Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 23.05.2016
Ahilik Haftası
Etkinliğe Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti ile esnaf katıldı.
Cengiz Günay - 14.05.2016
Dünya Çiftçiler Günü
Törene, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, tarım kuruluşlarının yetkilileriyle çiftçiler katıldı.
Cengiz Günay - 16.04.2016
Trakyaka Yönetim Kurulu Kırklareli'de Toplandı
Toplantıya, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Edirne Vali Vekili Beyazıt Tanç, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Safet Üresin, Tekirdağ Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel katıldı.
Cengiz Günay - 13.04.2016
Türkiye'nin Kadın Gücü Edirne Balkanlar Buluşması"
TOBB üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri birer konuşma yaptı.
Cengiz Günay - 01.04.2016
BİGA TSO İle Tekirdağ Tso Kardeş Oda Ve İşbirliği Protokolü İmzaladı
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Meclis Başkanı Mustafa Özden, çok sayıda yönetim kurulu ve meclis üyesi ile Genel Sekreter İrfan Ekici katıldı.
Cengiz Günay - 07.03.2016
Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni
Törene, Süleymanpaşa Kaymakamı Ahmet Atılkan, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ile kurum amirleri ve iş adamları katıldı.
Cengiz Günay - 03.03.2016
İşkur'un Girişimcilik Eğitim Programları Devam Ediyor
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da, İŞKUR ile yaptıkları ortak çalışmadan dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek, oda olarak tüm kurumlarla iş birliği yapmayı önemsediklerini kaydetti.
Cengiz Günay - 17.02.2016
Atb'den Coğrafi İşaretler Enstitüsü Talebi
Trakya Kalkınma Ajansı'nın düzenlediği Yerel Kalkınmanın Anahtarı Yöresel Ürünler Paneli'ne Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Kırklareli TSO Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Kırklareli Borsa Başkanı Turhan Altıntel ile çok sayıda davetli katıldı.
Cengiz Günay - 02.02.2016
Trakyalı Otel ve Acenteler Trakya Kalkınma Ajansı ile Emıtt'e Katıldı
Tekirdağ Valisi ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu Başkanı Enver Salihoğlu, Edirne Vali Vekili Beyazıt Tanç, Edirne Eski Valisi Dursun Ali Şahin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Ersan Ulusan, Kırklareli İl Kültür ve Turizm Müdürü Necmi Asan, Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkan Vekili, Tekirdağ Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Lütfi Çebi, Trakya standını ziyaret etti.
Cengiz Günay - 23.01.2016
Tekirdağ İçin Plansız Sanayileşme Tuzağından Çıkış Stratejileri"
Toplantıya Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Enis Sülün, ÇİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Celal Öğücü, TRAKYASİFED Yönetim kurulu Başkanı Aynur Süleymanoğlu, EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz ve davetliler katıldı.
Cengiz Günay - 13.01.2016
Tekirdağ Gümrüklerinden Yapılan İhracatın Düşmesi
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, "Dünya pazarının çok sıkıntılı olduğu bir dönemde, Tekirdağ'ın ihracattaki payının yüzde 1 düşmüş olması şehir olarak ne kadar güçlü bir üretim yapısına sahip olduğumuzu gösteriyor" dedi.
Cengiz Günay - 20.12.2015
Tekirdağ Tso Yönetim Kurulu Başkanı Günay Açıklaması
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, 2015 yılı üçüncü çeyrekteki büyümenin beklentilerin üzerinde yüzde 4 olarak gerçekleşmesini, önümüzdeki dönemde daha da büyümenin bir işareti olarak gördüklerini belirtti.
Cengiz Günay - 04.11.2015
Tekirdağ Tso Başkanı Günay Açıklaması
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonu (BALO) projesinin, Türkiye'nin özellikle Anadolu'nun Avrupa ile buluşmasında çok önemli bir proje olduğunu belirtti.
Cengiz Günay - 03.11.2015
Tekirdağ Tso Başkanı Günay Açıklaması
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Organize Sanayi Bölgesi'nin, (TORSAB) kente enerji katacak, sosyal ve ekonomik hayatı canlandıracak nitelikte bir proje olduğunu belirtti.
Cengiz Günay - 03.11.2015
Milletvekili Seçiminin Ardından
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, yeni hükümetin oluşturacağı bütçede, teşvikler, sosyal ve ekonomik anlamda reformlar ile iş dünyasının desteklenmesine yönelik bir dizi yeni kararlar alınmasını beklediklerini söyledi.
Cengiz Günay - 26.08.2015
Trakyaka Yönetim Kurulu Kırklareli'nde Toplandı
Toplantıya Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Cavit Çağlayan, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Abdülaziz Çıkıkçı, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Ajans Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı Toplantıda TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin, kurul üyelerine gündeme ilişkin bilgiler verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Tso Başkanı Cengiz Günay.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 21:55:01. #1.16#

title