CENGİZ SEMERCİOĞLU HABERLERİ

CENGİZ SEMERCİOĞLU HABERLERİ

Cengiz Semercioğlu haber, Cengiz Semercioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Semercioğlu - 8.12.2015
Tekrar-Semercioğlu: Kağıt Kalem Sokamadığımız Cezaevine Dizi Seti Nasıl Kuruldu
Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, bugünkü yazısında tutuklu bulunan şarkıcı Deniz Seki'nin dizide oynatılabilmesi için Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde set kurulmasını ele aldı.
Cengiz Semercioğlu - 8.12.2015
Semercioğlu: Bizim Kağıt Kalem Sokamadığımız Cezaevine Dizi Seti Nasıl Kuruldu?
Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, bugünkü yazısında tutuklu bulunan şarkıcı Deniz Seki'nin dizide oynatılabilmesi için Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde set kurulmasını ele aldı.
Cengiz Semercioğlu - 9.11.2015
16. Uluslararası Antalya Piyano Festivali"Ne Doğru
Antalya'da bu yıl 16'ncısı düzenlenecek Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 17-29 Kasım tarihlerinde Antalya Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirilecek.
Cengiz Semercioğlu - 21.5.2015
Aile Hekimliği Ödeme ve Sözleşme Yönetmeliği
Tekirdağ Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Cengiz Semercioğlu, grup adına yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarına fazla çalışma saatlerinin dayatıldığını savundu.
Cengiz Semercioğlu - 17.4.2015
Hayata Yelken Açmaya Hazır Mısın?
Ünlülerden tam destek "Hayata Yelken Aç" projesi; sanat, müzik ve spor dünyasını profesyonel yelkencilerle bir araya getiriyor. Yarışmaya Zeynep Beşerler, Kıvanç Tatlıtuğ, Ceyda Düvenci, Burcu Kara, Özge Özberk, Begüm Kütük ve Selçuk Yöntem'in yanı sıra Başak Dizer, Bülent Şakrak, Cengiz Semercioğlu, Edhem Dirvana, Fatma Turgut, Gripin, Hande Kazanova, Pakize Suda, Selda Alkor, Şevket Çoruh, Tanem Sivar, Tugay Kerimoğlu, Oylum Talu, Ömür Sabuncuoğlu ve Özgür Ozan da katılacak.
Cengiz Semercioğlu - 16.1.2015
Hayattan Pembe Kareler" Fotoğraf Sergisi
Cengiz Semercioğlu, Berna Laçin, Burcu Kara, Belçim Bilgin ve Mutlu Tönbekici'nin de bulunduğu 17 isim, meme kanserini yenen 17 kadınla fotoğraf sergisinde bir araya geldi.
Cengiz Semercioğlu - 19.8.2013
Uzaya Gidecek İlk Türk'ün İsmine 10 Lira Ödül
Uzaya gidecek ilk Türk'e ne isim verileceği yarışma ile belirlenecek. Bu kapsamda bir yarışma düzenleyen yetkili firma, kazanan kişiye 10 lira ödül verecek. #uzayagidenturkenedenir hashtag'i ile Twitter'dan belirlenecek isimler, Fatih Portakal, Cengiz Semercioğlu, Geveze ve Bonbon Funda ve Cenk Babaeren gibi jüri üyeleri tarafından değerlendirmeye alınacak.
Cengiz Semercioğlu - 26.5.2013
Ödül Töreninde Oy Verenler Tartışması
Tİ'YE ALDILAR Törene; 'Yılın En İyi Yazarı' seçilen Ece Temelkuran'ın açıklaması damga vurdu. Temelkuran ödülünü aldıktan sonra Demet Akalın'ın ödül almasını eleştirerek "Ona oy veren öğrencilerle bana verenler aynı olamaz" dedi. Temelkuran'dan sonra 'En İyi Talk Show Programı' ödülünü almak için sahneye çıkan Cengiz Semercioğlu ise "Demet'e oy verenler ile bana oy verenler aynıdır umarım" diye konuştu.
Cengiz Semercioğlu - 6.5.2013
2013 TRT Belgesel Ödülleri Festivali Başlıyor
TRT Belgesel Ödülleri'nde bu yıl daha fazla belgesel film ve dahaz fazla katılımcı olduğu öğrenilirken, 9-13 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek olan festivale de 54 farklı ülkeden toplam 431 film başvuruda bulundu. 38 finalist film içerisinden ödül kazanacak eserleri belirleyecek seçici kurul üyeleri arasında 2011 yılı TRT Belgesel Ödülleri Onur Ödülü'nün sahibi olan Yönetmen Ertuğrul Karslıoğlu, Prof.Dr. Bülent Çaplı, Özer Bereket, Kudret Büyükcoşkun, Tülin Ersöz, Ali Murat Güven, Tülay Yavuz, Hülya Uçansu, Osman Sınav, Yeşim Ustaoğlu, Yüksel Aksu ve Cengiz Semercioğlu gibi tanınmış isimler yer alıyor.
Cengiz Semercioğlu - 24.2.2013
'Kur Yapıyorsun' Lafı Ortalığı Gerdi
Cengiz Semercioğlu ortaya bir laf attı, Burcu Esmersoy ile Şoray Uzun soğuk terler döktü.
Cengiz Semercioğlu - 2.2.2013
Fatma Girik'in Tartışılan Görüntüleri
Sinema oyunculuğu haricinde proğram yapımcılığı ve hatta belediye başkanlığı bile yapan Fatma Girik geçtiğimiz cuma akşamı 'Cengiz Semercioğlu'yla İki Laf Edelim' programına konuk oldu.
Cengiz Semercioğlu - 1.10.2012
Zen Dijital, Müşterileriyle Buluştu
Zen İstanbul ajans içerisine kurulan Zen Dijital , tüm müşterileriyle Yuvarlak Masa Toplantısı'nda buluştu . 27 Eylül 2012'de dördüncüsü yapılan Yuvarlak Masa toplantısının ana teması ; Hızını yakaladığımız Dijital Dünya oldu . Cengiz Semercioğlu ve Medyanet Yöneticilerinden Banu Barbarosoğlu'nun da konuşmacı olarak katıldığı toplantıda dijital dünya hakkında detaylı sohbet imkanı bulduk .
Cengiz Semercioğlu - 29.9.2012
ZenDijital Yuvarlak Masa Toplantısı
Zen İstanbul ajans içerisine kurulan Zen Dijital, tüm müşterileriyle Yuvarlak Masa Toplantısı'nda buluştu . 27 Eylül 2012'de dördüncüsü yapılan Yuvarlak Masa toplantısının ana teması;  Hızını yakaladığımız Dijital Dünya oldu.  Cengiz Semercioğlu ve Medyanet Yöneticilerinden Banu Barbarosoğlu'nun da konuşmacı olarak katıldığı toplantıda dijital dünya hakkında detaylı sohbet imkanı bulduk.
Cengiz Semercioğlu - 29.9.2012
Hızlı Bir Dünya İçin Zen Dijital Artık Sizlerle
27 Eylül 2012'de dördüncüsü yapılan Yuvarlak Masa toplantısının ana teması ; Hızını yakaladığımız Dijital Dünya oldu . Cengiz Semercioğlu ve Medyanet Yöneticilerinden Banu Barbarosoğlu'nun da konuşmacı olarak katıldığı toplantıda dijital dünya hakkında detaylı sohbet imkanı bulduk .
Cengiz Semercioğlu - 8.8.2012
Cengiz Semercioğlu - 21.6.2012
Olimpiyat Meşalesini "Fark Yaratanlar" Taşıdı!
Londra 2012 Olimpiyatları öncesinde, Samsung Electronics sponsorluğunda İngiltere ve İrlanda'da düzenlenmekte olan Londra 2012 Olimpiyat Meşale Koşusu'nda ülkemizi temsil eden Meşale Taşıyıcıları 19 Haziran 2012 tarihinde İngiltere'nin York kentinde meşaleyi taşıdılar. Olimpik Meşale Koşusu'nda Türkiye'yi aralarında; -alfabetik sıralama ile- üniversite öğrencisi Cem Arslan, Türkiye PKU Aile Derneği Koordinatörü Deniz Atakay, sinema ve dizi oyuncusu Meltem Cumbul, Eğitim Danışmanı Mustafa Çakıroğlu, Türkiye'yi Kış Olimpiyatları'nda temsil eden ilk Türk Bayan Sporcu Kelime Aydın Çetinkaya, gazeteci ve Sabah Gazetesi köşe yazarı Şelale Kadak, Kıtalararası Boğaziçi Yüzme Yarışları'nın iki sene üst üste şampiyonu olan Milli Yüzücü Hasan Emre Muşluoğlu, gazeteci, televizyoncu ve Hürriyet Gazetesi Kelebek eki köşe yazarı Cengiz Semercioğlu, Mor Ve Ötesi Grubu'nun solisti Harun Tekin, Alternatif Yaşam Derneği Kurucu Başkanı Ercan Tutal, Akademisyen Derin Nur Ural ve Kültür Yöneticisi Tuna Yılmaz temsil etti.
Cengiz Semercioğlu - 30.5.2012
Olimpiyat Meşalesi Fark Yaratanların Elinde!
Londra 2012 Olimpiyatları öncesinde, Samsung Electronics sponsorluğunda İngiltere ve İrlanda'da düzenlenmekte olan Londra 2012 Olimpiyat Meşale Koşusu'nda ülkemizi temsil edecek Meşale Taşıyıcıları, Samsung Türkiye tarafından düzenlenen basın toplantısı ile açıklandı. Olimpik Meşale Koşusu'nda Türkiye'yi aralarında; -alfabetik sıralama ile- sinema ve dizi oyuncusu Meltem Cumbul, Türkiye'yi Kış Olimpiyatları'nda temsil eden ilk Türk Bayan Sporcu Kelime Aydın Çetinkaya, gazeteci ve Sabah Gazetesi köşe yazarı Şelale Kadak, Kıtalararası Boğaziçi Yüzme Yarışları'nın iki sene üst üste şampiyonu olan Milli Yüzücü Hasan Emre Muşluoğlu, gazeteci, televizyoncu ve Hürriyet Gazetesi Kelebek eki köşe yazarı Cengiz Semercioğlu, Mor Ve Ötesi Grubu'nun solisti Harun Tekin'in de bulunduğu 12 kişi temsil edecek.
Cengiz Semercioğlu - 30.5.2012
Olimpik Meşale Koşusu'nda Türkiye Adına Yer Alacak İsimlerin Tanıtımı Yapıldı
Olimpik Meşale Koşusu'nda, sinema oyuncusu Meltem Cumbul, ses sanatçısı Harun Tekin, Türkiye'yi Kış Olimpiyatları'nda ilk kez katılma unvanını elinde bulunduran Kelime Aydın Çetinkaya, milli yüzücü Hasan Emre Muşluoğlu, gazeteciler Cengiz Semercioğlu, Şelale Kadak, sosyal projelerle adlarından söz ettiren Cem Arslan, Deniz Yılmaz Atakay, Mustafa Çakıroğlu, Ercan Tutal, Derin Nur Ural ve Tuna Yılmaz, Türkiye'yi temsil edecek.
Cengiz Semercioğlu - 30.5.2012
Meşale Taşıyıcıları Belirlendi
Olimpik Meşale Koşusu'nda Türkiye'yi aralarında; sinema ve dizi oyuncusu Meltem Cumbul, Türkiye'yi Kış Olimpiyatları'nda temsil eden ilk Türk Bayan Sporcu Kelime Aydın Çetinkaya, gazeteci ve Sabah Gazetesi köşe yazarı Şelale Kadak, Kıtalararası Boğaziçi Yüzme Yarışları'nın iki sene üst üste şampiyonu olan Milli Yüzücü Hasan Emre Muşluoğlu, gazeteci, televizyoncu ve Hürriyet Gazetesi Kelebek eki köşe yazarı Cengiz Semercioğlu, Mor ve Ötesi Grubu'nun solisti Harun Tekin'in de bulunduğu 12 kişi temsil edecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cengiz Semercioğlu Haberleri | Cengiz Semercioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cengiz Semercioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Semercioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Caner Erkin, Şükran Ovalı'yı Bir Yıldır Takip Ediyormuş.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 08:28:07. #1.14#
title