Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 24.06.2017
Ramazan Bayramı'na Doğru
Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 22.06.2017
Trakya Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi"
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan yazılı açıklamaya göre, uluslararası ticaret yapmak isteyen veya mevcut dış ticaretini geliştirmek isteyen Trakya'daki firmalara katkı sağlamak amacıyla kurulması planlanan merkezin imza protokolüne, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Trakya Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Cengiz Günay - 17.06.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Babalar Günü Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Babalar Günü dolaysıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 09.06.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Aidat borçlarına yapılandırma imkanı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, bazı alacakların yeniden yapılandırmasına ilişkin 7020 sayılı Kanun ile üye aidatı ve munzam aidat borçlarına yeniden yapılandırma getirildiğini açıkladı.
Cengiz Günay - 08.06.2017
Tekirdağ Tso'dan Gıda Yardımı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, ihtiyaç sahibi insanlara yardımda bulunarak ramazan ayınının bereket ve huzurunu tüm insanların yaşamasının istediklerini söyledi.
Cengiz Günay - 06.05.2017
Anneler Günü'ne Doğru
Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 28.04.2017
1 Mayıs İşçi Bayramı'na Doğru
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 26.04.2017
Nikaragua Devlet Başkanı Ortega'dan Türk İş Adamlarına Yatırım Daveti
Nikaragua Devlet Başkanı Daniel Ortega, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu kabul etti. Latin Amerika Odalar Birliği Yönetim Kurulu toplantısı nedeniyle Nikaragua'nın başkenti Managua'da bulunan Hisarcıklıoğlu, Nikaragua Devlet Başkanı Ortega ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Kabulde ayrıca Türkiye'nin Kostarika Büyükelçisi Nuri Kaya Bakkalbaşı, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Şahin Bilgiç, Cengiz Günay, Bülent Karakuş ve Hakan Ülken de yer aldı.
Cengiz Günay - 13.04.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Belarus İstanbul Başkonsolosu Vladimir Mironoviç, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay'ı makamında ziyaret etti.
Cengiz Günay - 30.03.2017
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Açıklamada, görüşlerine yer verilen TSO Başkanı Cengiz Günay, Ortadoğu'da yaşanan olayların Türkiye'yi de etkilediğini belirtti.
Cengiz Günay - 17.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 14.03.2017
Başkanı Eşkinat meslek odaları başkanları ile kahvaltıda buluştu
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay başta olmak üzere tüm meslek odaları temsilcilerinin hazır bulunduğu kahvaltılı toplantıda Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hulusi Özocak belediyenin 2014 yılından bu yana gerçekleştirdiği faaliyetleri özetleyen bir sunum yaptı.
Cengiz Günay - 10.03.2017
Müsiad Genel Başkanı Olpak'tan Tso'ya Ziyaret
Başkan Olpak, misafirperverliklerinden dolayı TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay'a teşekkür ettiği ve Tekirdağ'da düzenlenecek toplantıya dair bilgiler verdiği belirtildi.
Cengiz Günay - 03.03.2017
Tekirdağ Tso Faaliyetleri
Tekirdağ TSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay'ın ev sahipliğindeki toplantı Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Cengiz Günay - 02.01.2017
Tekirdağ'a Fuar ve Kongre Merkezi
Toplantıya Edirne Valisi Günay Özdemir, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin katıldı.
Cengiz Günay - 17.11.2016
Tekirdağ Tso'dan Özgür'e Ziyaret
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu üyeleri, Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdür Vekili Abdullah Özgür'ü ziyaret etti.
Cengiz Günay - 17.11.2016
Tekirdağ Tso'dan Emniyet Müdürü Aydın'a Ziyaret
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada, ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Cihan Çömez, Muzaffer Destereci, Kemal Küçük ve Genel Sekreter İrfan Ekici'nin katıldığı kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Tekirdağ'dan Kısa Kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 20:35:35. #1.15#

title