Cengiz Yılmaz Haberleri

Cengiz Yılmaz haber, Cengiz Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Yılmaz - 14.05.2013
Asker Arkadaşları 35 Yıl Sonra Kdz. Ereğli'de Buluştu
Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'ndan (ERDEMİR) emekli Cengiz Yılmaz'ın bir sosyal paylaşım sitesinde asker arkadaşlarını arayarak bulması ile başlayan süreç 22 arkadaşın bir araya gelmesi ile ayrı bir mutluluğa dönüştü.
Cengiz Yılmaz - 08.05.2013
Nöbette İntihar Eden Tek Çocuklarını Gözyaşlarıyla Uğurladılar
Ümit Ünlü'nün cenazesi, önce baba evine getirildi. Çameli Belediye Meclisi'nin AK Parti'li üyesi baba Süleyman Ünlü ve anne Sevil Ünlü, tek çocuklarının bayrağa sarılı tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Anne Sevil Ünlü ve yakınları ağıtlar yaktı. Ünlü'nün cenazesi dualar okunduktan sonra cenaze namazının kılınacağı Cumhuriyet Meydanı'na getirildi. Cenaze törenine katılımın fazla olması nedeniyle cenaze namazı saat 11.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda kılındı. Cenaze törenine AK Parti İl Başkanı Avni Örki, askeri yetkililer, AK Parti'li Çameli Belediye Başkanı Cengiz Yılmaz, Kaymakam Serdar Demirhan, ailesi, yakınları ile çevre köylerden yaklaşık 4 bin kişi katıldı.
Cengiz Yılmaz - 08.05.2013
İntihar Eden Asker Toprağa Verildi
Ümit Ünlü için Çameli ilçesinde askeri tören düzenlendi. Törene askeri yetkililerin yanı sıra Çameli Kaymakamı Serdar Demirhan, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Avni Örki ve 3 bine yakın vatandaş katıldı.
Cengiz Yılmaz - 19.04.2013
Sincik'te Kutlu Doğum Etkinliği
Sincik Ortaokulu salonunda düzenlenen program Kur'an-ı Kerimin okumasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Okulu Müdürü Nevzat Yiğit tarafında yapıldı. Açış konuşmasının ardından Sincik Ortaokulu Müdür Yardımcısı Osman Bozan ve müzik öğretmeni Cengiz Yılmaz nezaretinde öğrenciler tarafından, şiirler okundu, ilahiler seslendirildi.
Cengiz Yılmaz - 18.04.2013
"Köy Köy Kartepe Lezzetleri" Yarıştı
"Köy Köy Kartepe Lezzetleri" adlı yemek şöleni ve yarışması önceki gün renkli görüntüler eşliğinde yapıldı.
Cengiz Yılmaz - 17.04.2013
'Köy Köy Kartepe Lezzetleri' Yarıştı
Kartepe Belediyesi ile Kocaeli Üniversitesi Derbent Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokul Müdürlüğü işbirliğinde yemek yarışması düzenlendi.
Cengiz Yılmaz - 28.03.2013
Demre'de Kaybolan El Sanatları Yeniden Canlanacak
Demre İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cengiz Yılmaz'ın başkanlığında Demre Halk Eğitim Merkezi'nde yapılan toplantıda unutulmaya yüz tutmuş Geleneksel "Türk El Sanatları"nın tekrar canlandırılabilmesi için yapılması gerekenler tartışıldı.
Cengiz Yılmaz - 21.03.2013
Sağlık Turizmi İçin Seferberlik Başladı
Antalya Sağlık Turizmi Derneği (ANSAT) Direktörü Cengiz Yılmaz ise, Antalya'da öncelikle marka olabilecek alanların belirlenmesi gerektiğini ve Antalya'nın kanser tedavisi, organ nakli, plastik cerrahi ile tüp bebek alanlarında başarılı olduğuna dikkat çekti.
Cengiz Yılmaz - 21.03.2013
BAKA, Sağlık Turizminde Saha Çalışmaları Tamamladı
Sağlık turizmini geliştirmek amacıyla kurulan Antalya Sağlık Turizmi Derneği (ANSAT) Direktörü A. Cengiz Yılmaz ise, Antalya'da öncelikle marka olabilecek alanların belirlenmesi gerektiğini ve Antalya'nın kanser tedavisi, organ nakli, plastik cerrahi ile tüp bebek alanlarında başarılı olduğuna dikkat çekti.
Cengiz Yılmaz - 02.03.2013
Burdur Vergi Rekortmenleri Belli Oldu
Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden tören esnasında masalar birleştirilerek koyu bir sohbet yaşanması da gözlerden kaçmadı. Burdur'un Vergi rekortmenleri şöyle açıklandı: Gelir Vergisi Rekortmenleri 1-Adem Sak 2- İbrahim Ethem Demir 3-Lütfü Akçay 4-Hüseyin Özeren 5-Mehmet Demirezen 6-Zeki Çiftçi 7-Cengiz Karatay 8-Bayram Aydın 9-Kenan Şahan 10-Vedat Yıldız Gelir Vergisi ( G.M.S.İ. ) Rekortmenleri 1-Abdi Özeren 2-Mehmet Ziya Sarı 3- Mehmet Cadıl 4-Sevim Altın 5-Cafer Demirezen 6- Cengiz Yılmaz 7-Hamdi Velicangil 8-Ali Fuat Şengör 9- Ahmet Çelik 10-Nuriye Velicangil Kurumlar Vergisi Rekortmenleri 1-Portsan Mermer Sanayi Petrol ve Tarım Ürün Nak.
Cengiz Yılmaz - 02.03.2013
Burdur Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni
Burdur'un Vergi rekortmenleri şöyle açıklandı: Gelir Vergisi Rekortmenleri 1-Adem Sak 2-İbrahim Ethem Demir 3-Lütfü Akçay 4-Hüseyin Özeren 5-Mehmet Demirezen 6-Zeki Çiftçi 7-Cengiz Karatay 8-Bayram Aydın 9-Kenan Şahan 10-Vedat Yıldız Gelir Vergisi ( G.M.S.İ. ) rekortmenleri 1-Abdi Özeren 2-Mehmet Ziya Sarı 3-Mehmet Cadıl 4-Sevim Altın 5-Cafer Demirezen 6-Cengiz Yılmaz 7-Hamdi Velicangil 8-Ali Fuat Şengör 9-Ahmet Çelik 10-Nuriye Velicangil Kurumlar Vergisi 1-Portsan Mermer Sanayi Petrol ve Tarım Ürün Nak.
Cengiz Yılmaz - 03.02.2013
Başkan Zolan, Çameli'nde Halka Büyükşehiri Anlattı
Başkan Zolan, başkan yardımcıları Mahmud Güngör, Mustafa Gökoğlan ve daire müdürleriyle birlikte Çameli'ne çıkartma yaptı. Zolan, ilk ziyaretini Çameli Kaymaklığı'na gerçekleştirdi. Çameli Kaymakamlığı'na vekalet eden Uğur Kalkar, Başkan Zolan ve beraberindekilerle bir süre sohbet edip ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Zolan'ın 2. durağı ise Çameli Belediye Başkanlığı oldu. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Yılmaz, makamında Başkan Zolan ve beraberindekileri ağırladı.
Cengiz Yılmaz - 17.01.2013
Barda Cinayet Zanlıları Beraat Etti
Olay 01 Ocak 2012 yılbaşı gecesi sabaha karşı meydana geldi. İddiaya göre Cengiz Yılmaz (33) ile kardeşi Turgut Yılmaz (32) ve arkadaşları Nadir Onat (32), bir bara gitti.
Cengiz Yılmaz - 18.12.2012
Merzifon Zabıtasından Fırınlara Sıkı Denetim
İlçede unlu mamuller üretimi yapan işletmelerin fiziki durumları başta olmak üzere, gıda üretiminde kullanılan malzemelerin ve ürünlerin standartlara uygun olup olmadığı yönünde denetim yapan ekipler, personelin kılık kıyafet ve kişisel temizliğine dikkat etmesi, sağlıklı ortamda tüm hijyen kurallarına uyularak üretim yapılması konusunda da uyarıda bulundu. Merzifon Zabıta Müdürü Cengiz Yılmaz, denetimlerde hijyenden ekmek gramajına kadar birçok detayın incelendiğini söyledi.
Cengiz Yılmaz - 04.12.2012
Demre Belediyesinden Eğitime E-Destek
Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu'ya, Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Akbudak, İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cengiz Yılmaz ve Okul Müdürü Mehmet Emin Aygün eşlik etti.
Cengiz Yılmaz - 27.11.2012
Sarıçam Belediyesi, Yaşlıların Elinden Tutuyor
Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, "Sarıçamlı Benimde Elimi Tut" ve "Sarıçam'a Hoş geldin Bebek" projelerinden sonra yeni bir sosyal aktiviteye daha imza attı. Kırsal kesimden aldığı göçle sosyal desteğe en fazla ihtiyacı olan Sarıçam Halkına, beklenilen destek Başkan Zenbilci'den geliyor. Doktor Cengiz Yılmaz ve belediyenin sosyal hizmetlerden sorumlu müdürü İsmail Kılıç ve ilgili personel yaşlı hastaları evinde ziyaret ederek Başkan Zenbilci'nin selamını iletiyorlar.
Cengiz Yılmaz - 27.11.2012
Belediyeden Yaşlılara Evde Muayene Hizmeti
İlçe belediyesi 'Sarıçamlı benimde elimi tut' ve 'Sarıçam'a hoş geldin bebek'ten sonra yeni bir projeye imza attı. Belediye doktoru Cengiz Yılmaz ve belediyenin sosyal hizmetlerden sorumlu müdürü İsmail Kılıç, yaşlı hastaları evinde ziyaret ediyor.
Cengiz Yılmaz - 27.11.2012
Sarıçam Belediyesi'nden Evde Bakım Hizmeti
Doktor Cengiz Yılmaz ile belediyenin sosyal hizmetlerden sorumlu müdürü İsmail Kılıç ve ilgili personel, yaşlı hastaları evinde ziyaret ederek, hastanın muayenesi ve tedavinin düzenli yapılıp yapılmadığı kontrol ediyor.
Cengiz Yılmaz - 24.11.2012
Demre'de Öğretmenler Günü Etkinlikleri
Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Demre Garnizon Komutan Vekili Hüsnü Korkmaz, Demre İlçe Emniyet Müdürü Soner Yalım'ın katıldığı törende İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cengiz Yılmaz Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
Cengiz Yılmaz - 23.10.2012
Gurbetçilerden 46 Engelliye Akülü Araç
Çok sayıda davetlinin katıldığı törende engellilerin, verilen akülü araçlardan dolayı çok mutlu olduğu gözlendi. Düzenlenen törene, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Köse, CHP ilçe Başkanı Sinan Yaşar, Hollanda Samsunlular Derneği Başkanı Cengiz Yılmaz'ın yanı sıra Sosyal Yardımlaşma görevlileri ve engelli vatandaşlar katıldı.
Cengiz Yılmaz - 23.10.2012
Hollanda'dan Çarşamba'ya 46 Akülü Araç
Kaymakam Caner Yıldız, dernek tarafından gönderilen araçların teslim töreninde yaptığı konuşmada, programı düzenleyen Hollanda Samsunlular Derneği adına derneğin yönetim kurulu başkanı Cengiz Yılmaz'a ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Cengiz Yılmaz - 02.09.2012
Çameli Yaylası 5. Kültür Tarım ve Alabalık Festivali Renkli Geçti
Balığı, yaylası ve buz gibi suyuyla meşhur Çameli'deki festivale, Denizli AK Parti milletvekilleri Nihat Zeybekçi, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Avni Örki, İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, Çameli Kaymakamı Serdar Demirhan, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Yılmaz, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Cengiz Yılmaz - 08.08.2012
Merzifon'da Zabıta Ekipleri Fırın Denetimi Yaptı
Merzifon Zabıta Müdürü Cengiz Yılmaz, yaptığı açıklamada, denetimlerde hijyenden ekmek gramajına kadar birçok konunun incelendiği dile getirdi.
Cengiz Yılmaz - 01.07.2012
Çermik'te 'Hanemiz Kütüphanemiz' Projesi
Diyarbakır'ın Çermik ilçesi Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri tarafından hazırlanan 'Hanemiz kütüphanemiz' projesi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edildi.
Cengiz Yılmaz - 09.06.2012
Bursa'nın 4 İLKSAN Delegesi Seçimle Belirlendi!
Sendikaların yarışı halinde geçen ve yoğun bir üye katılımı ile geçekleşen seçimlerde toplan 23 delegeliğin 15'ni TÜRK ĞİTİM-SEN, 5'ni Eğitim Bir-Sen ve 3'nü de Eğitim-Sen kazanmıştı. İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan il delegeliği seçiminde ise Türk Eğitim-Sen'in belirlediği Cengiz Yılmaz, Ali Hayri Ozan, Özgür Gümüş ve Faruk Boztepe 21 oyun 15'ni alarak il delegesi oldular.
Cengiz Yılmaz - 06.06.2012
Osmancık Atatürk İlköğretim Okulunda Resim Sergisi
Atatürk İlköğretim Okulunda düzenlenen serginin açılışına İlçe Emniyet Müdürü Murat Nebioğlu, Okul Müdürü Cengiz Yılmaz, Okul Aile Birliği Başkanı Aytaç Baba, Osmancık Anadolu Lisesi Müdürü Arif Pilavcı, Ömer Derindere Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Kerem Köroğlu, Osmancık Lisesi Müdürü Yurdeşen Yılmaz ve davetliler katıldı.
Cengiz Yılmaz - 29.05.2012
Gazinodaki Silahlı Kavgayla İlgili Dava Başladı
Yılbaşı gecesi sabaha karşı İlkadım ilçesi Fuariçi'nde bulunan bir gazinoda çıkan silahlı kavgada, Cengiz Yılmaz (33) ve kardeşi Turgut Yılmaz (30) ile gazino sahibi Nedim Özfalcı (37) ve Ömer Özbaş (35) yaralanmış, ağır yaralanan Cengiz Yılmaz kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
Cengiz Yılmaz - 17.05.2012
Bahar Koleji, 8. Uluslararası Bilişim Olimpiyatı'nda Bronz Madalya Kazandı
Bilişim Olimpiyatları'nda her yıl elde edilen başarılara bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Özel Bahar Koleji Bilişim Teknolojileri Öğretmeni ve Proje Koordinatörü Cengiz Yılmaz ise yarışmada şimdiye kadar 1 altın, 3 gümüş,3 bronz,2 mansiyon ve 1 jüri özel ödülü alarak yarışmaya katıldıkları her yıl madalya ile döndüklerini söyledi.
Cengiz Yılmaz - 11.05.2012
AK Parti Çameli İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
Çameli İlçesinde düzenlenen toplantıya, Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Yılmaz, Çameli İlçe Başkanı Hüseyin Türk, Çameli İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
Cengiz Yılmaz - 11.05.2012
AK Parti Çameli İlçe Danışma Meclisi Toplatısı Yapıldı
Denizli'nin Çameli ilçesinde yapılan danışma meclisi toplantısına Denizli Milletvekili Mehmet Yüksel, AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, Çameli İl Genel Meclis Üyeleri, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Yılmaz ve çok sayıda partili katıldı.
Cengiz Yılmaz - 05.05.2012
Cengiz Yılmaz Yeniden Başkan Seçildi
Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde faaliyet gösteren S.S.Taşköprü Gökırmak Motorlu Taşıyıcılar Kooparatifi 2011 yılının değerlendirildiği olağan genel kurul toplantısı yapıldı.S.S.Taşköprü Gökırmak Motorlu Taşıyıcılar kooparatifi lokalinde...
Cengiz Yılmaz - 21.03.2012
Ekinözü'nde, "Nevruz Bayramı" Kutlandı
Programa, Belediye Başkanı Erol Üstü, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Cengiz Yılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Ali Demir, Turgut Şakalar, kamu kurum ve kuruluş yetkilileri, öğretmen, öğrenci ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Cengiz Yılmaz - 20.03.2012
Ekinözü Kaymakamlığından Şehit Yakınları ve Gazilere Yemek
Ekinözü Öğretmenevinde düzenlenen yemeğe, Belediye Başkanı Erol Üstü, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Cengiz Yılmaz, İlçe Emniyet Amiri Zafer Volkan Aybay, İlçe Müftüsü Emin Patan, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, şehit aileleri ve yakınları ile gaziler katıldı.
Cengiz Yılmaz - 14.03.2012
Ekinözü'nde İlçe Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
İmar Kanunu hükümleri uyarınca köylerde konut yapacak vatandaşların yapı ön izin belgesi almadan inşaat yapmamaları gerektiğini belirten Karaca, şunları söyledi: "Bu husus köy muhtarlıkları vasıtasıyla halka duyurulmasına rağmen azda olsa vatandaşlarımız izin almadan yapı yaptıklarından cezai müeyyidelerle karşılaşıyor. Tütün ve tütün ürünleri yasağına kesinlikle uyulmalı. Gelir testi yaptırmak için başvuruda bulunan vatandaşların herhangi bir mağduriyetlerine sebebiyet vermemek için SYDV tarafından tüm tedbirlerin alınmalıdır. Şiddetli kar ve fırtına nedeniyle Kabaktepe Köyü'nde yıkılan elektrik direklerinin bakım onarımı yapıldı. Ancak herhangi bir tehlikeye meydan vermemek için tekrardan kontrolleri yapılmalıdır." Öğretmenevinde yapılan toplantıya, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Cengiz Yılmaz, Emniyet Amiri Zafer Volkan Aybay, Yazı İşleri Müdürü Sait Şahin, Nüfus Müdürü Mustafa Çivi, Özel İdare Müdürü İlker Köşker, Tapu Müdürü Sedat Çetin, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Seyran, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr.
Cengiz Yılmaz - 12.03.2012
Ekinözü'nde Anma Programı
Kompozisyon ve şiir dalında dereceye giren öğrencilerin ödüllerini Kaymakam Karaca, Belediye Başkanı Üstü ile Garnizon Komutanı Yüzbaşı Cengiz Yılmaz verdi.
Cengiz Yılmaz - 27.02.2012
Çan Kırmızı Et Üreticileri Birliği'nde Seçimsiz Kongre
Çan İlçesi Kırmızı Et Üreticileri Birliği yönetimi Ramazan Terzi başkanlığında Halim Çetin, Seyhan Çetin, Salih Çakır ve Mustafa Taşkın'dan, denetleme kurulu ise Rasim Kökçü, Cengiz Yılmaz ve Ahmet Uysal'dan oluşuyor.
Cengiz Yılmaz - 23.02.2012
Hkmo'da Ramazan Eciş'e Yeni Görev
TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nin 11-12 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleşen 11.Olağan Genel Kurulu sonrası Ramazan Eciş Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Ramazan Eciş'in başkanlığında şekillenen yeni Yönetim Kurulu şube binasında düzenlenen törenle görevini 10.dönem Yönetim Kurulundan devir aldı. Yeni Yönetim Kurulu; Başkan Ramazan Eciş, II.Başkan Muhsin Şenel,Yazman Yakup Öztürk,Sayman Veysel Barut, Üyeler S. Cengiz Yılmaz, Okan Hançer ve Murat Aslaner olarak belirlendi.
Cengiz Yılmaz - 15.02.2012
Eskişehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 9 Yaralı
Kazada devrilen minibüste bulunan işçiler Şengül Sarı, Mine Kara, Meryem Özyavuz, Yasemin Horuz, Cengiz Yılmaz, Yasemin Türeyen, Fatı Dolat, Neslihan Kayabaşı ve Kemal Küçük yaralandı.
Cengiz Yılmaz - 15.02.2012
Buzlanma Zincirleme Kazaya Yol Açtı
Zincirleme kazada yaralanan Şengül Sarı, Mine Kara, Meryem Özyavuz, Yasemin Horuz, Cengiz Yılmaz, Yasemin Türeyen, Fatı Dolat, Neslihan Kayabaşı ve Kemal Küçük Eskişehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Cengiz Yılmaz - 09.02.2012
Bes Zonguldak Şubesi Yönetimi Belirlendi
BES'ten yapılan yazılı açıklamada, geçen hafta yapılan genel kurulun ardından, yeni yönetimin yaptığı toplanarak başkanlığa Hayri Anıl Çetin'in getirilmesini, şube Sekreterliğine Cengiz Yılmaz, örgütlenme sekreterliğine Zuhal Engin, hukuk ve TİS sekreterliğine Kadir Çelik, şube mali sekreterliğine Cengiz Acar, basın yayın sekreterliğine Ünver Yavuz ve şube eğitim sekreterliğine Erdinç Sakin'in getirilmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.
Cengiz Yılmaz - 09.02.2012
Bes, Yeni Yönetimini Tanıttı
BES Zonguldak Şube Başkanlığına Hayri Anıl Çetin, Cengiz Yılmaz Şube Sekreterliğine, Zuhal Engin Örgütlenme Sekreterliğine; Kadir Çelik Şube Hukuk ve TİS Sekreterliğine, Cengiz Acar Şube Mali Sekreterliğine, Ünver Yavuz Basın Yayın Sekreterliğine, Erdinç Sakin Şube Eğitim Sekreterliğine getirildi.
Cengiz Yılmaz - 08.02.2012
Atb, Tıbbi Aromatik Bitkileri Gündeme Getirdi
Toplantıya, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Halil Bülbül, Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde 2011 yılında kurulan Odun Dışı Ürün ve Hizmetler Daire Başkanlığı'ndan Özgür Balcı, İsa Sertkaya ve Cengiz Yılmaz, Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü öğretim üyesi Prof.
Cengiz Yılmaz - 29.01.2012
Bes 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Konuşmaların ardından yapılan seçimde yönetim kuruluna; Kadir Çelik, Cengiz Yılmaz, Cengiz Acar, Zuhal Engiz, Hayri Anıl Çetin, Erdinç Sakin, Ünver Yavuz seçildi.
Cengiz Yılmaz - 03.01.2012
Gazinoya Silahla Girmek İsteyince Çıkan Çatışmada Canından Oldu
Samsun'da bir bara tabancalarıyla girmek isteyen grup ile onları sokmayan kapıdaki güvenlikçiler arasında çıkan tartışma silahlı çatışmaya döndü. Olayda 33 yaşındaki Cengiz Yılmaz ölürken, 3 kişi de yaralandı.
Cengiz Yılmaz - 02.01.2012
Samsun'daki Silahlı Kavga
Edinilen bilgiye göre, dün sabaha karşı, Kale Mahallesi'ndeki bir restoranın önünde, Cengiz Yılmaz ve kardeşi Turgut Yılmaz ile restoran görevlileri Nedim Özfalcı, Ömer Özbaş, Servet Özfalcı, Erkan Öksüz ve Serkan Akay arasında çıkan silahlı kavgada, Cengiz Yılmaz'ın ölümü, Nedim Özfalcı ve Ömer Özbaş'ın yaralanmasıyla ilgili yürütülen soruşturma devam ediyor.
Cengiz Yılmaz - 01.01.2012
Barda Çıkan Kavgada Bir Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı
Silahlı kavga, İlkadım ilçesi Fuar içinde bulunan bir barda 05.40 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre içeriye silahla girilmemesi konusunda müşteriler ile bar çalışanları arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya döndü. Çıkan çatışma sonucu Cengiz Yılmaz (35), kardeşi Turgut Yılmaz (32), Ömer Özbaş ve bar sahibi Nedim Falcıoğlu (37) yaralandı.
Cengiz Yılmaz - 01.01.2012
Yeni Yıl Eğlencesi Kanlı Bitti
Merkez İlkadım İlçesi'ndeki 'Yakamoz' adlı barda, sabah saat 05.30 sıralarında, iki grup arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın karşılıklı küfürlerle büyümesi üzerine dışarı çıkan taraflar kavga etmeye başladı. Bar sahibi ve çalışanları, kavga edenleri ayıramadı. Bu sırada gruptakilerden bazıları tabancalarını çıkarıp ateşledi. Çatışmada, 33 yaşındaki Cengiz Yılmaz, 30 yaşındaki kardeşi Turgut Yılmaz ile bar sahibi 37 yaşındaki Nedim Özfalcı ve 35 yaşındaki Ömer Özbaş yaralandı.
Cengiz Yılmaz - 24.12.2011
AK Parti Borçka 4. Olağan Kongresi Yapıldı
AK Parti Borçka İlçe Başkanı seçilen Şükrü Ertürk'ün yönetim kurulu listesi ise şöyle oluştu: "Mustafa Kalender, Zeki Ermiş, Süleyman Çaloğlu, Hediye Atasert, Malik Erdoğan, Harun Merttürk, Süleyman Keskinkurt, Recep Yıldırım, Ziya Şan, Ahmet Külünk, Sonnur Selçuk, Metin Peltek, Hasan Navdar, Cengiz Yılmaz, Fuat Atan, Kadir Kayan, Hüseyin Çorbacı, Abdullah Koçak, İlker Özkan.
Cengiz Yılmaz - 22.12.2011
"Sosyal Paylaşım Sitelerinin Zararı Çok"
Tarsus'ta Özel Yıldırımhan Bahar İlköğretim Okulu bilişim teknoloji zümresinin organize ettiği ve Cengiz Yılmaz tarafından gerçekleştirilen "Sosyal Medya: Facebook, Twitter ve zararları semineri okul konferans salonunda düzenlendi.
Cengiz Yılmaz - 07.12.2011
Kazada Ölen Polis Memuru Yılmaz Toprağa Verildi
Konya'da kontrolden çıkıp şarampole yuvarlanan otomobilde hayatını kaybeden Hataylı polis memuru Cengiz Yılmaz (52) toprağa verildi.
Cengiz Yılmaz - 06.12.2011
Kaza Yapan Polis Memuru Öldü, Eşi Yaralı
Kaza, bugün saat 15.00 sıralarında Konya-Adana karayolunun 35'inci kilometresinde meydana geldi. Memleketi Hatay'dan izinden dönen Seydişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Seydişehir Polis Merkezi'nde görev yapan 52 yaşındaki polis memuru Cengiz Yılmaz, yönetimindeki 34 BK 2509 plakalı, kontrolden çıkıp şarampole yuvarlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cengiz Yılmaz Haberleri | Cengiz Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Cengiz Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Ansat, Sağlık Sektöründen Temsilcilerle Bir Araya Geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 07:45:00. #1.14#
title