Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 29.10.2016
Üç Kemaller Diyarı Cumhuriyet ateşi ile aydınlandı
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi'nin organizasyonunda Cumhuriyet coşkusuyla binlerce Süleymanpaşalı; meşaleler, Atatürk posterleri ve Türk Bayrakları eşliğinde yürüdü. Süleymanpaşa Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla fener alayı düzenledi.Köprübaşı Mevkii'nden Süleymanpaşa Tarihi Belediye Binası'na kadar süren fener alayına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat eşi Belgin Eşkinat ile birlikte katılırken Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Eski Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşlarda fener alayında yerlerini aldı.
Cengiz Günay - 27.10.2016
K' Türü Yetki Belgesi Uyarısı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, K yetki belgesi sahibi üyelerin, herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için zorunlu araç sigortalarını yaptırmaları ve araç muayenelerinde 30 günü geçirmemelerini önemle tavsiye ettiğini söyledi.
Cengiz Günay - 18.10.2016
Ttso'dan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Destek
Eğitim yardımı ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, "Görev sınırlarımız içerisindeki Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy ilçelerimizdeki okullarımızda, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından toplam 30 bin TL değerinde, 300 adet kışlık bot, 300 adet kışlık mont ihtiyaç sahibi öğrencilere okullarımız aracılığı ile teslim edildi.
Cengiz Günay - 14.10.2016
Çalışmak ve Yaşamak İçin İdeal 4. Şehir "Tekirdağ"
Tekirdağ Sanayi ve Ticaret Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, yaptığı yazılı açıklamada, dünyanın önde gelen iş ve ekonomi dergilerinden Forbes'ın Türkiye bürosunun "Çalışmak ve Yaşamak için En İdeal Kent" başlığı altında yaptığı çalışma ile çalışmak ve yaşamak için en ideal kent sıralamasında İstanbul, Ankara ve İzmir'in ardından Tekirdağ'ın 4.
Cengiz Günay - 28.09.2016
Tekirdağ Tso Başkanı Günay Açıklaması
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, kredi derecelendirme kuruluşu Moody's'in Türkiye'nin notunu revize etmesine ilişkin, "Moody's, öncelikle kendi karnesine bakmalı. Türkiye'nin ekonomik gücünü ve mevcut durumunu ya doğru değerlendiremiyor ya da yanlış bir algı yaratmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.
Cengiz Günay - 26.08.2016
Cengiz Günay: "Saldırının Failleri Yıktıkları Yuvaların Hesabını Misliyle Ödeyecektir"
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Cizre’de gerçekleşen terör saldırısını kınayarak, "Saldırının failleri yıktıkları yuvaların hesabını misliyle ödeyecektir" dedi.
Cengiz Günay - 09.08.2016
Nkütek Yönetim Kurulu Toplandı
Toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dodurka, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Eğitim ve Halkla İlişkiler Müdürü Gökhan İnce katıldı.
Cengiz Günay - 08.08.2016
Tekirdağ'dan 3 Şirket, İkinci 500'de
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından hazırlanan, "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" arasında Tekirdağ'dan 3 firmanın yer aldığını bildirdi.
Cengiz Günay - 19.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, "İş dünyası olarak daha fazla çalışma, üretme, istihdam sağlama diyoruz.
Cengiz Günay - 29.06.2016
Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleşen terör saldırısını kınadı.
Cengiz Günay - 21.06.2016
Trakyaka Yönetim Kurulu Toplandı
Tekirdağ Valisi Ceylan başkanlığındaki toplantıya Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclis Başkanı Saffet Üresin, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel ve TRAKYAKA Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Ceylan Tekirdağ Tso'nun Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 19:03:40. #1.16#

title