlaştırdı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana milletvekili adayları, MHP'nin tek başına iktidarı hedefiyle kenti sokak sokak geziyor. Merkez ilçe Seyhan'ın Fatih, Yurt, Yeşilyurt gibi mahallelerinin buluştuğu Tellidere güzergahı, MHP milletvekili adaylarının ziyaretiyle hareketlendi. İlçe Başkanı Yusuf Kanlı ile İlçe Kadın Kolları'nın da katıldığı ziyaretlerde, adaylardan Seyfettin Yılmaz, Cahit Öztok, Türkan Cengiz Yılmaz, Süleyman Şimşir ve Mehmet Külahlıoğlu esnafı ziyaret ederek parti projelerinin yer aldığı broşür dağıttı.
Cengiz Yılmaz - 23.04.2011
İstanbul Shopping Fest İlk Otomobillerini Teslim Etti
İstanbul Shopping Fest kapsamında 40 gün süresince kredi kartı ya da banka kartıyla 40 TL'lik her alışverişte bir çekilişe katılım hakkı sağlayan otomobil çekiliş kampanyasının ilk talihlilerine araçları Kanyon Alışveriş Merkezi'nin önünde yapılan törenle teslim edildi. Festival süresince Renault marka 20 otomobil kazanma fırsatı sağlayan kampanyanın ilk talihlileri, noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi.Şimdiye kadar kampanya, 91.923.277 çekiliş hakkı sağladı. İlk "Araç Teslim Töreni"; Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, , ISF Platform Başkanı Mehmet Büyükekşi, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, İstanbul Shopping Fest İcra Kurulu Eş Başkanları Hakan Kodal ve Yılmaz Yılmaz'ın yanısıra ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un katılımıyla gerçekleşti. Şenol Tunç, Ömer Sökükçü, İlker Özen, Cengiz Yılmaz, Yusuf Çakmak ve Mahmut Hatipoğlu isimli talihliler araçlarını .
Cengiz Yılmaz - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -İstanbul 2. Bölge
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Cengiz Yılmaz - 19.04.2011
Pamuklu Şeker Satarak Geçimini Sağlıyor
Batman'dan gelerek Bitlis'in Tatvan ilçesine yerleşen Cengiz Yılmaz, kız kardeşiyle birlikte pamuklu şeker satarak geçimini sağlıyor.
Cengiz Yılmaz - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Adana
Yüksek Seçim Kurulu 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Cengiz Yılmaz - 18.04.2011
MHP Adana Milletvekili Tankut: "Önemli Olan Ülkemizin Huzur ve Bekasıdır"
MHP Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, hiç kimsenin liste takıntısının olmaması gerektiğini belirterek, önemli olanın ülkenin huzuru ve bekası olduğunu bildirdi. MHP Adana İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Seyhan İlçe Kadın Kolları tarafından birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi. Etkinliğe İl Başkanı Kadir Üçkardeşler, Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, Seyhan İlçe Başkanı Yusuf Kanlı, Yüreğir İlçe Başkanı Mustafa İzgioğlu, Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Özcan, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Serhat Kanat, İl Kadın Kolları Başkanı İnci Çelik Mahmat, belediye meclis üyeleri, milletvekili adayları Seyfettin Yılmaz, Türkan Cengiz Yılmaz ile çok sayıda partili katıldı.
Cengiz Yılmaz - 11.04.2011
Mhp Milletvekili Aday Listesi (1)
MHP'nin 12 Haziran genel seçimleri için aday listesi şöyle. Adana.
Cengiz Yılmaz - 11.04.2011
CHP'nin Ysk'ya Sunduğu Milletvekili Aday Listesi
CHP 81 ilden milletvekili aday adaylarını belirlemesinin ardından 550 kişilik listeye son şeklini vererek Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'ya teslim etti.
Cengiz Yılmaz - 11.04.2011
MHP'de Tankut Liste Dışı, Atılgan 7. Sırada
12 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde MHP Adana'dan ilk sırada Recai Yıldırım'ı gösterdi.
Cengiz Yılmaz - 01.03.2011
Osmancık'ta Yangın Tatbikatı
Okul Müdürü Cengiz Yılmaz, okulda çıkabilecek olası bir yangında can ve mal kaybını en aza indirmek için gerekli önlemlerin alındığını belirtti.
Cengiz Yılmaz - 22.02.2011
Esenlerli İzcilerin Türkiye Turu Sürüyor
Esenler Belediyesi Konferans Salonu'nda Esenler Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen program öncesinde konferans salonunun girişinde, izcilerin yazdığı şiir, kompozisyonlar ile yaptığı resimler sergilendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan programa toplam 33 izci kulübü katıldı. İzci kulüpleri, sırasıyla barkavizyon gösterisi eşliğinde 2010 yılında yaptıkları çalışmaları anlattılar. Yaklaşık 2,5 saat süren program sonunda; Kadir Adıyaman, Taner Tamtürk, Azam Özkan ve Cengiz Yılmaz'dan oluşan jüri, yaptığı değerlendirme sonucu; izcilerin yazdıkları şiirlere, kompozisyonlara ve yaptıkları resimlere çeşitli ödüller verdi.
Cengiz Yılmaz - 28.01.2011
Mülteciler Sağlık Taramasından Geçirildi
Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Sosyolog Cengiz Yılmaz da Sağlık Müdürlüğü'ne gerekli hassasiyeti ve kolaylığı gösterdikleri için teşekkür etti.
Cengiz Yılmaz - 28.01.2011
Afyonkarahisar'da Mültecilere Sağlık Taraması
Mülteci Sağlık Tarama programının açılışı Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, İl Sağlık Müdürü Dr. Necip Yemenici ile Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği Afyonkarahisar Temsilcisi Sosyolog Cengiz Yılmaz tarafından gerçekleştirildi.
Cengiz Yılmaz - 11.01.2011
Kuyucak Ziraat Odası Delegeleri Kesinleşti
26 Aralık'ta İlçe Genelinde ve İtiraz Üzerine de Yinelenme Niteliğiyle 9 Ocak'ta Musakolu Köyünde Yapılmış Olan Kuyucak Ziraat Odası Delege Seçimleri Kesinleşti
Cengiz Yılmaz - 07.01.2011
Osmancık Belediye Başkanı Yazıcı'dan Eğitime Destek
Okul Müdürü Cengiz Yılmaz ile Sınıf Öğretmeni Şule Topuz, Belediye Başkanı Bekir Yazıcı'ya eğitime verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etti Okul müdürü Yılmaz ise, okullarında engelli öğrencilere yönelik özel eğitim sınıfının bulunduğunu, derslere branş öğretmenlerinin girdiğini belirtti.
Cengiz Yılmaz - 24.10.2010
Domates 1.5 Tl'ye Düştü
Üretim alanında yaşanan doğa sorunları, domates güvesi ve ekim alanlarındaki daralma nedeniyle fiyatı son 3-4 haftadır tırmanışa geçen dometesin, serada yetiştirilen ürünler sayesinde fiyatı geriledi. Merkez Meram İlçesi'nde kurulan Muhacir Pazarı'ndaki bazı tezgahlarda domates kilosu 1.5 TL'den satılıyor. Pazarda bazı tezgahlarda ise kilosu 3 ile 4 TL'den satılmaya devam ediyor. Fiyatı yüksek olduğu için tezgahlarına bir dönem domates koyamadıklarını belirten Konya Pazarcılar Odası Başkan Vekili Cengiz Yılmaz, "20 yıldır, pazarcılık yapıyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cengiz Yılmaz Haberleri | Cengiz Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cengiz Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Atb, Tıbbi Aromatik Bitkileri Gündeme Getirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 11:02:50. #1.16#

title