Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 17.09.2014
"Yatırım İçin Avrupa'da Bizden Cazip Bir Yer Bulamazsınız"
Makedonya Başbakanı Nikola Gruevski, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde TOBB) düzenlenen Türkiye-Makedonya İş ve Yatırım Forumu’na katıldı. TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın ev sahipliği yaptığı forumda konuşan Başbakan Gruevski, yatırım için Makedonya’nın sahip olduğu avantajları vurguladı, Türk iş adamlarını ülkesine yatırım yapmaya çağırdı.
Cengiz Günay - 25.07.2014
İsrail'in Gazze'ye Saldırıları
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınadı.
Cengiz Günay - 05.07.2014
TRAKYAKA Yönetim Kurulu Kırklareli'de Toplandı
Toplantıya, Edirne Valisi ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Şahin, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel katıldı.
Cengiz Günay - 25.06.2014
Trakya Kalkınma Ajansı ile Toronto Belediyesi Arasında Protokol
Aralarında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Edirne Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay ve işadamlarının da bulunduğu 30 kişilik heyet, Kanada gezilerinin ilk durağında Toronto'da temaslarda bulundu.
Cengiz Günay - 23.06.2014
Kırkpınar En İyiler Ödülleri Sahiplerini Buldu
'Yılın Gazetesi' ödülü, Milliyet Gazetesi adına Fikret Bila'ya, Yılın Belediye Başkanı ödülü Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Aygün'e, Yılın üniversitesi ödülü Bahçeşehir Üniversitesi'ne, Yılın akademisyeni ödülü Yasemin Öney Cankurtaran, Yılın iş İnsanı ödülü Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Fatin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatinoğlu'na, Yılın TV programcısı ödülü Halk TV'den Uğur Dündar'a, YIlın muhabiri ödülü Halk TV'den Makbule Cengiz'e, Yılın futbolcusu ödülü Arda Turan'a, Yılın taraftar grubu ödülü Çarşı'ya, Yılın kulüp başkanı ödülü Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can'a, Yılın iş kadını ödülü Arzu Yanlız Zangun ve Tülin Hathat'a, Yılın en iyi sivil toplum kuruşulu ödülü Koruncuk Vakfı'na verildi.
Cengiz Günay - 23.06.2014
Kırkpınar En İyiler Ödülleri Sahiplerini Buldu
'Yılın Gazetesi' ödülü, Milliyet Gazetesi adına Fikret Bila'ya, yılın Belediye Başkanı ödülü Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Aygün'e, yılın üniversitesi ödülü Bahçeşehir Üniversitesi'ne, yılın akademisyeni ödülü Yasemin Öney Cankurtaran, yılın iş İnsanı ödülü Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Fatin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatinoğlu'na, yılın TV programcısı ödülü Halk TV'den Uğur Dündar'a, yılın muhabiri ödülü Halk TV'den Makbule Cengiz'e, yılın futbolcusu ödülü Arda Turan'a, yılın taraftar grubu ödülü Çarşı'ya, yılın kulüp başkanı ödülü Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can'a, yılın iş kadını ödülü Arzu Yanlız Zangun ve Tülin Hathat'a, yılın en iyi sivil toplum kuruşulu ödülü Koruncuk Vakfı'na verildi.
Cengiz Günay - 15.06.2014
Dü Tıp Fakültesi Öğrencilerinden Alternatif Mezuniyet Töreni
Kayapınar Cegerxwin Kültür Merkezi'nde, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri, alternatif mezuniyet töreni düzenledi. BDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak, belediye eski başkanı Osman Baydemir, Tabipler Odası Diyarbakır Şube Başkanı Cengiz Günay, SES Diyarbakır Şube Başkanı Ramazan Kaval, Dr.
Cengiz Günay - 12.06.2014
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Açıklaması
Tekirdağ Ticaret Borsasını ziyaret eden Hicarcıklıoğlu, Başkan Osman Sarı ve Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay'a hayırlı olsun dileklerini iletti.
Cengiz Günay - 19.05.2014
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay,19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 17.05.2014
Kırklareli'den Kısa Kısa
  Altıntel'e ziyaret Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel'i ziyaret etti.
Cengiz Günay - 17.04.2014
Sağlıkta Şiddet Olaylarına Tepki
Diyarbakır Tabipler Odası Başkanı Dr. Cengiz Günay, açıklamada, sağlık çalışanlarının her gün şiddet gördüğünü belirterek, Dr.
Cengiz Günay - 16.04.2014
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Toplantıya, Tekirdağ Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve üretici firma yetkilileri katıldı.
Cengiz Günay - 01.04.2014
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Tekirdağ eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay'a veda ziyaretinde bulundu.
Cengiz Günay - 04.03.2014
Dü Kampüsündeki Ağaç Kesilmesi
DÜ Köprüsünde bir araya gelen ve aralarında bazı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de yer aldığı grup, Kale ve Dicle Nehri arasındaki alanı kapsayan, UNESCO'ya aday gösterilen 8 bin yıllık Hevsel Bahçelerinde ağaç kesiminin yapıldığı bölgeye yürüdü.  Burada grup adına açıklama yapan Diyarbakır Tabipler Odası Başkanı Cengiz Günay, Diyarbakır Kalesi ve Hevsel Bahçeleri için hazırlanan dosyanın kültürel peyzaj olarak UNESCO'ya sunulduğunu belirterek, "Bu alanda yapılan her tahribat UNESCO sürecini olumsuz etkilemektedir" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Hdp'li Beştaş: Cizre Emniyet Müdürü Görevden Alınmalı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.06.2021 15:45:25. #1.13#

title